ФАБРИКА ДРУКУ EPSON

Головна Огляди ФАБРИКА ДРУКУ EPSON
23.08.2019

Понад 35 мільйонів пристроїв серії «Фабрика друку Epson» із системою вбудованих ємностей для чорнил продано в усьому світі.

Cьогодні саме компанія Epson, що першою винайшла принтери із вбудованими ємностями, має найширший модельний ряд кольорових і монохромних пристроїв серії «Фабрика друку Epson» для різноманітних призначень і робочих груп — понад 30 моделей. Завдяки популярності пристроїв цієї серії з 2009 року Epson утримує статус лідера на ринку України в грошовому виразі.

Запорукою успіху є кілька чинників:

 • Пристрої зазначеної серії та витратні матеріали до них виробляють виключно на заводах Epson під суворим контролем якості, що гарантує високу надійність і довговічність.
 • Нові пристрої поставляють із набором повнорозмірних контейнерів, що відстрочує придбання нових чорнил і забезпечує суттєву економію. Залежно від моделі стартового комплекту чорнил вистачить, щоб надрукувати до 4 500/14 000 чорно-білих і 7 500/11 200 кольорових документів.
 • Уся серія принтерів і БФП має низьку вартість володіння та собівартість друку.

Технологічними особливостями всіх новинок цього року є лаконічний дизайн і фронтальні вбудовані ємності для заправляння чорнил, завдяки чому легко відстежувати їхній рівень і заправляти чорнила за необхідності. Для зручного й охайного поповнення чорнил пристрої оснащено системами KeyLock та InkLock. KeyLock не дасть переплутати кольори під час заправляння — унікальна форма носика чорнильного контейнера підходить лише відповідному за кольором заправному отвору на корпусі пристрою за принципом ключа із замком. А клапан InkLock у чорнильних контейнерах надійно захищає від випадкового проливання, навіть якщо контейнер перевернуто. Клапан відкривається тільки під час установки контейнера до відповідного отвору для заправки. Коли виймають контейнер із заправного отвору, клапан закривається, і чорнило залишається всередині.

Кольорову серію пристроїв (Epson L) поставляють з офіційною гарантією від виробника — 1 рік або 30 000/50 000/80 000 відбитків, залежно від того, що настане раніше, а кількість відбитків залежить від моделі.

З огляду на зростання обсягів продажу та попиту компанія ухвалила рішення про розширення лінійки та випуск моделей спеціально для ринку офісних рішень. Монохромна серія «Фабрика друку Epson» підійде для широкого кола споживачів як настільне рішення: від малих офісів до корпорацій і галузевих установ.

Усього в лінійці буде представлено 10 моделей. Наразі у продажу доступні пристрої Epson M2140, М1120 і М1110. Усі рішення цієї серії забезпечують в першу чергу нижчі собівартість відбитку та вартість володіння, потребують мінімального обслуговування порівняно з лазерним монохромним обладнанням. Повний модельний ряд включатиме пристрої 4 в 1, що використовують мови керування принтером PCL і GDI, мають автоматичне подання документів, швидкість до 20 стор./хв і ресурс друку до 11°000 стор., можливість двостороннього друку та підключення до Ethernet, USB і Wi-Fi.

Гарантійний термін на монохромні принтери і БФП Epson M становить 3 роки або 100 000 відбитків, залежно від того, що настане раніше. Окрему увагу приділено енергозбереженню й екологічності, що дуже важливо для використання в бізнес-середовищі. Струменеві пристрої «Фабрика друку Epson» в 20-30 разів економніші в енергоспоживанні, ніж лазерні моделі, які є близькими за технічними характеристиками. Також порівняно з лазерними аналогами у струменевій техніці відсутній запах під час друку, не потрібне спеціальне сервісне обслуговування, істотно менша кількість витратних матеріалів — тільки контейнери з чорнилами та ємність для відпрацьованих чорнил.

За 8 років продажів на ринку України серія «Фабрика друку Epson» довела свою економічність, надійність і продуктивність у різноманітних галузях України. Найбільше визнання дана серія отримала в освіті, медицині, фінансово-банківському секторі та в адміністративних структурах. Прочитати відгуки корпоративних замовників із різних галузей можна на сайті: www.epson.ua/publication

МОНОХРОМНА «ФАБРИКА ДРУКУ EPSON» для офісу

Основні характеристики

 1. Швидкість друку документів А4 на простому папері вимірюється на основі стандарту ISO/IEC 24734
 2. В режимі draft
 3. В залежності від того, що настане раніше
 4. Приблизний розрахунок. Подробиці на www.epson.ua

Лінійка економічних монохромних струменевих пристроїв із вбудованими ємностями для пігментних чорнил для високоякісного друку на офісному папері.

1. Друк без картриджів

Контейнер з чорнилами об’ємом 120 мл

2. Повний набір чорнил в комплекті

Стартовий пакет чорнил забезпечує до 11 000 відбитків

3. Якість як на лазерному принтері

Чіткий текст і графіка на звичайному офісному папері

4. Висока швидкість друку

Швидкість друку до 39 стор./хв. Вихід першої сторінки – від 6 сек

5. Стійкі пігментні чорнила

Відбитки миттєво висихають, стійкі до води і виділення маркером

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ МОНОХРОМНУ «ФАБРИКУ ДРУКУ»?

Причини

Струменеві пристрої Epson серії монохромна «Фабрика друку»

Аналогічні за функціональними характеристиками лазерні пристрої

Гарантія

3 роки

1 рік

Стартовий комплект

від 5 000 до 11 000 відбитків

до 2 000 відбитків

Електроспоживання

10-13 Вт

200-400 Вт

Витратні матеріали

Менше витратних матеріалів:

 • контейнери з чорнилами
 • ємність для відпрацьованого чорнила

Більше витратних матеріалів:

 • картриджі з тонером
 • фотобарабан
 • термо-пічка

Щоб отримати детальнішу інформацію або протестувати принтери серії «Фабрика друку» для застосування у бізнес-середовищі, запрошуємо представників корпоративного сектору до демонстраційної зали компанії Epson в м. Києві.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів