Оригінальний картридж HP - завжди виправдана інвестиція

Головна Новини Оригінальний картридж HP - завжди виправдана інвестиція
15.01.2020

Випробування показали, що тільки оригінальні лазерні картриджі HP демонстрували постійну працездатність.

ЦЕ НЕ ПРОСТО КАРТРИДЖ, ЦЕ - НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР!

Чи знаєте ви, що 70% компонентів системи обробки зображень принтера HP LaserJet знаходиться всередині лазерних картриджів? Тому якщо ви хочете максимально ефективно використовувати принтер, то це безпосередньо залежить від картриджа, який ви оберете.

Оригінальні лазерні картриджі HP призначені для бездоганної роботи з принтером та є результатом інтенсивних досліджень, розробок і тестування. Саме це пояснює такі результати недавно проведених тестів.

  • Оригінальні лазерні картриджі HP демонстрували постійну працездатність, в той час при використанні двох з п'яти лазерних картриджів інших виробників друковані зображення виходили тьмяними, з плямами або смугами.
  • Подібна проблема була виявлена ​​більш ніж в 40% з усіх перевірених лазерних картриджів інших виробників і ні разу не виявлялася при використанні оригінальних лазерних картриджів HP.
  • 97% сторінок, роздрукованих з використанням оригінальних лазерних картриджів HP, мали відповідну якість для всіх варіантів використання, в той час як понад 39% сторінок, роздрукованих з використанням інших картриджів, мали недостатню якість або були зовсім непридатними.

Ваше підприємство заслуговує більшого, ніж просто "досить добре". Покладіться на оригінальні лазерні картриджі HP LaserJet, які забезпечать незмінно високу якість друку.

Придбати продукцію
Каталог товарів