Головна - Оргтехніка - Витратні матеріали - Для спеціалізованих принтерів- Badgy - Монохромна стрічка для принтера Badgy100/200 (на 500 карток)

Badgy Монохромна стрічка для принтера Badgy100/200 (на 500 карток)

код товару: CBGR0500K
Технічні характеристики Badgy Монохромна стрічка для принтера Badgy100/200 (на 500 карток):
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Стрічка монохромна
Сумісність Badgy100
Badgy200
Основні
Тип Стрічка монохромна
Сумісність Badgy100
Badgy200
Кількість відбитків 500
Гарантія
Гарантія-2 днів
Параметри упаковки
Ширина170 мм
Висота50 мм
Довжина150 мм
Вага0.12 кг
Об'єм0.0013 м3
Комплектація: чорна монохромна стрічка.
443 грн*
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Badgy Монохромна стрічка для принтера Badgy100/200 (на 500 карток):
pcsmart.ua
Риббон Evolis к принтерам Badgy, черный, 500 отпечатков (CBGR0500K)
Koba
Монохромная лента для принтера Badgy100/200 (на 500 отпечатков) P/N: CBGR0500K
F.ua — Тот самый магазин
Монохромная лента для принтера Badgy100/200 (на 500 отпечатков) (CBGR0500K)
irbisonline.com
Картридж для принтера Badgy 100/200 (монохромная лента на 500 отпечатков, без карточек)
Moyo.ua
Монохромная лента для принтера Badgy100/200 (на 500 отпечатков)
Друковані персональні пластикові картки з Badgy200

Принтери Badgy – універсальні, швидкі, економні та прості в експлуатації. Тепер можна легко та швидко друкувати персоналізовані, закодовані та захищені картки різних типів.

 • Виділяйтеся з натовпу. Розвивайте імідж бренда за допомогою професійних персоналізованих карток, які надрукували власноруч
 • Друкуйте картки миттєво. Створіть власні картки та бейджі всього за кілька хвилин
 • Створіть власний дизайн
 • Навіть одну чи дві. Не треба замовляти великий наклад та витрачати зайві кошти
 • Довговічність застосування. Пластикові картки, у порівнянні з паперовими, набагато міцніші в повсякденному використанні

Широкі можливості

Із принтером Bаdgy200 можна за кілька хвилин надрукувати якісні клубні чи дисконтні картки, персональні нагрудні бейджі, значки працівників, відвідувачів і подій, а також візитівки. Зробити це можна з дотриманням бренд­буку компанії, у необхідній кількості й в зручний час.

Легкість використання та компактність

Принтер є легким у використанні — має систему сповіщень для спілкування з користувачем. Наприклад, він повідомить, чи потрібен новий картридж. Швидкість друку кольорового бейджа становить менше хвилини — 38 секунд, а чорно-білої картки ще менше. Для друку використовують різні стрічки — кольорову YMCKO та монохромну.

Стрічки для принтера Badgy200 легко встановити, принтер визначає їх автоматично. Він друкує картки «в край» високої якості з роздільною здатністю 300 dpi.

Ергономічний і портативний принтер Badgy200 можна розмістити навіть у маленькому офісі — займає площу меншу за аркуш А4 і буде доречним у будь-якому робочому просторі. Завдяки невеликій вазі 1,7 кг, а також сумці для траспортування (додатково), пристрій легко переміщувати.

Розмір (ш × в × г) принтера - 147 × 200 × 276 мм.

Програмне забезпечення

У комплекті є програмне забезпечення Badge Studio Plus, що стане зручним інструментом для створення професійного дизайну карток. Зрозуміле програмне забезпечення для верстки карт створює максимум можливостей та варіантів для виготовлення бейджів різних видів. Budgy сумісний з Mac & PC.

Імпортування баз даних та дизайн

Якщо в компанії багато співробітників або клієнтів, можна не друкувати картки по одній. Версія програмного забезпечення дає змогу імпортувати формати CSV, TXT, XLS та XLSX для безпосереднього використання в програмі. Badge Studio Plus автоматично персоналізує бейджі для всіх користувачів у створеній базі даних. Також можна надрукувати унікальний значок або один для всіх у базі даних компанії, для чого слід обрати потрібні дані.

Крім того, на сайті ­­­­­badgy.com доступна бібліотека безкоштовних шаблонів, в які можна додати текст, логотип, фото, штрих-коди тощо.

Витратні матеріали

Усе, що потрібно для отримання професійних карток, міститься в коробці, а саме: пластикові картки з ПВХ і касети з повнокольоровими стрічками, що допоможуть розпочати друк індивідуальних бейджів. Касету зі стрічкою легко встановлювати. Якщо потрібно більше витратних матеріалів, зверніть увагу на комплекти Badgy, що містять все для друку 100 бейджів.

Комплексне рішення Badgy200 допоможе підкреслити імідж компанії або власний імідж кінцевого замовника, підні­маючи корпоративну культуру на новий рівень.

Витратні матеріали (також є інші варіанти)

 • Комплект: кольоровий картридж-стрічка + 100 карток 0,76 мм
 • Код товару: CBGP0001C
 • Чорний картридж-стрічка на 500 карток
 • Код товару: CBGR0500K
 • Пластикові картки 0,76 мм 100 шт
 • Код товару: CBGC0030W
Каталог товарів