Домашня майстерня в одній валізі Metabo

Головна Огляди Домашня майстерня в одній валізі Metabo
17.02.2021

Мати дриль-шуруповерт – це бути застрахованим від різних побутових негараздів. Та для того, аби інструмент працював на 100 %, йому потрібні надійні помічники: біти, свердла тощо.

Вибір свердл може вразити новачків-будівельників: по дереву, по металу, по цеглі чи бетону тощо. Та сама ситуація і з бітами: мало того, що вони бувають різного типу, то вони ще відрізняються за розміром у межах кожного типу.

Це все для того, аби домашній майстер чи професійний будівельник були готові до будь-яких сюрпризів під час роботи. Адже ніколи не знаєш, де саме і яка ­проблема може виникнути. Тож потрібно мати напохваті необхідний інструмент із впорядкованим комплектованням.

Metabo пропонує варіанти різних інструментів у пакуванні «Мобільна майстерня», зокрема:

PowerMaxx BS Basic із мобільною майстернею на 63 предмети

Код товару: 600080880

PowerMaxx BS 18 із мобільною майстернею на 74 предмети

Код товару: 602207880

Інструмент із зарядним пристроєм та акумуляторами зберігається в головному відсіку валізи, а все приладдя — під міцною прозорою кришкою. Усі блоки приладдя можна перекладати в будь-якому порядку. Інструменти оснащено зручним гачком для носіння на ремені на правому чи лівому боці. Шуруповерти мають вбудоване підсвічування для освітлення робочої зони. А технологія Ultra-M збільшує потужність акумуляторів та робить заряджання більш ощадливим.

Набори містять:

  • біти основних типів та розмірів (три стандартні довжини);
  • торцеві головки для гайок і болтів (із BS 18);
  • утримувач для біт;
  • свердла по металу та дереву;
  • зенкер по дереву 90° для зняття фаски на отворах для утоплення головок шурупів (із BS 18);
  • професійний будівельний ніж;
  • олівець автоматичний будівельний;
  • рулетка будівельна, 5 м (із BS 18);
  • кернер (з BS 18).

Товари з публікації

код товару : 600080880
4 899 грн*
є в наявності
Легкий і компактний дриль-шуруповерт — укорочена конструкція для універсального використання. Мобільна майстерня: пластиковий кофр з широким спектром приладдя для свердління, загвинчування тощо. Шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона. Вбудоване підсвічування робочої зони.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів