Bosch SMV46MX01E

код товару: SMV46MX01E

  • ExtraDry: додаткова функція для особливо інтенсивного сушіння пластмасового та скляного посуду
  • Silence Plus: комфортна експлуатація приладу з рівнем шуму 46 дБ
  • Скло 40 °С: делікатна програма для бережного миття та сушіння Ваших келихів
  • Короби для посуду VarioFlex та третій рівень завантаження VarioDrawer: безліч варіантів оптимізації внутрішнього простору, завдяки рухомим елементам та можливості підіймання і опускання коробів
  • InfoLight: індикація червоного кольору на підлозі інформує Вас про те, чи прилад ще працює, чи роботу завершено

21299 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис Bosch SMV46MX01E

VarioSpeed Plus — утричі швидше миття

Навіть якщо брудного посуду вистачить на повне завантаження приладу, виконати якісне миття надзвичайно швидко дозволить функція VarioSpeed Plus. Одне натискання кнопки скорочує час миття на 66% за умови незмінно високих результатів миття та сушіння. Просто увімкніть функцію VarioSpeed Plus, коли потрібно помити посуд неймовірно швидко, наприклад, під час родинних свят або вечірок.

Ідеальний результат очищення, не витрачаючи жодної зайвої краплі води

Ніщо так не дратує, як знайти брудний посуд при розвантаженні посудомийної машини після миття. Функція AquaSensor гарантує, що Ваш посуд буде бездоганно чистим щоразу після миття. На початку кожного миття, AquaSensor оцінює і визначає ступінь забруднення Вашого посуду. Спираючись на дані про рештки їжі, жирів та залишки миючого засобу, AquaSensor буде коригувати оптимальний час полоскання, необхідний для досконалого результату очищення, і, за потреби, попередньо промивати посуд. Більше того, кожне полоскання використовує стільки води, скільки це необхідно. AquaSensor значно знижує споживання води.

Високі результати миття при оптимальному споживання води

Bosch винайшов нову унікальну систему миття ActiveWater, яка дозволяє максимально ефективно використати кожну краплю води. На основі таких параметрів як швидке нагрівання, оптимізована система фільтрації, цільовий розподіл води та збільшена потужність насосу і складається формула ActiveWater: менше води та енергії, більше потужності.

Ваш скляний посуд збереже свій блиск на довго!

Ви можете здивуватись, дізнавшись, що якість води, якою Ви миєте посуд, суттєво впливає на Ваш посуд та порцеляну. Оскільки м'яка вода викликає корозію скла, посудомийні машини Bosch із технологією Glass Protection Technology постійно регулюють ступінь жорсткості для дбайливого догляду за скляним посудом та порцеляною. Розумний догляд за Вашим делікатним посудом, без зайвих зусиль.

Тепер Ваша посудомийна машина отримала надзвичайну гнучкість!

Іноді Ви не можете поставити все, що Ви хочете у Вашу посудомийну машину через її негнучку конфігурацію. VarioDrawer – це додатковий рівень в верхньому відділі посудомийних машин Activewater, який вирішує цю проблему. Це ідеальне місце для столових приладів та невеликого кухонного начиння, такого як черпак та вінчик, і навіть підходить для кавових чашок для еспресо. Це дає Вам більше гнучкості при завантаженні Вашої посудомийної машини і залишає більше місця в нижній корзині. Корзина для столових приладів також може бути замінена на VarioDrawer для можливості для розміщення до 14 місць у посудомийних машинах шириною 60 см та 10 місць в посудомийних машинах на 45 см. В результаті Ваша посудомийна машина запропонує Вам більш гнучке та зручне завантаження.

InfoLight: додатковий індикатор ходу програми.
Завдяки цій функції Ви знаєте не лише те, що Ваша повністю вбудовувана посудомийна машина працює, але й скільки часу залишилося до завершення циклу та на якому етапі миття вона перебуває в даний момент.

TurboSpeed ​​20: блискучий результат миття всього за 20 хвилин

Миття посуду за 20 хвилин стало можливим завдяки програмі TurboSpeed ​​20, яка використовує попереднє нагрівання води для скорочення часу миття.

Початок роботи програми можна відкласти в залежності від моделі від 1 до 24 годин

Мийти тоді, коли Вам забажається. Наприклад, вдень, коли Ви на роботі, щоб до Вашого приходу посуд був чистим. Або вночі, коли починає діяти знижений тариф на електроенергію.

Ідеальний помічник, який не витратить жодної краплі дарма!

Кожне завантаження має різну кількість посуду, чому ж під час кожному циклу автоматично використовується однакова кількість води? Функція LoadSensor використовує датчик частоти обертання для визначення ваги завантаження та рівня води, тому використовується лише необхідна кількість води. Наприклад, для невеликої кількості посуду потрібно менше води для полоскання, тому води додається менше, тоді як для повного завантаження води додається більше для оптимального замочування. Функція, яка забезпечує неперевершені результати, зберігаючи воду та електроенергію? Тепер це високотехнологічно!

Миття посуду так, як Ви ще ніколи не чули!

Підтримувати чистоту в помешканні може бути важко. Зберегти ж тишу іноді здається просто неможливо! Наші посудомийні машини з двигуном EcoSilence Drive забезпечують високу якість миття з низьким рівнем шуму. Прилади з EcoSilence Drive обладнані безшумним, безщітковим, економічним двигуном, який оптимально зменшує шум тертя, забезпечуючи таким чином більш плавне, тихе функціонування.

Інноваційна технологія оптимального використання води для максимальної ефективності миття посуду

Bosch винайшов нову унікальну систему миття ActiveWater, яка дозволяє максимально ефективно використати кожну краплю води. На основі таких параметрів, як швидке нагрівання, оптимізована система фільтрації, цільовий розподіл води та збільшена потужність насосу і складається формула ActiveWater: менше води та енергії, більше потужності. Посудомийні машини ActiveWater здатні вимити 14 комплектів посуду, використовуючи лише 10 літрів води при перебігу програми “Економічна 50°C”. Також всі машини ActiveWater можуть під’єднуватися до системи постачання гарячої води, і в такому випадку рівень споживання енергії складає лише 0,6 кВт/год. для програми “Економічна 50°C”.

Чистий і сухий посуд гідний тосту!

Скільки разів Ви вивантажували склянки з посудомийної машини, щоб тільки впевнитись, що вони все ще брудні або вологі та потребують подальшого миття? Нова програма для миття скла при 40° дбайливо очищає скляний посуд, в тому числі високоякісні кришталеві келихи, забезпечуючи йому оптимальне просушування і діамантовий блиск. Такий результат досягається за рахунок зниження температури промивання, регулювання температури полоскання та тривалого періоду сушіння. Подаруйте Вашому скляному посуду догляд, на який він заслуговує!

Автоматичні програми для кращого результату миття

Неправильний вибір програми марнує не тільки час, а й воду та енергію. Автоматичні програми Bosch самостійно регулюють температуру води та час полоскання під час миття посуду, відповідно до ступеню забруднення та об'єму завантаження. Це означає, що за допомогою автоматичних програм Ви використовуєте стільки води, скільки потрібно для досягнення найкращих результатів. Правильне миття для кожного завантаження – все це лише одним натисканням кнопки!

Захист від протікань

Зазвичай, несправності техніки трапляються в найнеочікуваніший момент і коштують Вам як грошей, так і дорогоцінного часу. Наші посудомийні машини оснащені системою AquaStop, що складається зі спеціального шланга в захисній оболонці, запобіжного клапана і піддона, розташованого в нижній частині, з поплавковим вимикачем. Вся система забезпечує надійний захист від протікання. Отримайте прекрасні результати, на які Ви можете покладатися день за днем!

Ефективне використання засобів для миття

Засіб для миття розміщується у диспенсері зверху на дверцятах. Перед початком процесу миття він падає в спеціальну кювету у верхньому коробі, що гарантує його ретельне розчинення завдяки чіткому спрямуванню на нього струменів води.

Гарантія якості Bosch: на всі посудомийні машини 10 років гарантії від наскрізної корозії

Інженери компанії Bosch впровадили у життя багато інновацій, які гарантують надзвичайно довгий строк служби побутових приладів. Наприклад, вони розробили нову конструкцію внутрішньої камери посудомийної машини, яка вирізняється особливими технологіями, пов’язаними з виробництвом, обробкою та з’єднанням складових елементів камери. Ці технології у поєднанні з високоякісними пластинами із нержавіючої сталі становлять максимальний захист проти наскрізної корозії. Отримайте і Ви користь від інноваційних технологій та скористайтеся 10-річною гарантією проти наскрізної корозії внутрішньої камери посудомийної машини.

Дбайливе миття тендітного посуду

Чутливі до перепадів температури келихи і крихкий фарфор будуть вимиті з особливою обережністю.

Ідеальне просушування виробів з пластику!

Пластикові вироби в посудомийних машинах часто після миття залишаються вологими. Саме тому посудомийні машини Bosch пропонують програму ExtraDry. Вона підвищує температуру кінцевого полоскання та подовжує час просушування. Таким чином, навіть пластикові вироби, такі як дитячі пляшки або посуд для пікніка стають абсолютно чистими і сухими.

 

 

 

 

Технічні характеристики Bosch SMV46MX01E
Основні
Тип установки полновстраиваемая
Витрата води за цикл 6.5 л "Економічна 50°C"
Кількість комплектів посуду 13
Кількість програм мийки 6
Cушарка є

Класи ефективності
Клас енергоспоживання A++

Управління
Тип управління електронний
Дисплей
Індикатор наявності солі
Індикатор наявності ополіскувача
Сигнал закінчення роботи
Таймер відстрочки запуску 1-24 год
Захист від протікання AquaStop

Функції
Програма інтенсивного миття
Швидка мийка
Делікатна програма для крихкого посуду "Скло 40 °C"
Особливі Датчик завантаження
Автоматична програма
Гідравлічна система ActiveWater
Система рівномірного розчинення миючого засобу DosageAssist
Система Servolock для "м'якого" відкривання / закривання дверцят
Теплообмінник
Електроніка регенерації
Автоматичне визначення виду миючого засобу
VarioSpeed Plus
ExtraDry
Економічна програма
Индикация остаточного времени программы
Двигатель EcoSilence Drive
Регулируемые ножки /задньої ніжки з фронту
Индикатор хода программы InfoLight
Металлическая пластина для защиты нижней поверхности столешницы от пара
сенсор контроля чистоты воды aquaSensor, сенсор загрузки
трьохуровневая самоочищающая система фильтрации
система защиты стекла glassProtec
Технология попеременной подачи воды
Программа очистки посудомоечной машины
6 температурных режимов
TurboSpeed

Додатково
Річне споживання електроенергії 262 кВт/рік на рік “Економічна 50°C”
Короба для посуды Система коробів VarioFlex
Короба XXL
Третій короб VarioDrawer
Верхній короб з системою 3-рівневого регулювання по висоті Rackmatic
2 складані решітки для тарілок у верхньому коробі
4 складані решітки для тарілок у нижньому коробі
2 полички для чашок у верхньому коробі

Фізичні
Рівень шуму 46 дБ
Колір білий

Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина670 мм
Висота860 мм
Довжина650 мм
Вага36.89 кг
Об'єм0.3745 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип установки полновстраиваемая
Витрата води за цикл 6.5 л "Економічна 50°C"
Кількість комплектів посуду 13
Cушарка є
Клас енергоспоживання A++
Тип управління електронний
Колір білий
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

pcsmart.ua

Посудомийна машина BOSCH SMV46MX01E Тип - вбудована, завантаження - 13 комплектів посуду, А++, кільк

Moyo.ua

Встраиваемая посудомоечная машина Bosch SMV46MX01E

All-service

Посудомоечная машина BOSCH SMV 46MX01E


Фото Bosch SMV46MX01E
Схожі моделі на Bosch SMV46MX01E