goki Набір для ляльок Меблі для дитячої кімнати

код товару: 51719G

Деревяний набір меблів для лялькового будиночка подарує дівчатам казку, про яку вони всі так мріють! Німецький виробник іграшок goki пропонує набір «Меблі для дитячої кімнати», вироблений із дерева, усі деталі та елементи якісно оброблені. Колір дерева натуральний та червоний (вкрите безпечними фарбами на водній основі). Тут є: двоповерхове ліжечко, поличка, два столика, стілець, подушки, матрацики та лампи – все наче справжнє. Гарні меблі для дитячої дозволять дівчинці стати справжньою хазяйкою у своєму неповторному світі дитинства. Гра розвиватиме активність, навички та вміння. Для дітей від 3-х років.

609 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис goki Набір для ляльок Меблі для дитячої кімнати

Лялькові меблі, будиночки та їх жителі
Німецький бренд goki пропонує дівчатам різноманітні набори лялькових меблів, будиночків та їх жителів. Комплекти відрізняються дизайном, багатим оснащенням, різноманіттям персонажів. Але всіх їх об’єднує радість та захоплення, які вони подарують своїм маленьким власницям.
 

Лялькові будиночки мають такі функції:

 1. Навчальна. Дівчинка дізнається, що таке будинок, як він може бути облаштований, познайомиться з елементами меблів та аксесуарами.
 2. Виховна. Лялькові будинки чудово підходять для сюжетно-рольових ігор та казкотерапії. «Жителі» будиночка допоможуть у корекції поведінки дітлахів, позбутись страхів.
 3. Розвиваюча. Гра з дрібними предметами меблів та аксесуарами розвиває дрібну моторику, мовлення, фантазію, творче мислення та комунікабельність.

Про набір
Набір «Меблі для дитячої» складається з 11 елементів, серед яких:

 • двоповерхове ліжечко
 • великий і малий столик
 • стілець
 • поличка
 • 2 лампи

Також тут є текстильні елементи: подушки і матрацики – по 2 шт. Усі елементи виглядають зовсім як дорослі.


Використання
Меблі з набору ідеально підходять до усіх лялькових будиночків goki. Діти дуже полюбляють, коли їх залучають у процес гри. Запропонуйте їм такі ігри:

 1. «Знайди пару». Необхідно співставляти меблі із набору з меблями у власній квартирі. Наприклад, візьміть лялькову поличку – і вирушайте на пошуки дорослої полиці у вашій квартирі. Іграшкова лампа приведе малюка до справжньої лампи у квартирі. Таким чином діти швидше вивчатимуть нові слова і запам’ятають предмети.
 2. «Чарівний капелюх». Візьміть декілька елементів із набору, перерахуйте їх назви вголос і сховайте у капелюх. Попросіть дитину згадати і по черзі назвати ці предмети. Якщо вона правильно назве предмет – він «з’являється» із «магічного» капелюха, а дитина кладе елемент у відповідне місце в ляльковому будиночку. Починайте з 2-3 предметів, поступово ускладнюючи гру.
 3. Довільна гра. Простий процес гри з ляльковим будиночком чудово розвиває дрібну моторику. У процесі будь-якої гри дитина відкриває/закриває дверцята, переставляє меблі, ляльок, «вкладає» їх спати, «годує», «вмиває», тобто здійснює безліч маніпуляцій руками. 

Користь іграшки
Ляльковий будинок із меблями – це «навчальний посібник» для виховання дівчат дошкільного віку. Дівчата розвиваються і ростуть, вчаться бути охайними, слідкують за порядком та чистотою у своєму будинку, намагаються наслідувати своїх мам і бути такими ж хазяйновитими. Ляльковий будиночок допоможе дівчатам втілити свої фантазії та розвити творчі навички. Існує безліч сюжетів для ігор, тому діти можуть годинами грати із будиночком та ляльками.


Комплектація
Набір меблів для спальні постачається у фірмовій картонній упаковці, усі елементи обережно загорнуті у папір. Висота найбільшого елемента (двоповерхового ліжка): 10 см. Вироблено у Німеччині.

 

Технічні характеристики goki Набір для ляльок Меблі для дитячої кімнати
Основні
Тип Меблі для іграшок
Вид Меблі для дитячої кімнати
Стать дівчинка
Тема ігри з ляльками
Вікова група 3+
В комплекті інші аксесуари
тумбочка
столик
полички
ліжко
стільчик
Елементи живлення відсутні
Особливості натуральні матеріали
Кількість предметів 11 шт

Фізичні
Матеріал дерево
матерчатий
Колір натуральний
червоний
Вага 0.32 кг / один элемент

Параметри упаковки
Ширина240 мм
Висота70 мм
Довжина180 мм
Вага0.30 кг
Об'єм0.0030 м3
Переглянути основні параметри ›
Вид Меблі для дитячої кімнати
Стать дівчинка
Тема ігри з ляльками
Вікова група 3+
Матеріал дерево
матерчатий
Колір натуральний
червоний
Вага 0.32 кг / один элемент
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

pampik.com

Набор для кукол Goki Мебель для детской комнаты, 11 предметов (51719G)

Deshevshe

Мебель для детской комнаты 51719G

Moyo.ua

Набор для кукол goki Мебель для детской комнаты (51719G)

F.ua — Тот самый магазин

Мебель для детской комнаты (51719G)

Papuas.ua

Набор мебели для детской комнаты, goki (51719G)

pcsmart.ua

Игровой набор Goki Мебель для детской комнаты (51719G)

Переглянути всі пропозиції (8) ›


Фото goki Набір для ляльок Меблі для дитячої кімнати
Схожі моделі на goki Набір для ляльок Меблі для дитячої кімнати