Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Minerva M823B:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип швейної машинки електромеханічна
Тип човника хитний
Формування петлі напівавтомат
Швидкість шиття 800 ст / хв
Кількість швейних операцій 26 шт
Кількість рядків 22 шт
Кількість петель 1 шт
Максимальна ширина стібка 5 мм
Можливості реверс
рукавна платформа
пришивання блискавок
пришивання ґудзиків
автоматичний нитковтягувач
шиття подвійною голкою
Регулювання довжина стібка
ширина рядка
притискання лапки
Підсвічування LED подсветка рабочей поверхности
Споживана потужність 85 Вт
Вага 5.6 кг
Основні
Тип швейної машинки електромеханічна
Тип човника хитний
Формування петлі напівавтомат
Швидкість шиття 800 ст / хв
Швейні операції
Кількість швейних операцій 26 шт
Кількість рядків 22 шт
Кількість петель 1 шт
Максимальна ширина стібка 5 мм
Швидкість вишивання 800 стібків/хв
Функції
Можливості реверс
рукавна платформа
пришивання блискавок
пришивання ґудзиків
автоматичний нитковтягувач
шиття подвійною голкою
Регулювання довжина стібка
ширина рядка
притискання лапки
Виконувані рядки Зигзаг
Прямий стІбок
Декоративний стібок
Оверлочний стібок
Еластична для трикотажу
Потайна
Додатково
Підсвічування LED подсветка рабочей поверхности
Комплектація Набір голок /3 шт
Викрутка /L-подібна
Лапка для шиття /зигзаг
Лапка для пришивання ґудзиків
Направляючий для країв вистьобування
Шпульки /3 шт
Додатковий тримач для котушки /большой
Лапка для блискавок
Пластина для стержня котушки
Інструкція
Пензлик-розпорювач
Тримач котушки /маленький
Швейна машина
Фізичні
Споживана потужність 85 Вт
Вага 5.6 кг
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Параметри упаковки
Ширина 220 мм
Висота 320 мм
Довжина 430 мм
Вага 7.30 кг
Об'єм 0.0303 м3
Швейна машина МINERVA M823B, 26 швейних операцій, 85 Вт, петля напівавтомат, білий-синій. Прошиваючі матеріали: для трикотажу. Застосування: Побутові. Кількість типів строчек: 22. Вертикальний човниковий пристрій. Робочі операції, еластичні строчки для трикотажних тканин, декоративна і фестонна вишивки, оверлочні строчки, потайна підшивка низу. Плавне регулювання довжини стібка. Автоматичний нитковтягувач.
5899 грн*
немає в наявності
Де купити: Minerva M823B:
Mekka
Швейная машина МINERVA , электромех., 85Вт, 26 шв.оп., петля полуавтомат, белый + синий (M823B)
У 1881 році у Відні Еміль Резлер і Джосеф Комарек заснували компанію по швейній промисловості "K. k. priv. Nähmaschinen - Fabrik Rezler & Komarek in Wien ". Це була перша чеська компанія по швейній промисловості не тільки в Відні, а й у всій Австро - Угорській монархії. Торгову марку Мінерва вони зареєстрували у 1883 році з гаслом "Meliora sunt bono inimica", що в перекладі означає «Краще - ворог хорошого».
Швейні машини та оверлоки Minerva багато років збираються на заводах і фабриках у Тайвані, В'єтнамі, Китаю, що говорить про налагодженості виробничих ліній і, відповідно, високій якості виробленої швейної техніки. У поєднанні з якістю і надійністю швейного обладнання Minerva величезною перевагою є вартість швейних машин, тому що ціна швейної машини відповідає кількості виконуваних операцій і функцій, закладених у машину. Кожна швейна машина Minerva є результатом тривалої роботи дизайнерів, інженерів та інших фахівців, що говорить про сучасний дизайн та функціональность. Широкий модельний ряд техніки Minerva вражає своєю різноманітністю: електромеханічні швейні машини, комп'ютеризовані швейні машини, оверлоки, распошивальні машини, коверлоки, голкопробивні машини.
Даруй мрію – заряджай натхненням

Швейна машина – це не просто домашня помічниця, а й джерело натхнення для творчості. Створювати, лагодити, вигадувати, робити сюрпризи близьким, облаштовувати інтер’єр – усі ці завдання дуже легко втілювати в життя із сучасними машинами Minerva, Janome та Brother.

Команди цих брендів під час розроблення своїх пристроїв враховують не тільки функціональність та кількість можливих операцій, але й модні тенденції дизайну та форми самої швейної «майстрині». Працювати з ними — саме задоволення. Такі машини стануть чудовим ексклюзивним та практичним подарунком і для досвідчених користувачів, і для аматорів у швейній справі.

Brother Universal 17

Код товару: UNIVERSAL17

Машинка може виконувати 17 операцій, зокрема прямі, зиґзаґові, еластичні, оверлочні, декоративні, трикотажні рядки з довжиною стібка від 4 до 5 мм. Має горизонтальний човниковий пристрій та робить прорізні петлі під ґудзики в напівавтоматичному режимі. Пристрій оснащено найважливішими функціями, що характерні для сучасних машин: автоматична зупинка шпульки після її остаточного намотування, знімна платформа для рукавів і плавне регулювання довжини стібка. Із машинкою легко впораються користувачі, які тільки починають вивчати кравецьку майстерність. Вона проста, практична та надійна.

 • Тип електромеханічна
 • Тип човника горизонтальний ротаційний
 • Кількість програм 17
 • Максимальна ширина стібка 5 мм
 • Особливості реверс, платформа для рукавів, втягувач ниток, обрізувач ниток
 • Вага 7 кг

Brother Universal 27s

Код товару: UNIVERSAL27S

Швейна машина з потужним двигуном та зручним електромеханічним керуванням дасть змогу швидко та комфортно виконати будь-яке завдання. 27 швейних операцій схематично зазначені на панелі пристрою, аби не помилитися із вибором потрібного рядка. Петлі стандартного типу виконуються повністю автоматично. Важливі особливості цієї моделі: наявність системи вимірювання розміру ґудзиків, зручна кнопка реверса, функціональна платформа для рукавів. Великий вибір знімних лапок дає змогу обробляти петлі, вшити блискавку, виконати потаємний рядок. Швидкість шиття плавно регулюється натисканням педалі.

 • Тип електромеханічна
 • Тип човника горизонтальний
 • Кількість операцій 27
 • Максимальна ширина стібка 5 мм
 • Особливості шиття подвійною голкою, втягувач ниток, шиття в кількох напрямках, електронний стабілізатор зусилля проколу
 • Вага 7,25 кг

Janome My Excel 77

Код товару: J-MX77

Компактна універсальна швейна машина в сучасному дизайні. Буде зручною в роботі і для аматорів, і для професіоналів. Працює з різними типами тканин, виконує 15 швейних операцій, має вертикальний човниковий пристрій та можливість плавного незалежного регулювання ширини зиґзаґа й довжини стібка. Конструкцією передбачено: можливість шиття подвійною голкою, автоматичне намотування шпульки, система швидкознімних лапок, дворівневий підйом лапки (8 та 14 мм), регулювання натягування верхньої нитки. Швидкість шиття регулюється електричною педаллю.

 • Тип електромеханічний
 • Кількість програм 7
 • Максимальна ширина рядка 6 мм
 • Вага 9,5 кг

Оверлок Janome ML 4952D

Код товару: J-ML4952D

Цей оверлок — подарунок для майстрів із великим досвідом, хоча проста та оптимізована конструкція дасть змогу й новачкам швидко пристосуватися до роботи на ньому. Яскравий представник сучасного оверлочного обладнання: його основний режим роботи на чотири голки можна перелаштувати на шиття в три нитки, і тоді загальний обсяг функціональних можливостей цього пристрою збільшується до семи видів швів, до яких можна додати роликовий шов для особливо делікатних тканин. Диференціальний транспортер тканини дає змогу, крім звичайних матеріалів, обробляти трикотаж, еластик і синтетику. Усі операції виконують на швидкості 1 300 об/хв без пропусків стібків. За необхідності можна відключити верхній ніж і відрегулювати ступінь притискання тканини лапкою. Машина оснащена плавним регулюванням натягування ниток і швидкості шиття.

 • Тип електромеханічна
 • Тип човника вертикальний
 • Кількість програм 15
 • Максимальна ширина стібка 5 мм
 • Особливості платформа для рукавів, обрізувач ниток, шиття подвійною голкою, реверс, ручка для перенесення
 • Вага 6,45 кг

Швейна машина Minerva MAX 20M

Код товару: MAX20M

Цю компактну машинку зручно зберігати навіть у маленьких приміщеннях, і при цьому вона може виконувати всі необхідні швейні операції. Її стильний дизайн, що пасуватиме до будь-якого інтер’єру, поєднується із широким набором функцій. Має вертикальний човниковий пристрій та робить петлі в напівавто­матичному режимі. Важливою особливістю машинки є реверс — шиття у зворотному напрямку. Для зручності конструкції передбачено обрізувач ниток на корпусі та ­LED-підсвічування з м’яким кольором світла, аби захистити зір під час тривалої роботи.

 • Тип електромеханічна
 • Тип човника вертикальний
 • Кількість програм 15
 • Максимальна ширина стібка 5 мм
 • Особливості реверс, платформа для рукавів, обрізувач ниток, швидка заміна лапок, ручка для перенесення
 • Вага 5,2 кг

Швейна машина Minerva M819B

Код товару: M-M819B

Класична машина для домашнього шиття й ремонту одягу оснащена вертикальним човниковим пристроєм та широким набором функцій. Ця модель легко виконує стандартні робочі операції: еластичні стібки для трикотажних тканин, оверлочні рядки, потаємну підшивку низу виробу. Довжина рядка регулюється від 0 до 4 мм, є можливість шиття подвійною голкою та передбачено автоматичне перемикання на холостий хід під час намотування на шпульку.

 • Тип електромеханічна
 • Тип човника хитний
 • Кількість програм 19
 • Максимальна ширина стібка 5 мм
 • Особливості реверс, платформа для рукавів, обрізувач ниток
 • Вага 6,1 кг

Швейна машина Minerva M823B

Код товару: M-M823B

Швейна машина, що із 2020 року випускається в новому сучасному дизайні. Щодо модернізації органів керування — відтепер модель виконує 26 швейних операцій. Завдяки посиленому нижньому транспортеру машина працює із тканинами будь-якої структури й будь-якої товщини, зокрема із джинсовим матеріалом, шкірою, трикотажем. Регулятор сили притискання лапки робить її універсальною для шиття виробів із різних типів тканин. Також машина має функції плавного регулювання довжини стібка від 0 до 4 мм та плавного регулювання ширини зиґзаґа від 0 до 5 мм. Пристрій комплектують великою кількістю лапок для різних завдань: для вшивання блискавки, для напівавтоматичного виконання петлі, для пришивання ґудзиків тощо.

 • Тип електромеханічна
 • Тип човника вертикальний
 • Кількість програм 37
 • Максимальна ширина стібка 5 мм
 • Особливості швидка заміна лапок, реверс, робота подвійною голкою, платформа для рукавів, обрізувач ниток
 • Вага 6,1 кг

Швейна машина Minerva M832B

Код товару: M-M832B

Беззаперечний лідер у лінійці, адже виконує максимальну кількість швейних операцій — 37. Машинка оснащена вертикальним човниковим пристроєм, виконує петлю в напівавтоматичному режимі, має автоматичний затягувач ниток і може працювати майже з будь-якими тканинами. Швидка заміна лапок, реверс, зручний вибір рядків і операцій, робота подвійною голкою, платформа для рукавів, LED-підсвічування робочої поверхні, обрізувач ниток — вагомі аргументи на користь моделі Minerva M832В, що стане незабутнім подарунком для втілення в життя різноманітних швейних забаганок та найсучасніших ідей.

 • Тип електромеханічна
 • Тип човника вертикальний
 • Кількість програм 26
 • Максимальна ширина стібка 5 мм
 • Особливості оверлочний рядок, пришивання ґудзиків, трикотажний шов, реверс
 • Вага 6,1 кг
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів