Лазерні бої з LAZER M.A.D

Лазерні бої з LAZER M.A.D

У лазертаг грають у всьому світі, не виняток і Україна. Щоб насолодитися грою з дітьми або ж розгорнути бойові дії з друзями, не потрібно відвідувати спеціалізовані арени, достатньо придбати іграшковий набір Silverlit LAZER M.A.D., у якому вже є все необхідне для повноцінної гри.

Ігрові набори Silverlit Lazer M.A.D. – це гарна нагода відірвати дитину від екрана монітора чи телевізора й активно провести час.

Лазертаг (лазерний бій) – високотехнологічна гра в реальному часі та просторі. Суть гри полягає в тому, щоб вражати супротивників за допомогою спеціальної безпечної лазерної зброї. Лазертаг порівнюють із пейнтболом чи страйкболом. Ключовою відмінністю між ними є те, що лазертаг безпечніший, у ньому повністю відсутні больові відчуття від влучання куль під час гри. Також лазертаг має цілу низку переваг: більшу дальність пострілу, відсутність впливу вітру на траєкторію пострілу, не потрібно постійно перезаряджати набої, не потрібен спецодяг.

Типи ігрових наборів для гри в лазертаг

 • Дротові – мають дротове з’єднання між бластером та ігровою мішенню.
 • Бездротові – мають бездротове з’єднання між бластером і мішенню.
 • Без зовнішніх мішеней – мішень вбудовано безпосередньо в бластер.

Усі набори мають певний радіус дії – дальність ураження мішені супротивника від 10 до 60 метрів. Можна розширити технічні характеристики бластера (збільшити потужність, дальність ураження чи точність). Є можливість урізноманітнити гру за допомогою додаткових бойових аксесуарів (лазерна бомба, додаткова мішень, жилет-органайзер).

Переваги ігрових наборів Silverlit Lazer M. A.D.

Максимальна безпека

Уся зброя та боєприпаси жодним чином не можуть нашкодити здоров’ю — для ураження супротивника використовується абсолютно безпечний лазерний промінь

Універсальність

Фізична підготовка гравців не має жодного значення, з Lazer M. A.D. можуть грати як дорослі, так і діти віком від 6 років.

Легкість та зручність

Усе спорядження зручне, легке та ергономічне

Безшумність

Велика перевага лазертаг — відсутність високого рівня шуму. Ця особливість дає змогу використовувати різні тактики ведення бою, влаштовувати засідки, проводити диверсійні операції

Доступна ціна

Щоб грати в лазертаг не потрібні великі грошові витрати

Великі дистанції для битв

Із додатковим обладнанням вражати ціль можна на відстані до 60 м між супротивниками

Наявність додаткових аксесуарів

За допомогою додаткового обладнання можливо суттєво урізноманітнити гру. Наприклад, удосконалити бластер, збільшивши його дальність та потужність пострілу, або отримати додаткову перевагу перед супротивником, маючи в арсеналі лазерну бомбу

Чесна гра

Точна електронна фіксація влучень. Із Lazer M. A.D. неможливо шахраювати, якщо гравця «вбито», то зброя автоматично вимикається

Новинки Silverlit LAZER M.A.D.

Ручна граната G-бластер

Для успішного ведення лазерного бою потрібні не тільки потужні бластери, але й додаткова зброя, наприклад, гранати із широким радіусом ураження.

Характеристики лазерної гранати

 • радіус дії – 10м
 • напрямок ураження – 360°
 • діапазон дії таймера від 1 до 10 с
 • світлозвукові ефекти
 • розміри гранати (ш × в × г) 8,5 × 10 × 10 см
 • розміри коробки (ш × в × г) 9,5 × 19 × 30,5 см
 • потрібні дві батарейки типу ААА (у комплект не входять)

Для активації гранати треба поставити таймер на потрібний час і висмикнути чеку. За допомогою кільця-затискача гравець може зручно закріпити зброю на собі.

Корпус G-бластера виконано з м’якого матеріалу EVA, завдяки чому граната витримує активні бойові дії.

Бластер для секретних операцій (Black Ops)

Головна особливість Black Ops – компактний розмір бластера. Цю перевагу варто використовувати під час різноманітних бойових операцій на невеликих дистанціях. Бластер можна використовувати як додаткову зброю для ведення ближнього бою. Компактний набір – міні-бластер із радіусом дії 10 м у комплекті з мішенню. Обидва іграшкових прилади зі світловими та звуковими ефектами.

Розміри пакування набору (ш × в × г) 30,5 × 19 × 4,5 см.

Взаємодія зброї з мішенню відбувається завдяки інфрачервоному випромінюванню. Промінь, що випускається бластером, потрапляючи в ціль, забирає один бал «життя».

Обидві частини набору виконано з високоякісної та міцної пластмаси, тому легко витримують тривалі й активні бої. У командних боях зможе брати участь необмежена кількість учасників.

Для більш захопливої гри цей набір можна об’єднати з іншими модулями серії Lazer M.A.D.

Мішень Бластер
 • панель «життєвих циклів» підсвічується
 • про втрату всіх «життів» сповіщає гучний, протяжний сигнал
 • потрібні три батарейки ААА (у комплект не входять)
 • розміри мішені (ш × в × г) 2 × 8 × 4 см
 • не потребує перезавантаження
 • кількість пострілів необмежено
 • звукова імітація стрільби
 • розміри бластера (ш × в × г) 13 × 13,5 × 4 см
 • потрібні дві батарейки типу АА (у комплект не входять)

Придбати продукцію