Нові дзиги Infinity Nado

Нові дзиги Infinity Nado

Infinity Nado - дзиги переможців, що вже встигли завоювати серця юних блейдерів України своєю потужністю, надзвичайною витривалістю та непереможністю. Виробники легендарних Nado дзиґ не припиняють дивувати блейдерів все новими і новими розробками.

Настав час революційних змін, раді презентувати вам неймовірні новинки

Infinity Nado V сезон

Infinity Nado V серия Nado Egg

Особлива тим, що має компактний та зручний дизайн, при цьому виконавши декілька простих рухів Nado Egg перетворюється в бойову дзиґу, готову до нових перемог.

Infinity Nado V серія Original

Характерною особливістю наборів є інноваційний пристрій запуску, що з’єднує дзиґу з основою пускового механізму лише за допомогою магніту. В наборах застосовується новітня мотузкова система розкручування та накопичення обертової потужності дзиґ.

Infinity Nado V серія Advanced

Набори серії Advanced, як і набори серії Original мають магнітне з’єднання дзиґи з основою запускача, мотузкову систему розкручування дзиґ. Окрім вище зазначених властивостей, набори серії Advanced мають вдосконалений пристрій запуску, що здатний простим рухом змінити вісь обертання дзиґи, відповідно і характер поведінки дзиґи на арені. Також Advanced набори мають розширену комплектацію, в наборі знайдете додаткове атакуюче кільце, захисне кільце та наконечник, для комбінування та створення власної непереможної дзиґи.

Арени Wrestle Throne M та King Of Fight

Арени V сезону особливі своїми надзвичайними формами бойової площини. Wrestle Throne M чотири кути та King Of Fight три кути обладнані спеціальними жолобами для одночасного старту та видовищного поєдинку дзиґ, непередбачуваності та інтриги бою додають й пастки, що розташовані уздовж внутрішніх сторін арен.

Придбати продукцію