НОВИНКА! Іригатори Ardesto

Головна Новинки НОВИНКА! Іригатори Ardesto
11.02.2020

На складі ERC новинка: портативний та стаціонарний іригатори Ardesto.

Іригатор стаціонарний Ardesto OI-MD600W

Десять режимів та резервуар на 600 мл дозволяють обрати оптимальний рівень тиску і подачі води для кожної насадки та якісного очищення ротової порожнини.

Іригатор Ardesto OI-MD600W комплектується великою кількістю насадок, включаючи три стандартні насадки різних кольорів. Їх можуть використовувати декілька членів родини. Додаткові спеціалізовані насадки призначені для видалення зубного нальоту, для догляду за зубами з брекетами та зубними протезами, для масажу ясен, очищення язика, а також більш ретельного очищення кожного зуба за допомогою щітки з гідравлічним обертанням.

Комплектні насадки:

  • Стандартна (3 шт) – для ретельного очищення зубів та ясен від залишків їжі та бактерій у важкодоступних місцях
  • Ортодонтична (1 шт) – для догляду за зубами та одночасного очищення брекетів та протезів
  • Пародонтологічна (1 шт) – для масажу ясен, профілактики пародонтиту, запалень, а також зменшення товщини кармана
  • Для очищення язика (1 шт) – ефективно очищує поверхню від шкідливих бактерій, зберігає свіжість подиху
  • Щітка з гідравлічним обертанням (1 шт) – для самого ретельного та м’якого очищення зубів
  • Для видалення нальоту (1 шт) – для очищення зубів, зубних імплантів, мостів, а також коронок від нальоту

Ручка для насадок з’єднана з основним пристроєм за допомогою спеціальної спіральної трубки, яка забезпечує зручне використання, а для зберігання насадок передбачено зручний відсік.

Пристрій захищено від бризок за стандартом IPX4, а за рахунок прогумованих ніжок його можна надійно встановити на будь-якій поверхні.

Іригатор портативний Ardesto POI-MD300W

Ретельне очищення поверхні зуба, видалення зубного нальоту та залишків їжі, массаж ясен та профелактика їх захворювання, профілактика карієсу у дорослих та діей- все це основні функції іригатора. За допомогою чотирьох режимів можна обрати необхідний рівень тиску та частоту пульсації, а ємності на 320 мл вистачить для ретельної очистки ротової порожнини. Для зручності кожен режим отримав індикатор.

Іригатор Ardesto POI-MD300W комплектується насадками для звичайного очищення. Додатково доступні спеціалізовані насадки – для видалення зубного нальоту, для догляду за зубами з брекетами та зубними протезами, а також для масажу ясен.

Вбудований акумулятор забезпечує тиждень автономної роботи, за умови використання пристрою два рази на день. Час повної зарядки складає чотири години. Пристрій повністю захищено від вологи та пилу за стандартом IPX7.

Також до іригаторів додатково можна купити насадки.

Товари з публікації

код товару: POI-MD300W
1 399 грн*
Портативний іригатор з чотирма режимами тиску, двома стандартними насадками, а також ємністю для води на 320 мл. Очищає до 99,9% залишків їжі, навіть в важкодоступних місцях, куди не може потрапити класична щітка.
код товару: OI-MD600W
1 699 грн*
Стаціонарний іригатор з десятьма режимами тиску, великою кількістю насадок, ємністю для води на 600 мл, а також таймером на три хвилини. Очищає до 99,9% залишків їжі, навіть в важкодоступних місцях, куди не може потрапити класична щітка.
код товару: OI-MD600W-TJT
129 грн*
Насадка з щіткою, яка обертається. Призначена для самого ретельного та м’якого очищення зубів з використанням пасти.
код товару: POI-MD300W-PST
129 грн*
Насадка для ретельного очищення зубів, зубних імплантів, мостів, а також коронок від залишків їжі та нальоту.
код товару: OI-MD600W-SJT
129 грн*
Насадка для ретельного очищення зубів та ясен від залишків їжі та бактерій у важкодоступних місцях, куди не може потрапити класична щітка.
код товару: POI-MD300W-OT
129 грн*
Насадка для догляду за зубами та одночасного очищення брекетів та протезів у важкодоступних місцях. Стимулює циркуляцію крові, зміцнюючи ясна та зуби.
код товару: OI-MD600W-OT
129 грн*
Насадка для догляду за зубами та одночасного очищення брекетів та протезів у важкодоступних місцях. Стимулює циркуляцію крові, зміцнюючи ясна та зуби.
код товару: POI-MD300W-PPT
129 грн*
Насадка для масажу ясен, профілактики пародонтиту, запалень, а також зменшення товщини кармана зубів.
Каталог товарів