Морозильні камери та холодильники Ardesto

Морозильні камери та холодильники Ardesto

Вже на складі ERC є морозильні камери та холодильники Ardesto.

Морозильні камери

Щоб ласувати взимку вітамінними ягодами та фруктами і приправляти страви свіжою зеленню, потрібна ємна морозильна скриня, де б це все зберігати.

Новинки від Ardesto, морозильні скрині різних розмірів, на 145, 200, 260 та 312 л, завдяки глибокому заморожуванню зберігають ягоди, фрукти та овочі свіжими та поживними аж до нового сезону.

Окрім того великі моделі на 260 та 312 л обладнані електронною системою керування.

Однокамерні холодильники

Компактні холодильники Ardesto DF90-X та DF90-W із загальним об'ємом 93 л. Мають вбудовану 9-літрову морозильну камеру та відповідають найвищому класу енергозбереження А+.

Габарити холодильників – 84х43х48 см, тому вони відмінно підходять для офісів та невеличких квартир. Перевага компактних холодильників Ardesto DF90X та DF90W – в ергономічно організованому внутрішньому просторі. На практиці це означає, що холодильник висотою 84 см легко вміщає бутилки, високі кастрюлі та габаритні продукти.

Двокамерні холодильники з нижньою морозильною камерою

Великий двокамерний холодильники Ardesto DDF-312 обладнаний 223-літровою холодильною камерою та 89-літровим морозильним відділом (для моделі DDF-273 це 205л та 68л відповідно).

Внутрішній простір холодильника ергономічно поділений, аби вмістити різногабаритні продукти та посуд. Всі холодильники Ardesto обладнані фреш-зоною для тривалого зберігання продуктів.

Фреш-зона - це окремий відсік у холодильній камері, де температура повітря близька до 0°С. В таких умовах свіжі овочі, фрукти, зелень, м'ясо і риба зберігаються свіжими та поживними якнайдовше.

Придбати продукцію