Надайте можливість своїм клієнтам швидко і легко купувати продукти Office не виходячи із дому

Головна Новини Надайте можливість своїм клієнтам швидко і легко купувати продукти Office не виходячи із дому
19.04.2021

Електронні ключі ESD (Electronic Software Distribution) - на сьогодні найшвидший та найлегший спосіб продажу продуктів Office.

Що таке ESD?

Електронне розповсюдження програмного забезпечення (Electronic Software Distribution, ESD) дозволяє здійснювати цифрову дистрибуцію програмного забезпечення безпосередньо клієнту, на відміну від коробкових версій (Full Packaged Product, FPP), які вимагають фізичної поставки. Оцініть переваги кодів активації продуктів - адже вони прості у використанні і забезпечують негайне завантаження.

Чому варто обрати ESD замість FPP?

В наші часи клієнти очікують швидкої та зручної доставки придбаного програмного забезпечення. Якщо ви запропонуєте клієнтам ESD, вони, скоріш за все, більш охоче купуватимуть продукти Office - адже знатимуть, що уникнуть затримок, які можуть бути пов’язані з доставкою коробкових версій, і зможуть одразу завантажити та встановити Office.

 • Жодних складських витрат. Продаючи ESD версії програмних продуктів ви зменшуєте витрати на зберігання товару, нівелюєте ризики пов’язані з можливою крадіжкою та позбавляєтесь витрат, що мають місце при реалізації фізичного постачання.
 • Миттєва, безпечна доставка. ESD - найкращий варіант, щоб забезпечити для клієнтів миттєву та безпечну доставку через цифрове розповсюдження.
 • Відсутність операційних витрат. Зменшуйте витрати на робочу силу та транспортні витрати на кожну операцію, одночасно спростивши управління фізичними запасами, застосувавши цифрове розповсюдження.

Можливості, доступні для продуктів Windows та Office:

 • Модернізація пристроїв з Office та Windows. Дозвольте своїм клієнтам скористатися перевагами найсучаснішої безстрокової версії програмного забезпечення Office із найновішими характеристиками продуктивності.
 • Збільшіть продажі продуктів Office за рахунок інструменту Office Attach. Скористайтеся перевагами інструментів та ресурсів, щоб поєднати продаж програмного забезпечення Office із продажем пристроїв з Windows.
 • Перехід від підробки до оригіналу. Підвищуйте рівень безпеки та надійності, заохочуючи клієнтів купувати оригінальні ліцензії.

Модернізація пристроїв Office та Windows

Закінчення строку підтримки Windows 7 та Office 2010 13 жовтня 2020 р. означає, що ваші клієнти більше не будуть отримувати достатній рівень захисту та підтримки. Надайте можливість вашим клієнтам працювати з останньою версією Windows та Office, що гарантує їм безпеку та доступ до оновленого функціоналу, відсутнього у попередніх версіях.

Пакет програмного забезпечення Office Дім і Робота 2019 - це найновіша безстрокова версія Microsoft Office. Вона ідеально підходить для представників малого та середнього бізнесу, де кількість користувачів не перевищує 25.

Перехід від підробки до оригіналу

Переваги безпеки:

 • Заощадження коштів. Використання неліцензійного програмного забезпечення може призвести до великих фінансових втрат. За попередніми оцінками, підприємства втрачають понад 10 000 дол. США за кожен пристрій з неліцензійним програмним забезпеченням.
 • Заощадження часу. Захистіть себе від втрати критично важливої комерційної інформації, файлів та даних про компанію, що може стати наслідком використання неліцензійного програмного забезпечення.

Можливості продажу:

 • За оцінками аналітичного агентства IDC та Асоціації виробників програмного забезпечення (Business Software Alliance, BSA), 33 % програмного забезпечення у світі може бути неліцензійним2.
 • Зростання кількості кіберзагроз в світі все більше стимулює бізнес купувати оригінальні ліцензії.
 • Неліцензійне програмне забезпечення не передбачає підтримку від Microsoft.

Характеристики Windows

 • Інструмент захисту конфіденційності Identity Protection із Windows Hello та Credential Guard.
 • Інструмент захисту інформації Info Protection та шифрування BitLocker.
 • Виявлення порушень з боку безпеки, швидкий аналіз та реагування завдяки Windows Defender Advanced Threat Protection.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів