Телевізори TCL. Вибір експертів

Телевізори TCL. Вибір експертів

Продукцію TCL багаторазово було відзначено престижними міжнародними нагородами за дизайн та інновації (CES Innovation Award, Red Dot Design Award, EISA Best Buy TV in 2017 – 2019).

Назва TCL ('The Creative Life') перекладається як «творче життя» і є відображенням прагнення компанії стати однією знайбільш креативних, інноваційних татехнологічних. Телевізори TCL три роки поспіль нагороджували званням «Краща покупка року» надумку головних редакторів Європейської асоціації часописів заудіо та відеотехніки.

TCL володіє підприємствами звиготовлення всіх компонентів, завдяки чому повністю контролює процес виготовлення телевізорів нанайбільшому заводі вКитаї—China Star Optoelectronics Technology (CSOT) засучасною технологією 8.5G. Випускаючи панелі навласному виробництві, компанія може знижувати витрати інадавати споживачам продукт забільш привабливою ціною.

Серія TCL C76: система JBL та ідеальне зображення з будь-якого кута

Коди товарів: 55DC760, 65DC760

Розміри діагоналі 55”, 65”

Серія C76 поєднує в собі елегантність і продуктивність: унікальний тристоронній безрамковий арт-дизайн з мінімалістським та ультратонким профілем 7,9 мм. 4К HDR упоєднанні з мікрозатемненням забезпечує високодинамічний діапазон, який дає можливість деталізувати зображення з точним відтворенням світлих та темних відтінків.

Із технологією Wide Color Gamut глядач зможе відкрити неймовірне розмаїття інтенсивних і ультрареалістичних кольорів цифрового кіно, не виходячи з дому. А система JBL із чотирма фронтальними динаміками хай-класу забезпечить перегляд фільмів, прослуховування музики та супроводить відеогру довершеним звуком.

Понад 8 млн пікселів – у чотири рази більше, ніж у звичайного Full HD TV, це дає чіткішу картинку і означає, що відстань між місцем перегляду і телевізором можна наполовину скоротити. Нові Ultra HD телевізори мають процесори Quad Core, аби глядачі могли насолоджуватись дивовижним багатством деталей зображення. Процесор аналізує і точно відтворює зображення, а досконалий алгоритм обробки відео оптимізує кожен елемент зображення з роздільною здатністю 3840×2160 пікселів.

Крім того, нова 10-бітна панель забезпечує високу точність передавання кольору (в 64 рази більше кольорів, ніж в стандартному телевізорі) та м’які реалістичні відтінки і в той же час уникає неприємного ефекту окантовки.

Технологія Micro Dimming аналізує відеоконтент у200окремих зонах таким чином, щоб налаштовувати яскраві та темні зони в незалежному режимі. Wide Color Gamut дає змогу відтворювати на 30% чистіші та насиченіші кольори.

Завдяки Chromecast з Android TV можна швидко переносити фотографії, відео, музику та інший улюблений контент з електронного пристрою одразу на телевізор. Він працює з більшістю сучасних пристроїв.

У серії C76 передбачено другий інтуїтивний пульт дистанційного керування. Завдяки голосовому пошуку можна знаходити останні епізоди, відео YouTube, ігри, кіно, музику тощо.

Серія TCL P66: захопливий звук, детальні відтінки

Коди товарів: 50DP660, 55DP660, 65DP660

Розміри діагоналі 50”, 55”, 65”

Серія P66 поєднує в собі ультратонкий металевий дизайн, якість зображення 4K HDR Pro, Wide Color Gamut насичені і ультрареалістічні кольори цифрового кінотеатру і систему Smart TV: AndroidTV 7.0 з вбудованим Google Assistant.

Серію призначено для тих, хто не хоче йти на компроміс між елегантністю, якістю зображення і легким доступом до вподобаного матеріалу. Моделі серії P66 пасуватимуть до інтер'єру і дадуть змогу насолоджуватися винятковою якістю зображення. Мінімалістський дизайн P66 з ультратонким корпусом (9,9 мм) і ультратонкою рамою (4,8 мм) залишає багато простору для зображення.

Останнім стандартом для UHD контенту є High Dynamic Range. HDR створює деталізовані зображення з точним відтворенням світлих ітемних відтінків, а в поєднанні з мікрозатемненням, забезпечує чудовий досвід High Dynamic Range, а саме– покращені деталі відтінків і природний точний колір.

DTS Premium Sound пропонує захопливий віртуальний звук, багатий бас і високі частоти. Він може декодувати звук DTS Master, який використовується в джерелах 4K-UHD останнього покоління (UHD Blu Ray Disc). Він також включає Clear Dialogs, щоб поліпшити розбірливість діалогового вікна, Volume Leveling, щоб підтримувати гучність звуку, незважаючи на зміни програми або вставки оголошень.

З Android 7.0 можна насолоджуватися оригінальними додатками 4K HDR на великому екрані. Голосовий помічник допоможе з будь-яким контентом. Запитуйте його про погоду завтра, календар ігор улюбленої футбольної команди та багато іншого. Скажіть, щоб він відтворював останні ТВ-шоу, контролював гучність звуку на телевізорі, відкривав музичний плейлист із YouTube тощо.

У Google Play Store для Android TV, незалежно від вподобань, кожен знайде додаток на свій смак. Усі додатки, які потрібні для кіно, спорту і відео, можна завантажити в Google Play Store.

Придбати продукцію