Акційна пропозиція Microsoft Office Volume ESD і FPP

Головна Акції Акційна пропозиція Microsoft Office Volume ESD і FPP
Період проведення Акції: від 01.04.2024 до 30.06.2024

Microsoft Office – це крок до успішного та продуктивного виконання різноманітних завдань, адже ці сервіси відомі своєю надійністю, широким спектром функцій і якістю. Вони є невід’ємною складовою робочого процесу для мільйонів користувачів в усьому світі.

Скористайтеся спеціальною пропозицією і допоможіть клієнтам із вибором оптимального рішення для їхніх потреб. Microsoft Office Home & Business 2021 або Microsoft 365 Business Standard нададуть користувачам потужні інструменти для ефективної роботи й досягнення успіху в будь-якій сфері діяльності.

Умови: реалізуйте п’ять або більше програмних продуктів Microsoft Office 2021 чи Microsoft 365. За кожен проданий продукт отримуєте бонус – 7 у.о. за поточним курсом у гривнях.

Акційні продукти Microsoft Office:

Додаткові умови

  • За умовами цієї програми партнер отримує бонуси за загальну кількість придбаних акційних товарів, якщо їх сумарна кількість перевищує п’ять одиниць протягом періоду активності.
  • Якщо спеціалізуєтеся на продажу Windows PC, розгляньте переваги програми Office Attach, яка може виявитися вигіднішою для бізнесу з огляду на меншу кількість обмежень і майже у два рази вдвічі більші бонуси. Однак маємо зазначити, що лише одна програма може бути застосована в певний момент, але не обидві одночасно.

ВАЖЛИВО! Дистриб’ютор залишає за собою право змінювати умови, термін проведення акції, достроково припинити, призупинити строки її проведення в односторонньому порядку.

Якщо з’явилися будь-які запитання, будь ласка, звертайтеся на адресу microsoft@erc.ua

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів