Потужне «безшовне» з’єднання ASUS AiMesh для великого будинку

Потужне «безшовне» з’єднання ASUS AiMesh для великого будинку

Напевне знайома ситуація, коли цікаву розмову скайпом перериває втрата зв’язку, адже співрозмовник опинився у «мертвій зоні» Wi-Fi? Зазвичай маршрутизатори встановлюють біля вхідних дверей або комп’ютера, тож потужності сигналу не вистачає на весь будинок і певні ділянки залишаються без покриття. Деякі виробники вже пропонують варіанти вирішення проблеми, випускаючи Wi-Fi системи з кількома вузлами. Наприклад, система ASUS AiMesh дає змогу об’єднати два та більше маршрутизатори ASUS у єдину мережу Wi-Fi з однією назвою для усього будинку.

Технологія AiMesh

Раніше потрібно було робити повторне підключення гаджет до нової мережі, щойно користувач виходив за межі дії одного з маршрутизаторів. Це як мінімум не дуже зручно. Особливо, якщо необхідно постійно бути на зв’язку, і часу на пошук нової мережі і підключення зовсім бракує. Система ASUS AiMesh дає змогу об’єднати кілька маршрутизаторів ASUS у єдину мережу Wi-Fi для всього будинку чи офісу. У рамках мережі AiMesh користувач отримує централізований контроль над усією системою та «безшовний» роумінг — перехід від одного вузла до іншого, відбувається автоматично. Проблема «мертвих зон» зникає, і покриття Wi-Fi наявне на всій території.

Що робити зі старими маршрутизаторами

Апгрейд домашньої бездротової мережі до AiMesh буде доречним та вигідним для власників маршрутизаторів ASUS. Оскільки під час купівлі нового маршрутизатора, старий викидати не доведеться — його так само можна буде використовувати, як додатковий вузол системи AiMesh. У лінійці роутерів ASUS чимало моделей, що сумісні з технологією AiMesh. Отже, якщо користувач вже є власником однієї із сумісних моделей — вважайте, система доповниться ще одним вузлом підключення.

Як досягнути максимальної швидкості

Якщо волієте, щоб інтернет «літав» на максимальній швидкості, завантаження улюблених фільмів займало лічені хвилини, і при цьому можна було без перешкод насолоджуватися відео у форматі 4K та Ultra HD — рекомендуємо встановити тридіапазонну систему з трьома вузлами — із реальною швидкістю передавання даних (не з’єднання) 222 Мбіт/с. У свою чергу система з двома вузлами підключення також забезпечує гідну реальну швидкість передавання даних у 170 Мбіт/с.

Враження

Технологія ASUS AiMesh не тільки розширює домашню або офісну мережу, роблячи її повністю «безшовною», але і продовжує термін життя маршрутизаторів ASUS. Користувачі отримують неймовірно просту у використанні мережу, у якій можна забути про ручне підключення до вузлів із найкращим сигналом Wi-Fi. Крім того, інформаційний захист AiProtection, пріоритизація мережевого трафіку QoS, батьківський контроль та інші функції працюють у всій системі AiMesh, немов під час використання лише одного маршрутизатора. А ще не доведеться купувати нові комплекти мережевого обладнання — достатньо придбати один (або кілька залежно від потреб) маршрутизатор ASUS з підтримкою AiMesh. Зручно, швидко і недорого — саме цими словами можна охарактеризувати технологію AiMesh.

Чотири кроки для налаштування ASUS AiMesh

  1. Обновіть прошивку кожного з маршрутизаторів до останньої версії. На всіх додаткових вузлах слід обрати стандартні налаштування
  2. Оберіть головний маршрутизатор. Підключіть його до інтернет-каналу та налаштуйте на ньому мережу Wi-Fi
  3. Виконайте пошук додаткових вузлів підключення
  4. Підключіть додаткові маршрутизатори до мережі AiMesh

ROG Rapture GT-AC5300

Це потужний геймерський тридіапазонний бездротовий маршрутизатор формату AC5300 — справжній гігант у світі Wi-Fi систем. Серед особливостей: чотириядерний процесор для швидкої обробки даних, програмний інтерфейс ROG Gaming Center для контролю над параметрами комп’ютерної мережі, пришвидшена обробка ігрових даних, потужні вбудовані засоби інформаційної безпеки. ROG Rapture GT-AC5300 вражає не тільки широким функціоналом, а й надзвичайно оригінальним дизай­ном. Така модель обов’язково доповнить будь-який інтер’єр та стане родзинкою у будь-якому приміщенні. Корпус виготовлено з міцного матового пластику чорного кольору. Яскраві помаранчеві лінії на бокових гранях та знімних антенах (усього їх вісім), разом із яскравим червоним логотипом лінійки ROG Rapture роблять модель надзвичайно стильною.

RT-AC88U

Це дводіапазонний маршрутизатор стандарту Wi-Fi 802.11.ac (AC1900) та Gigabit Ethernet з підтримкою мереж AiMesh, інформаційним захистом AirProtection на базі технологій Trend Micro, адаптивним керуванням трафіком Adaptive QoS та функцією батьківського контролю. Дизайн маршрутизатора у класичному чорному кольорі, а верхня панель з ребристим покриттям створює цікавий оптичний ефект голограми.

RT-AC86U

Дводіапазонний ігровий маршрутизатор стандарту Wi-Fi 802.11ac (AC2900). Здебільшого, функціонал моделі ідентичний до попереднього маршрутизатора RT-AC68U, проте його доповнено технологією MU-MIMO і системою геймерського прискорення WTFast. Корпус моделі та три знімні антени виготовлено з міцного матового пластику чорного кольору. Особливість дизайну — яскраві червоні вставки на верхній панелі, що привертають увагу та надають оригінальності.

Переваги системи AiMesh

• Швидкість передавання даних до 5 300 Мбіт/с •

• Можливість використовувати різні роутери ASUS (зі списку сумісних моделей*) •

• Можна створити мережу Wi-Fі з одним або кількома іменами •

• Налаштування та керування через комп’ютер або мобільний додаток •

• Повна підтримка всієї функціональності маршрутизаторів •

 

RT-AC88U

RT-AC86U

GT-AC5300

Стандарт

IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6

Швидкість

802.11ac: до 1734 Мбіт/с

802.11ac: до 1734 Мбіт/с 1024QAM (2,4Гц): до 750 Мбіт/с 1024QAM (5Гц): до 2167 Мбіт/с

802.11ac: до 1734 Мбіт/с 1024QAM (2,4Гц): до 1000 Мбіт/с 1024QAM (5Гц): до 2167 Мбіт/с

Антени

4 зовнішні знімні

3 зовнішні знімні

8 зовнішніх знімних

Інтерфейс

LAN×8, WAN×1 USB 2.0×1 USB 3.0×1

WAN×1, LAN×4 USB 2.0×1 USB 3.0×1

WAN×1, LAN×8 USB 3.0×2

Блок живлення

19 В/2,37 A

19 В/1,75 A

19 В/3,42 A

Розміри
(д×ш×в)

300 × 188 × 83,3 мм

220 × 160 × 83,3 мм

245 × 245 × 65 мм

 

*Перелік сумісних з AiMesh моделей (усі доступні у ERC): RT-AC66U B1, RT-AC68U, RT-AC86U, RT-AC88U, RT-AC5300, ROG Rapture GT-AC5300

Придбати продукцію