Фильтр
Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Smart розетки, реле і мотори
Знайдено 13 товарів:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: FGWEEU-021
669 грн*
Тип: розумна розетка; Розміри: 86 x 86 x 42.
код товару: FGR-223
1 599 грн*
FIBARO Roller Shutter 3 є модулем, призначеним для управління рулонними шторами, маркізами, підйомними жалюзі, воротами і іншими однофазними, що живляться від змінного струму пристроями. Модуль управління рулонними жалюзі 3 FIBARO дозволяє зробити точне позиціонування рулонних штор або тонких пластин підйомних жалюзі. Пристрій оснащений можливістю моніторингу потужності і витрати електроенергії. Як і у випадку з усіма іншими пристроями, FIBARO Roller Shutter 3 дозволяє управляти підключеними пристроями або через Z-Wave мережу, або за допомогою безпосередньо підключеного до нього вимикача.
код товару: FGS-212_ZW
1 599 грн*
FIBARO Relay Switch призначений для установки в стандартних настінних розподільних коробках або в будь-яких інших місцях, де необхідно управляти електричними приладами. Як і у випадку з усіма іншими пристроями, FIBARO Relay Switch може управляти підключеними пристроями або через Z-Wave мережу, або за допомогою безпосередньо підключеного до нього вимикача.
код товару: FGBS-222
1 199 грн*
FIBARO Smart Implant дозволяє розширити функціональність дротяних датчиків і інших пристроїв, додаванням їх в мережу Z-Wave. Ви можете приєднати до мережі Z-Wave виконавчі датчики, аналогові датчики, датчики температури DS18B20 або датчики вологості DHT22, після чого вони будуть повідомляти свої дані вашого Z-Wave блоку управління. Пристрій так само дозволяє контролювати пристрої шляхом відкриття / закриття вихідних контактів незалежно від входів.
код товару: FGWOF-011
2 399 грн*
FIBARO Walli Outlet - це розумна електрична розетка, призначена для управління електроприладами за допомогою мережі Z-Wave. Вимірює активну потужність і енергію, що витрачається керованої навантаженням. Його можна встановити разом з накладками FIBARO Walli або іншими аналогічними: GIRA System 55 (Standard 55, E2, Event, Event Clear), Legrand Céliane або Schneider Odace (необхідні елементи і існуючі обмеження вказані в повний посібник користувача і монтажу).
код товару: FGB-002
319 грн*
Шунт для підключення до Fibaro Dimmer2, якщо Ваше джерело світла не вимикається, або мерехтить при мінімальній яскравості.
код товару: FGBS-001
999 грн*
FIBARO Universal Binary Sensor - це бездротовий модуль, який дозволяє поліпшити функціональність будь-якого датчика з бінарним виходом, дозволяючи йому спілкуватися з бездротовою мережею Z-WAVE і системою управління розумними будинками FIBARO. Крім того, модуль дозволяє налагодити бездротовий зв'язок між системою і датчиком температури DS18B20. Пристрій може обслуговувати до двох датчиків з бінарним виходом і до чотирьох датчиків температури DS18B20. Сенсор призначений для установки в корпусі датчика або в інший пристрій, функціональність якого ми хочемо вдосконалити.
код товару: FGD-212
1 599 грн*
Дистанційно керований модуль "диммер" - для світлового затемнення призначений для роботи з різними типами джерел світла. Він може бути підключений до двухпроводной або трехпроводной конфігурації, щоб він міг працювати з проводом заземлення або без нього. FIBARO Dimmer 2 може затінити або вимкнути підключений джерело світла або через бездротовий протокол Z-Wave, або через настінний перемикач, підключений прямо до нього.
код товару: FGS-213_ZW5
1 599 грн*
FIBARO Single Switch 2 - реле для управління 1 виходом 8А. Перемикач FIBARO Switch 2 призначений для установки в коробку стандартного перемикача на стіні або всюди, де потрібно контролювати електричні пристрої. FIBARO Switch 2 дозволяє також керувати підключеними пристроями через мережу Z-Wave, або через кнопковий вимикач, підключений безпосередньо до реле. Також FIBARO Switch 2 укомплектований вимірником споживання електроенергії в реальному часі, а контролер надасть вам статистику споживання за будь-який період часу.
код товару: FGRGBWM-441
1 599 грн*
Контролер RGBW Fibaro - універсальний, сумісний з Z-Wave, використовує вихідний ШІМ (широтно-імпульсна модуляція) сигнал, що дозволяє йому управляти світлодіодами, RGB і RGBW стрічками, галогеновими лампами і вентиляторами. Контрольовані пристрої можуть працювати від 12 або 24 В постійного струму. Крім того, пристрій підтримує до 4 аналогових датчиків, які працюють від напруги 0В - 10В, такі як датчики температури, датчики вологості, датчики сили вітру, датчики якості повітря, датчики світла і т. Д. Все термінали ВХІД і ВИХІД можуть бути налаштовані користувачем для управління світлодіодним сигналом або сигналом 0В-10В.
код товару: FGR-222
1 599 грн*
Реле управління ролетами FIBARO - універсальний, електричний контролер, сумісний з Z-Wave. Можна керувати двигунами ролика жалюзі, маркізи, ролет, воріт і інших пристосувань, які живляться від 1 фази змінного струму. Реле FIBARO дозволяє точно позиціонувати роликові штори або жалюзі. Точне позиціонування є для двигунів, обладнаних механічними і електронними кінцевими вимикачами. Модулем можна управляти бездротовим шляхом через мережу Z-Wave або через звичайні кнопки перемикача. Також можна об'єднати декілька пристроїв в групи пристроїв, якими потім можна управляти одночасно. Реле FIBARO також оснащено вимірником споживаної потужності.
код товару: FGS-223_ZW5
1 599 грн*
FIBARO Double Switch 2 - реле для управління 2 виходами по 6А кожен і загальним навантаженням 10А. Перемикач FIBARO Switch 2 призначений для установки в коробку стандартного перемикача на стіні або всюди, де потрібно контролювати електричні пристрої. FIBARO Switch 2 дозволяє також керувати підключеними пристроями через мережу Z-Wave, або через кнопковий вимикач, підключений безпосередньо до реле. Також FIBARO Switch 2 укомплектований вимірювачем споживання електроенергії в реальному часі, а контролер надасть вам статистику споживання за будь-який період часу.
код товару: FGWPF-102_ZW5
1 599 грн*
FIBARO Wall Plug - універсальна, сумісна з Z-Wave Plus, віддалено контрольована розетка. Це пристрій може застосовуватися всюди, управляти електричними пристроями з навантаженням до 2500 Вт. Розетка оснащена датчиком енергії, використовує світлодіодний індикатор для візуалізації поточного навантаження зміною кольору. Це найменший і привабливий пристрій такого типу найдоступнiший в світі. Розетка може працювати за допомогою кнопки B, розташованої на її корпусі або через будь-який з Z-Wave сумісний контролер.
Каталог товарів