БФП HP LaserJet Pro M436: коли потрібно більше

БФП HP LaserJet Pro M436: коли потрібно більше

Нова серія багатофункціональних принтерів HP Inc. спрощує робочі процеси за допомогою ефективних функцій сканування i копіювання, заощаджує ресурси та час.

Невеликі компанії чи їхні структурні підрозділи, які з огляду на їхню специфіку друкують або копіюють значні обсяги документації, докладають чимало зусиль задля оптимізації цих процесів. Нова серія лазерних БФП компанії HP створена для оптимізації документообігу, а також налагодження роботи у мережі та віддаленого моніторингу принтерів.

Головні особливості

Багатофункціональні лазерні принтери LaserJet Pro серії M436 розраховані на монохромний друк, сканування та копіювання документів до формату А3 включно. Це найдоступніші БФП формату А3 в асортименті HP. Головні особливості новинок — підтримка двостороннього друку, що дає змогу заощадити до 50 % паперу, та функція автоматичної подачі паперу. Конструкція реверсивного пристрою для подачі паперу, що розрахований на 100 аркушів, забезпечує надійне утримання аркушів з обох боків.

Для прискорення операцій копіювання моделі LaserJet Pro M436 пропонують вдосконалені можливості: сканування двосторонніх документів чи посвідчень із можливістю затемнення, збільшення чи зменшення; можливість роздрукувати двосторонній документ на одному боці сторінки. Додатково пристрої підтримують моніторинг і керування у віддаленому режимі за допомогою пакета програмного забезпечення HP Web Jetadmin для виявлення нових пристроїв і відстеження процесу друку.

Оснащення та функціональні можливості

БФП призначені для створення монохромних копій та документів і характеризуються оптимальними швидкісними показниками друку. Як і більшість принтерів HP, моделі доступні у кількох конфігураціях. Так, БФП M436n — це базова модель без підтримки двостороннього друку, M436dn підтримує двосторонній друк, а M436nda — найфункціональніша модель, що забезпечує двосторонній друк і додатково оснащена реверсивним пристроєм автоматичного завантаження документів на 100 аркушів.

Усі моделі обладнано процесором із частотою 600 МГц, 128 МБ ОЗП та мережевим портом зі швидкістю 100 Мбіт/с, а також 4-рядковим РК-екраном із чотирма кнопками швидкого запуску.

Показники друку цілком пристойні: до 23 стор./хв для документів формату А4, для носіїв формату А3 та двостороннього друку швидкість становить 12 стор./хв. Граничне щомісячне навантаження — 50 000 сторінок А4, при цьому рекомендований обсяг друку становить 2 000-5 000 сторінок на місяць. Копіювання документів також відбувається зі швидкістю 23 стор./хв (формат А4) і 12 стор./хв (формат А3). Відповідні показники для сканування становлять 30 та 12 стор./хв. Роздільна здатність для усіх типів операцій — 600 точок на дюйм.

Витратні матеріали

Моделі LaserJet Pro M436 гарантують високу якість друку за умови використання оригінальних картриджів HP. Виробник пропонує лазерні картриджі з тонером стандартної та збільшеної місткості. Ресурс стандартного картриджа становить 7 400 сторінок, місткішого — 13 700 сторінок, оригінального фотобарабана — 80 000 сторінок. Пристрої укомплектовано стартовим картриджем на 4 000 відбитків. LaserJet Pro M436 використовує широкий спектр носіїв: папір тонкий та середньої щільності, спеціальний папір LaserJet, фірмові бланки, носії на основі перфорованого чи кольорового паперу.

Придбати продукцію