Пароочисники

Знайдено 12 товарів
Сортувати
Новинка
Karcher SC 3 EasyFix Premium Water Promotion

Karcher SC 3 EasyFix Premium Water Promotion

код товару: 1.513-166.0

5999 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Акція! Пляшка для води в подарунок. Пароочисник SC 3 EasyFix Premium забезпечує роботу без тривалих перерв на охолодження апарату і його заправку водою. Він готовий до роботи практично миттєво - розігрів займає лише близько 30 сек, а доливка води може проводитися в будь-який час. Завдяки цьому можна швидко навести чистоту в усьому будинку. Оснащений накладкою для чищення килимів і розширеним набором аксесуарів.

Karcher SC 3 EasyFix

Karcher SC 3 EasyFix

код товару: 1.513-110.0

5699 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

На даний момент SC 3 EasyFix є найшвидшим пароочищувачем і готовий до роботи вже через 30 секунд. Перезаповнюючий знімний бак для води забезпечує безперервне прибирання. Картридж для захисту від накипу, який використовується автономно, декальцінуює воду, тим самим продовжуючи термін служби апарату. Kärcher SC 3 EasyFix очищає без використання хімічних засобів і може використовуватися практично скрізь - на всіх типах побутових твердих поверхонь. Апарат очищає будь-які тверді поверхні в будинку і знищує 99,99% поширених в побуті бактерій. Завдяки його широкому асортименту аксесуарів плитка, варильні панелі, витяжки легко очищаються від стійких забруднень. У комплектацію також входить насадка для підлоги EasyFix з гнучким шарніром, який забезпечує максимальну ергономічність роботи, а за рахунок пластинчастої підошви - прекрасний результат прибирання.

Karcher SC 4 EasyFix

Karcher SC 4 EasyFix

код товару: 1.512-450.0

Порівняти (0) ›

Пароочистник SC 4 EasyFix забезпечує високий комфорт роботи і відрізняється наявністю відсіків для зберігання кабелю і аксесуарів і позиції парковки насадки для підлоги. Завдяки своєму гнучкому шарниру насадка для прибирання підлоги гарантує максимальну ергономіку, а завдяки пластинчастої технології підошви - сяючий результат. За допомогою зручного кріплення на липучці мікроволокна серветка легко і швидко кріпиться на насадці для підлоги і знімається без контакту з брудом. Двоступеневе регулювання встановлює оптимальну інтенсивність пара в залежності від поверхні, що очищається і ступеня забруднення. Численні аксесуари швидко повертають сяючий блиск плитці, варочній панелі, витяжці і навіть дрібним щілинам і заглибленнями - в тому числі при наявності стійких забруднень. При ретельному очищенні пароочищувачем Kärcher знищується 99,99% поширених в побуті бактерій на твердих поверхнях.

Karcher SC 1 EasyFix (yellow)

Karcher SC 1 EasyFix (yellow)

код товару: 1.516-330.0

3199 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Компактна парова швабра Kärcher SC 1 EasyFix 2-в-1 (з комплектом для очищення підлоги) може використовуватися в будь-якому місці будинку і очищає поверхні без використання будь-яких хімічних засобів. Апарат очищає будь-які тверді поверхні в будинку і знищує 99,99% поширених в побуті бактерій. Завдяки компактним розмірам вона ідеально підходить для швидкого та ретельного проміжного прибирання. Коли прибирання завершено, швабра може зберігатися там, де це необхідно, не займаючи при цьому багато місця. Потужний потік пари і широкий асортимент аксесуарів гарантують бездоганну чистоту, неважаючи на тип поверхні: меблі, плитка, варильні панелі, витяжки або дрібні щілини. Завдяки комплекту для очищення підлоги EasyFix, практичний ручний пароочищувач можна швидко переобладнати для очищення підлоги. Навіть стійкі забруднення і жирові відкладення видаляються за лічені хвилини.

Karcher SC 1 (yellow)

Karcher SC 1 (yellow)

код товару: 1.516-300.0

2599 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Компактний пароочищувач SC 1 очищає практично всі тверді поверхні в будинку без застосування хімічних засобів. Ручний пароочищувач видаляє стійкі забруднення, ізвестніковие відкладення і жирові плями. Ретельне очищення парових очищувачем Kärcher вбиває 99,99% всіх відомих побутових бактерій на твердих поверхнях в будинку. Це пристрій ідеально підходить для швидкої, спонтанної очищення і дозволяє економити простір завдяки його компактним розмірам.

Новинка
Karcher парова гладильна станція SI 4 EasyFix Premium Iron

Karcher парова гладильна станція SI 4 EasyFix Premium Iron

код товару: 1.512-483.0

19999 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Пароочиститель SI 4 EasyFix Premium Iron легко справляється з забрудненнями на різних типах поверхонь і вбиває 99,99% поширених в побуті бактерій. Можливість дозаправки водою в будь-який час дозволяє виконувати роботи без довгих перерв. Пароочиститель SC 4 EasyFix Iron з повним набором приладдя. Прасування є для пароочисника Kärcher такою ж важливою областю застосування, як і прибирання підлоги. Завдяки наявності в комплекті парової праски, модель SI 4 EasyFix Premium Iron може використовуватися і для прасування. Інтенсивна подача пара гарантує чудове прасування з економією до 50% часу.

Karcher SC 4 EasyFix Premium Irin kit

Karcher SC 4 EasyFix Premium Irin kit

код товару: 1.512-482.0

11999 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

З пароочищувачем SC 4 EasyFix Premium Iron ваша робота стає надзвичайно зручною і ви отримаєте блискучі результати. За допомогою пароочищувача з паровою праскою Ви можете проводити очистку без будь-яких хімічних засобів, при цьому віддаляються 99,99% всіх відомих побутових бактерій. Плитка, варильні поверхні, витяжки та навіть найменші щілини стають повністю чистими.

Karcher SC 2 EasyFix Premium (white)

Karcher SC 2 EasyFix Premium (white)

код товару: 1.512-090.0

4999 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Пароочищувач SC 2 EasyFix Premium очищає практично всі тверді поверхні в будинку без застосування хімічних засобів.

Karcher SC 1 EasyFix Premium (white)

Karcher SC 1 EasyFix Premium (white)

код товару: 1.516-375.0

3499 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Компактний пароочищувач SC 1 EasyFix Premium очищає практично всі тверді поверхні в будинку без застосування хімічних засобів.

Karcher SC 1 Premium (white)

Karcher SC 1 Premium (white)

код товару: 1.516-360.0

2899 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Компактний пароочищувач SC 1 Premium очищає практично всі тверді поверхні в будинку без застосування хімічних засобів.

Sencor SSC 3001

Sencor SSC 3001

код товару: SSC3001YL

899 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип: портативний/ручний; Споживана потужність: 1000 Вт; Об'єм бака для води: 0.35 л; Насадки: точкове сопло, тканинна насадка, кутова, кругла щітка, для мийки вікон; Вага: 1 кг

Thomas Vaporo Buggy

Thomas Vaporo Buggy

код товару: 792023

4899 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Тип: побутовий; Споживана потужність: 1500 Вт; Об'єм бака для води: 1.6 л; Насадки: точкове сопло, для прибирання підлоги, тканинна насадка, кругла щітка, для мийки вікон, насадка-щітка; Габарити (ВхШхГ): 37.5x28x35.5 см; Вага: 6 кг