Вправні малюки HP LaserJet Pro М15 та М28

Вправні малюки HP LaserJet Pro М15 та М28

Принтери виробництва HP користуються чималим попитом як серед індивідуальних користувачів, так і на підприємствах. Виробник підтримує асортимент пристроїв в актуальному стані та регулярно випускає нові, ще досконаліші моделі.

Серія HP LaserJet Pro М15 та М28

Оновлений модельний ряд пристроїв LaserJet Pro складається з монохромних принтерів серії М15 та заснованих на них БФП серії М28. Ключова особливість — принтери надзвичайно компактних розмірів. Виробник наголошує, що вони є найменшими за габаритами у своєму класі. До того ж мініатюрність аж ніяк не вплинула на основні параметри пристроїв чи показники друку.

Базові моделі з індексом «а» — LaserJet Pro М15а та БФП LaserJet Pro М28а — це доступні за ціною пристрої, що друкують. Моделі, що позначено індексом «w», відзначають мережеві функції та широкі можливості мобільного друку.

Оснащення

Принтери засновано на технології лазерного друку та призначено для завдань монохромного друку. З-поміж особливостей оснащення варто відзначити процесор із частотою 500 МГц та 16 Мбайт ОЗП та символьний РК-дисплей. Місткість вхідних та вихідних лотків становить відповідно 150 та 100 аркушів формату А4.

Моделі з підтримкою мережевих функцій отримали бездротові модулі Wi-Fi 802.11b/g/n та підтримку технологій мобільного друку Apple AirPrint, Google Cloud Print тощо. Присутня функція сканування з подальшою відправкою PDF-файлів електронною поштою. Додаток HP Smart відзначає зручний інтерфейс та можливості взаємодії з хмарними сервісами.

Принтери використовують технологію енергозбереження HP Auto-On/Auto-Off, що набагато ефективніша за звичайний режим очікування.

Показники друку

Граничний обсяг друку на місяць, що визначено виробником, становить 8 000 аркушів, рекомендований — до 1 000 аркушів А4. Максимальна швидкість друку та створення копії документів — 18/19 стор./хв. При цьому час, що необхідний для друку першої сторінки, становить лише 8,2 с. Найвища роздільна здатність друку типова для пристроїв такого класу і становить 600 × 600 т/д. Роздільна здатність сканерів БФП також становить 600 × 600 т/д. БФП відзначає спрощена процедура створення двосторонніх копій документів (паспорт, посвідчення водія тощо) на одному аркуші паперу.

Витратні матеріали

Принтери відразу готові до роботи, оскільки мають попередньо встановлений оригінальний картридж. Ресурс картриджу з чорним тонером HP 44A відповідає рекомендованому обсягу друку на місяць — 1 000 аркушів А4. Пристрої обладнано системою динамічного захисту, і для забезпечення стабільно високої якості друку пра­цюють з картриджами, що мають оригінальну мікросхему НР.

Моделі підтримують друк на різноманітних носіях, як-от конверти, поштові картки та наліпки, що збільшує їхню корисність за умов офісного застосування.

Придбати продукцію