І відбудеться бій! Фаєрмен проти Дестроєра. Хто переможе?

Головна Огляди І відбудеться бій! Фаєрмен проти Дестроєра. Хто переможе?
14.08.2019

Місту загрожує катастрофа. Жахливий і могутній робот Дестроєр втік із надсекретної лабораторії, вдерся без попередження в місто й почав крушити все навкруги. Його потужна рука-клешня здатна розчавити або підпалити лазерним променем багатоповерховий будинок, а рука-базука одним пострілом може знищити цілий квартал. Мешканці міста налякані. Пожежа вирує скрізь. Поліція та служба порятунку безсилі. Цьому місту потрібен герой!

Із далеких морських глибин на допомогу місту вирушає шляхетний робот Фаєрмен. Його потужна гідрогармата може пробити наскрізь та паралізувати електронну систему керування будь-якої важкої техніки противника, а також вмить загасити наймасштабнішу пожежу. А вмонтовані датчики руху миттєво відстежують та відправляють на виконання всі команди.

Хто переможе в цій мега-битві? Чи житимуть налякані жителі – вирішувати тільки власнику роботів. Безліч комбінацій рухів, функціональна зброя, яскраве підсвічування, пульти дистанційного керування з можливістю програмування рухів і гігантські розміри – ось що чекає всередині кожної коробки роботів Same Toy.

Робот Фаєрмен

 9088UT

 • Пульт керування з програмуванням рухів
 • Водяна гармата й балони на спині
 • Різні варіації рухів
 • Звукові спецефекти
 • Датчик руху

Робот Дестроєр

7088UT

 • Пушка на п'ять зарядів
 • Звукові спецефекти
 • Рука-маніпулятор
 • Різні варіації рухів
 • Проекційний промінь
 • Пульт керування з програмуванням рухів

Товари з публікації

код товару: 9088UT
1 999 грн*

Робот Фаэрмен від Same Toy - це легендарний борець з вогнем, оснащений самою високотехнологічним зброєю. У комплекті з роботом йде пульт управління. Фаэрмен здатний стріляти з водної гармати на своєму плечі, рухатися різними способами і розповідати повчальні історії.

Але головною фішкою робота є вбудовані датчики руху, які дають можливість управляти пересуваннями робота за допомогою жестів, ніби справжній джедай!

Крім того, робота можна запрограмувати з пульта на виконання заданої послідовності дій

код товару: 7088UT-2
2 999 грн*

Робот Дестроер від Same Toy - новітня розробка прямо з надсекретної лабораторії! Цей електронний воїн екіпірований за останнім словом техніки, в одній руці Дестроер тримає гармату на 6 снарядів, в іншій же має маніпулятор і проекційній промінь, для захоплення і засліплення ворогів.

За допомогою пульта дитина зможе керувати всіма рухами робота, підсвічуванням, звуками і багато чим іншим. Також пульт дозволяє запрограмувати робота на послідовність дій. Здивуйте своїх близький, коли робот нібито самостійно почне пересуватися і приймати рішення!

код товару: 7088UT-1
2 999 грн*
Робот Дестроер від Same Toy - новітня розробка прямо з надсекретної лабораторії! Цей електронний воїн екіпірований за останнім словом техніки, в одній руці Дестроер тримає гармату на 6 снарядів, в інший же має маніпулятор і проекційний промінь, для захоплення і засліплення ворогів.
Каталог товарів