Скриньки і коробки

Скинути все › Знайдено 45 товарів
Сортувати
goki Скарбничка - Сейф з кодовим замком

goki Скарбничка - Сейф з кодовим замком

код товару: 14019G

Порівняти (0) ›

Скарбничка «Сейф з кодовим замком» від німецького бренду goki надійно зберігатиме кишенькові гроші дитини. Скарбничка має кодовий замок і повністю виконана з металу. Отвір на кришці адаптований як для монет, так і для банкнот. Власна скарбничка розвиватиме в дитині відчуття відповідальності, ощадливості та цілеспрямованості.

goki Коробка дослідника світу

goki Коробка дослідника світу

код товару: 62929G

Порівняти (0) ›

Це якісна дитяча коробка Magic Box німецького виробника goki. Прозорі міцні стінки та дно навмисно створені для зручного спостерігання за зібраними скарбами: дивовижними камінцями, листям, квітками, жуками, тощо. Сумка має вбудоване у кришку збільшувальне скло. Такий набір допоможе дитині досліджувати навколишній світ. Верхню кришку коробки виконано із перфорованого полікарбонату, вона зручно відчиняється та надає доступ повітрю всередину. Рекомендовано дітям від 3-х років; розмір: висота 7,5 см, діаметр 6,5 см

Janod Музична скринька Котик

Janod Музична скринька Котик

код товару: J02999

Порівняти (0) ›

Мрія кожної дівчинки – власна музична скринька для прикрас. Французький бренд Janod пропонує чарівний аксесуар у формі сердечка рожевого кольору. Відкривши скриньку дівчата почують приємну мелодію “Joy to the world”. Всередині є маленьке дзеркальце, сердечко, що обертається та великий відділ для прикрас та першої косметики. Скринька всередині оздоблена надзвичайно приємним на дотик текстилем. Розміри: 12.5 x 11.5 x 8.5 см. Рекомендовано дітям від 3-х років.

goki Музична скринька - Балерина II

goki Музична скринька - Балерина II

код товару: 15496G

699 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Музична скринька «Балерина» - скарбничка у формі сердечка для зберігання прикрас та інших маленьких коштовностей дівчаток. Відчинивши її, можна побачити маленьку балерину, що обертається під приємну класичну мелодію. Скринька дуже красива, якісно оздоблена ззовні та всередині. Дівчатка залюбки ховатимуть свої «скарби» у чудову компактну скриньку.

goki Музична скринька Балерина V

goki Музична скринька Балерина V

код товару: 15437G

Порівняти (0) ›

Чудова музична скринька «Балерина» для дівчинки від німецького бренду goki. Ця скринька чарує естетикою та мелодійною музикою. Всередині шкатулка оздоблена приємним на дотик рожевим текстилем. Відкривши скриньку ви побачите маленьке дзеркальце, перед чким кружляє фігурка маленької балерини. Музична скринька подарує радість маленькій дівчинці, адже відкривши її – лунатиме приємна мелодія. В скриньці є місце для перших прикрас та різних дрібничок. Зачиняється на маленький сріблястий замочок.

Nattou Коробочка для сокровищ Алекс и Бибу

Nattou Коробочка для сокровищ Алекс и Бибу

код товару: 321525

Порівняти (0) ›

Батьківська скарбничка серії «Алекс та Бібу» від бельгійського виробника Nattou. Яскрава коробочка для скарбів допоможе батькам зберегти безцінні для себе предмети їх малюка: першу пустушку, перший зубик, перше пасмо волосся або будь-що інше, що нагадуватиме батькам про перші роки життя малюка. Коробочка для збереження пам’ятних речей вироблена із міцного картону у блакитних кольорах. Її розміри: 25 x 26 x 9 см. Такий набір – ідеальний подарунок молодим батькам.

Nattou Коробочка для сокровищ Макс, Нои и Том

Nattou Коробочка для сокровищ Макс, Нои и Том

код товару: 777681

Порівняти (0) ›

Скарбничка для збереження перших і таких дорогоцінних речей малюка. Набір серії «Макс, Ноа і Том» створений бельгійським виробником Nattou спеціально для молодих батьків, які хочуть зберегти пам’ятні моменти з життя їх немовля. Коробочка вироблена із цупкого картону у приємних бежевих кольорах. Її розміри: 21 х 28 х 7 см. Ідеальний подарунок молодій сім’ї.

Nattou Коробочка для сокровищ Лулу, Лея и Ипполит

Nattou Коробочка для сокровищ Лулу, Лея и Ипполит

код товару: 963633N

Порівняти (0) ›

Скарбничка для збереження перших і таких дорогоцінних речей малюка. Набір серії «Лулу, Лея та Іполит» створений бельгійським виробником Nattou спеціально для молодих батьків, які хочуть зберегти пам’ятні моменти з життя їх немовля. Коробочка вироблена із цупкого картону у приємних блакитних кольорах. Її розміри: 25 х 26 х 9 см. Ідеальний подарунок молодій сім’ї.

goki Шкатулка для прикрас Susibelle

goki Шкатулка для прикрас Susibelle

код товару: 58502G

499 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Кожна дівчинка з дитинства полюбляє гарні речі, прагне до прекрасного. Німецький бренд goki пропонує яскраву скриньку із натурального дерева для дівчат та для їх колекції перших прикрас. Скринька яскрава, практична, розкладається і має 3 відділи: 2 маленьких і 1 великий. Натуральна деревина вкрита безпечними фарбами на водній основі: білі, рожеві, блакитні, зелені – чудове поєднання яскравих кольорів. Зручна ручка дозволить легко переносити скриньку та брати її з собою на прогулянку. Усі деталі добре оброблені та якісно поєднані. Для дівчат від 3-х років.

goki Музична шкатулка з шухлядкою Конячка

goki Музична шкатулка з шухлядкою Конячка

код товару: 60851G

Порівняти (0) ›

Музична скринька для прикрас – мрія кожної дівчинки. Німецький бренд goki створив скриньку із шухлядкою для зберігання коштовностей і маленьких таємниць дівчаток. Відкриваючи скриньку, дівчата побачать маленьку конячку, що обертається під приємну класичну мелодію. Скринька із колекції Susibelle дуже приваблива, гарно оздоблена ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої перші коштовності у чудову компактну шкатулку.

goki Музична шкатулка Конячка

goki Музична шкатулка Конячка

код товару: 15438G

569 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Кожна дівчинка мріє про музичну скриньку для прикрас. Німецький бренд goki створив таку скриньку для зберігання коштовностей і маленьких таємниць дівчаток. Скринька прямокутної форми, відкриваючи її, дівчата побачать маленьку білу конячку, що обертається під приємну класичну мелодію. Скринька дуже приваблива, якісно оздоблена ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої перші коштовності у чудову компактну шкатулку.

goki Ігрова валіза

goki Ігрова валіза

код товару: 60103G

459 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Німецький бренд goki пропонує дівчатам ігрові чемоданчики за тематикою книжок про дівчинку Пеггі. Яскраві різнокольорові скриньки різних розмірів, складені одна в одну. У яскравих ємних чемоданчиках дівчата можуть зберігати власні речі, іграшки, прикраси тощо. Матеріал з якого вироблені скриньки – дуже міцний і практичний картон, стилізоване під дерево. Чемоданчики оснащені металевими ручками та замочками білого кольору для зручності. Скриньки дуже привабливі, гарно оздоблені ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої іграшки та речі у яскраві та надійні чемоданчики.

goki Ігрова валіза Peggy Diggledey

goki Ігрова валіза Peggy Diggledey

код товару: 60786G

489 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Німецький бренд goki пропонує дівчатам ігрові чемоданчики за тематикою книжок про дівчинку Пеггі. Яскраві різнокольорові скриньки різних розмірів, складені одна в одну. У яскравих ємних чемоданчиках дівчата можуть зберігати власні речі, іграшки, прикраси тощо. Матеріал з якого вироблені скриньки – дуже міцний і практичний картон, стилізований під дерево. Чемоданчики оснащені металевими ручками та замочками білого кольору для зручності. Скриньки дуже привабливі, гарно оздоблені ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої іграшки та речі у яскраві та надійні чемоданчики.

goki Ігрова валіза рожева в горошок

goki Ігрова валіза рожева в горошок

код товару: 60106G

459 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Яскраві рожеві скриньки від німецького виробника іграшок goki. У комплекті дві скриньки різних розмірів, складені одна в одну. У яскравих ємних чемоданчиках дівчата можуть зберігати власні речі, іграшки, прикраси тощо. Вони наче із дерева, але вироблені із міцного та надійного картону, оснащені металевими ручками та замочками для практичності. Скриньки дуже привабливі, гарно оздоблені ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої іграшки та речі у яскраві та надійні чемоданчики.

goki Музична коробка - Тюлень і білий ведмедик (рожева)

goki Музична коробка - Тюлень і білий ведмедик (рожева)

код товару: 13198G-5

Порівняти (0) ›

Музична скринька з фігурками білого ведмедя і тюленя – оригінальний аксесуар і корисна іграшка. Скринька німецького виробника іграшок goki; виготовлена з безпечного, нетоксичного пластику. Іграшка програє приємну пізнавану мелодію – «Колискову» Брамса. Скринька призначена для дітей від трьох років. Розміри іграшки – 9х6 см. Постачається у пластиковій коробці розміром 9,5 х 6 х 6 см.

goki Музична коробка - Пінгвіни (синя)

goki Музична коробка - Пінгвіни (синя)

код товару: 13198G-3

Порівняти (0) ›

Музична скринька німецького виробника іграшок goki дарує казкову атмосферу, яка створиться завдяки поєднанню приємного музичного супроводу, двох фігурок мишок і дивовижної оптичної калейдоскопічної ілюзії. Приводячи скриньку до руху, починає грати відома мелодія «Милий Августин». Виріб із безпечного, нетоксичного пластику. Іграшка рекомендована для дітей від трьох років. Розміри іграшки – 9х6 см. Постачається у пластиковій коробці розміром 9,5 х 6 х 6 см.

goki Музична коробка - Миші (рожева)

goki Музична коробка - Миші (рожева)

код товару: 13198G-6

Порівняти (0) ›

Музична шкатулка рожевого кольору – оригінальний і стильний аксесуар. Чудово підійде як подарунок до будь-якого свята. Іграшка німецького виробника іграшок goki; виготовлена з безпечного пластику. Нескладний, проте цікавий механізм дії подарує приємні враження: чарівна мелодія занурить у казкову атмосферу. Приводячи скриньку до руху, починає грати відома мелодія «Колискової» Брамса. Іграшка призначена для дітей від трьох років. Виріб заввишки 9 см, діаметр основи – 6 см. Постачається у пластиковій коробці розміром 9,5 х 6 х 6 см.

goki Музична коробка - Миші (синя)

goki Музична коробка - Миші (синя)

код товару: 13198G-2

Порівняти (0) ›

Скринька з музичним супроводом німецького виробника іграшок goki виготовлена з безпечного нешкідливого пластику. Музичний супровід скриньки – відома багатьом пісня – «Милий Августин». Іграшка призначена для дітей від трьох років. Виріб заввишки 9 см, діаметр основи – 6 см. Іграшка постачається у пластиковій коробці розміром 9,5 х 6 х 6 см.

goki Музична коробка - Тюлень і білий ведмедик (синя)

goki Музична коробка - Тюлень і білий ведмедик (синя)

код товару: 13198G-1

Порівняти (0) ›

Музична шкатулка німецького виробника іграшок goki неодмінно сподобається всім. Красива мелодія і незвичайна оптична ілюзія подарують приємні враження. Виготовлена з безпечного нешкідливого пластику. Музичний супровід скриньки – відома пісня – «Милий Августин». Іграшка призначена для дітей від трьох років. Виріб заввишки 9 см, діаметр основи – 6 см. Іграшка постачається у пластиковій коробці розміром 9,5 х 6 х 6 см.

goki Музична коробка - Пінгвіни (рожева)

goki Музична коробка - Пінгвіни (рожева)

код товару: 13198G-4

Порівняти (0) ›

Музична скринька німецького виробника іграшок goki подарує чарівну казкову атмосферу; усе завдяки приємному музичному супроводу і нескладному, однак цікавому механізму дії. Скринька виготовлена з безпечного, нетоксичного пластику. В комплекті дві фігурки – симпатичних пінгвінів. Приводячи скриньку до руху, починає грати відома мелодія «Колискової» Брамса. Іграшка призначена для дітей від трьох років. Виріб заввишки 9 см, діаметр основи – 6 см. Постачається у пластиковій коробці розміром 9,5 х 6 х 6 см.

goki Музична коробка - Карусель 8

goki Музична коробка - Карусель 8

код товару: 13201G-8

Порівняти (0) ›

Інтерактивна коробка музичним супроводом «Карусель» німецького виробника іграшок goki виготовлена з безпечного нешкідливого пластику. Музичний супровід скриньки – відома багатьом пісня – ««Frère Jacques»». Іграшка для дітей від трьох років. Виріб заввишки 9 см, діаметр основи – 6 см. Іграшка постачається у пластиковій коробці розміром 9,5 х 6 х 6 см.

goki Музична коробка - Карусель 7

goki Музична коробка - Карусель 7

код товару: 13201G-7

Порівняти (0) ›

Музична коробка із оригінальним механізмом. Іграшка німецького бренду іграшок goki виготовлена з нешкідливого матеріалу – безпечного пластику. Іграшка у вигляді каруселі з фігурками коників. Музичний супровід скриньки – класична мелодія «Колискова» Брамса. Музична коробка для дітей від трьох років. Виріб заввишки 9 см, діаметр основи – 6 см. Іграшка у пластиковій коробці розміром 9,5 х 6 х 6 см.

goki Музична коробка - Карусель 6

goki Музична коробка - Карусель 6

код товару: 13201G-6

Порівняти (0) ›

Музична скринька німецького виробника іграшок goki дарує казкову атмосферу. Приводячи скриньку до руху, починає грати відома мелодія «Frère Jacques». Виріб із безпечного, нетоксичного пластику. Іграшка рекомендована для дітей від трьох років. Розміри іграшки – 9х6 см. Постачається у пластиковій коробці розміром 9,5 х 6 х 6 см.

goki Музична коробка - Карусель 5

goki Музична коробка - Карусель 5

код товару: 13201G-5

Порівняти (0) ›

Чарівна музична скринька німецького виробника іграшок goki має приємний музичний супровід і нескладний, однак цікавий механізм дії. Скринька виготовлена з безпечного, нетоксичного пластику. Під куполом скриньки – карусель. Приводячи скриньку до руху, починає грати мелодія відомої дитячої пісеньки «London Bridge». Іграшка призначена для дітей від трьох років. Виріб заввишки 9 см, діаметр основи – 6 см. Постачається у пластиковій коробці розміром 9,5 х 6 х 6 см.