Портативні акустичні системи 2Е вже на складі ERC

Портативні акустичні системи 2Е вже на складі ERC

Раді повідомити новину: портативна акустика 2Е вже на складі ERC.

В асортименті представлені моделі потужністю 3 Вт, 5 Вт та 6 Вт із радіусом дії 10 метрів. Кожна модель яскрава, а дизайн продуманий до дрібниць.

Є дуже компактні варіанти, є вологозахищені, а є і потужні моделі із двома динаміками. Тим, хто полюбляє вечірки та особливу музичну атмосферу – варто придивитись до моделей із LED підсвічуванням.

Одна з головних переваг новинок бренда 2Е – доступна ціна, на відміну від топових конкурентів.

Акустична система 2E BS-01 Music Compact

Ці компактні (96х96х42 мм) акустичні системи 2E BS-01 готові до будь-яких подорожей разом з вами! Невелика вага та кріплення-карабін дозволяють зачепити колонку за рюкзак, пояс, або ж просто прикріпити до рами велосипеду. Колонка досить потужна – 3 Вт цілком достатньо на відпочинку у колі близьких друзів. LED-індикація сповіщатиме про роботу та стан колонки. Модель оснащена акумулятором потужністю 400 мА*год, повний заряд якого забезпечить вас 4 годинами автономної роботи. А заряджається колонка приблизно 2 години. На її задній стороні знаходяться клавіші управління, мікрофон та рознім для заряджання.

Акустична система 2E BS-02 Sport IPX

Полюбляєш активний відпочинок та відкритий до будь-яких пригод? Візьми з собою захищену колонку 2E BS-02, яка подарує чудове музичне звучання потужністю 3 Вт, а також дозволить насолодитись усіма моментами життя! Колонка невеликого розміру 65х125 мм із кріпленням-карабін, загальною вагою 190 г. Вбудований акумулятор на 1200 мА*год забезпечить до 6 годин прослуховування музики.

Яскраве кольорове LED підсвічування створюватиме атмосферу вечірки і підніматиме настрій. На корпусі колонки зручно розташовані основні елементи управління, регулювання підсвічування, розніми для заряджання та AUX рознім.

Акустична система 2E BS-05 Color Sound

Яскрава акустична система потужністю 5 Вт виконана у стильному геометричному дизайні. Цікава фактурна поверхня корпусу вирізняє її серед інших, а яскраве LED-підсвічування створює дивовижну і приємну атмосферу будь-де. Колонка не найкомпактніша у лінійці (розмір 136х80х80; вага: 360 г), проте вирізняється чудовими характеристиками та функціональністю.

Акумулятора на 1200 мА*год вистачить на 6 годин прослуховування музики. На корпусі колонки розташовані основні кнопки управління, рознім для заряджання, різнім під microSD карту пам’яті, а також отвір для шнурка, для зручності під час прогулянок та подорожей.

Придбати продукцію