Fortnite Колекційна фігурка Solo Mode Spider Knight S5, 10 см.

код товару: FNT0263
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Fortnite Колекційна фігурка Solo Mode Spider Knight S5, 10 см.:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип ігрові фігурки
Вид фігурка
Серія Solo Mode
Рекомендований вік від 8 років
Розміри 10.2 см (висота)
Матеріал пластмаса
Основні
Тип ігрові фігурки
Вид фігурка
Серія Solo Mode
Рекомендований вік від 8 років
Кількість 1 шт
Розміри 10.2 см (висота)
Живлення батарейки не потрібні
Матеріал пластмаса
Упаковка відкрита упаковка
Особливості рухливі частини тіла
матеріал для будівництва може використовуватися як підставка
Комплектація 1 фігурка
матеріали для будівництва
1 аксессуар
Гарантія
Гарантія 14 днів
Параметри упаковки
Ширина 240 мм
Висота 150 мм
Довжина 50 мм
Вага 0.09 кг
Об'єм 0.0018 м3
4-дюймова фігурка Spider Knight має більше 25 точок артикуляції і дуже деталізований декор, натхненний одним з найпопулярніших нарядів від Epic Games 'Fortnite. Фігурка Spider Knight оснащена готовим до роботи інструментом Кам'яний будівельний матеріал можна використовувати як підставку для позування і показу вашої фігури. Збирайте і з'єднувати будівельні матеріали для створення конструкцій. Сумісний з металевими і дерев'яними будівельними матеріалами. Додаткові будівельні матеріали продаються окремо.
немає в наявності
Новинки фігурок Jazwares Fortnite 2020 - відчуй новий рівень гри!

Fortnite - культова кросплатформна гра з нелінійним сюжетом, що налічує понад 250 мільйонів гравців у всьому світі, вже неодноразово, стрімко переноситься в офлайн. А все завдяки виробництву мерчандайзингової продукції за мотивами гри, яка користується великим попитом у прихильників.

Отож, зустрічайте найсвіжіші новинки колекційних іграшок Fortnite від Jazwares. Примітно, що новинки представлені одразу в двох серіях, тому задовольняють кожного.

Jazwares Fortnite Legendary Series та Solo Mode

Legendary Series та Solo Mode  – це колекційні фігурки для маленьких і звичайно ж, дорослих фанів тактико-стратегічного шутера, що заволодів усім світом - Fortnite. А разом із набором аксесуарів вона дозволить вам весело провести час та перенесе улюблених героїв та гру з віртуального світу у реальний.

Іграшки є офіційним ліцензійним продуктом, що гарантує повну відповідність зовнішньому вигляду віртуальному прототипу – героя з гри. Деталі виконання (скіни), зброя чи інструменти збирання ресурсів – повністю ідентичні віртуальним.

Головна особливість фігурок Fortnite від Jazwares – це їх рухливість. А це означає, що ви зможете програвати з ними будь-які сюжети чи спробувати перенести танець героя з гри у життя. Адже іграшка отримала до 40 точок артикуляції (Solo Mode - до 25 точок), завдяки яким вона може приймати найрізноманітніші положення, імітувати жести та навіть танець. Тому в якій позиції встановити героя - вирішувати тільки вам!

До слова, різноманіття рухів доступних у цій колекції іграшок дарує багато веселих миттєвостей і малюкам та буде корисним для їх розвитку. Хоча іграшка і призначена для фанів від 8 років. Адже гра з артикуляційною фігуркою розвиває логічне мислення, дрібну моторику та уяву. А застосування якісних матеріалів робить іграшку цілком безпечною для здоров'я дітей. Єдиний момент, в наборі є дрібні деталі, тому обережність ніколи не завадить.

Колекційна фігурка Jazwares' Fortnite Legendary Series

Особливості серії:

 • це офіційний ліцензійний продукт із високою деталізацією,
 • фігурки мають розмір близько 15 см та близько 40 точок артикуляції,
 • у комплектацію входить набір аксесуарів.

Колекційні фігурки Legendary Series точно відображають образи віртуальних героїв, у комплектації є набір із аксесуарів, фігурки мають більший розміру за попередні серії і становлять 15 см. Ну і звісно ж, фігурки отримали більше точок артикуляції, а саме близько 40.

Отож, артикульовані фігурки Legendary Series  популярної гри Fortnite точно нікого не залишать байдужим.

До весняних новинок колекції Legendary Series входять такі герої:

 

У комплекті:

 • фігурка 1 шт.
 • інструмент 1шт.
 • зброя 3 шт.
 • аксесуари 3 шт.
 • керівництво колекціонера

До серії входять іграшки: колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series DJ Yonder S2 - FNT0127, колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series Leviathan S2 - FNT0128, колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series Peely S4  - FNT0132, колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series Ruin S4 - FNT0284 та колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series Sentinel S4 - FNT0280.

Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode

Особливості серії:

 • це офіційний ліцензійний продукт із високою деталізацією,
 • фігурки мають розмір заввишки 10 см та від 25 точок артикуляції,
 • у комплектацію входить набір аксесуарів.

Артикульовані фігурки Solo Mode точно відображають образи віртуальних героїв. Деталі виконання (скіни), приладдя одностроїв, зброя чи інструменти збирання ресурсів ідентичні віртуальним. Кожна іграшка заввишки у 10 см, що ідеально для залучення поза межами «Фортнайт» з іншим приладдям як для будівництва, так і застосування планерів, автомобілів та багато чого іншого.

Кожен герой колекції Solo Mode - ідентична копія персонажа гри. Має 25+ точок артикуляції, завдяки чому здатен відтворити найепічнішу позу або танок.

До новинок колекції Solo Mode входять такі герої:

У комплекті:

 • Фігурка 1шт
 • Зброя 1 шт
 • Підставка 1 шт, що може використовуватися для будівництва споруд.

До серії входять іграшки:  Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode Beef Boss S4 - FNT0257, колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode Hopper S5 - FNT0265, колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode Inferno S4 -  FNT0259, колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode Luminos S4 - FNT0328 та колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode Spider Knight S5 - FNT0263.

Jazwares

Компанія Jazwares регулярно створює точні іграшкові копії світу Fortnite. І це дуже перспективна тенденція. Fortnite здобула винагороду BAFTA Games Awards 2019 (Британська академія у сфері відеоігор) за внесок у розроблення відеоігор як «Найкраща гра, що розвивається».

У жовтні світ побачив перший сезон другої глави саги. Щосезону розробники додають нові косметичні предмети, нових героїв та скіни (зовнішній вигляд героя). Це сприяє залученню нових гравців, а також утримує ветеранів Fortnite на полі бою. Але аудиторія Fortnite складається не лише з гравців, а й із тих, кому просто цікаво спостерігати за ігровим процесом Battle Royale. Epic Games наділили персонажів Fortnite неабиякою харизмою й через це гра має прихильників з-поміж дуже різних вікових категорій, що можуть варіюватися від 10 до 90+ років.

Ось такими новинками порадувала своїх шанувальників компанія Jazwares. Тому рекомендуємо вам бути першими, хто отримає ці іграшки та встигне пограти ними. А для справжніх і відданих фанатів цієї гри, ми нагадуємо й про інші колекції, що доступні за посиланням.

 

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів