Legrand Оптичний патч-корд Legrand SC/UPC-LC/UPC, duplex, 1м

код товару: 032609
Двобічний шнур SC-SC, шнури багатомодові, оптоволоконні (50/125 мкм). Для використання в мережі 10 Giga Ethernet. Оптичні втрати, не більше 0.25 дБ, для багатомодових мереж, тип OM3. Оснащені 2 коннекторами з керамічними наконечниками, оболонка Zipcord LSZH.
1 305 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити Legrand Оптичний патч-корд Legrand SC/UPC-LC/UPC, duplex, 1м: 
Оптический патч-корд Legrand SC/UPC-SC/UPC 50/125 OM3 duplex LSZH LSC2 1м 032609
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів