Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Іграшкова зброя - Silverlit Lazer M.A.D - Іграшкова зброя Lazer M.A.D. Подвійний набір

Silverlit Lazer M.A.D Іграшкова зброя Lazer M.A.D. Подвійний набір

код товару: LM-86845
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Silverlit Lazer M.A.D Іграшкова зброя Lazer M.A.D. Подвійний набір:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип набір
лазерний бластер
Рекомендований вік від 6 років
Тип боєприпасів невидимі "лазерні" промені
Дальність стрільби 15 м
Елементи живлення AAA x 12 шт. /(до комплекту не входять)
Основні
Тип набір
лазерний бластер
Рекомендований вік від 6 років
Тип боєприпасів невидимі "лазерні" промені
Дальність стрільби 15 м
Особливості світлові ефекти
звукові ефекти
2 режими гри: змагання і тренування
кнопка включения находится у рукоятки
на груди учаснику кріпиться мішень
одно попадание отнимает одну жизнь, всего их дается 5
індикатори кількості пострілів, які залишилися
має автоматичну систему перезарядки
Додатково
Комплектація бластер /2 шт.
мішень /2 шт.
Елементи живлення AAA x 12 шт. /(до комплекту не входять)
Матеріал пластик
Гарантія
Гарантія 14 місяців
Параметри упаковки
Ширина 60 мм
Висота 310 мм
Довжина 560 мм
Вага 0.90 кг
Об'єм 0.0104 м3
«Подвійний набір» Laser M.A.D. з двома базовими моделями бластерів та двома мішенями призначений для екіпіровки двох гравців. З двома бластерами можна влаштувати справжній бій. Діапазон стрільби – 15 м. Бластери мають автоматичну систему перезарядки та реалістичні звукові ефекти лазерної стрілянини. Передбачено два режими гри: битва або тренування. Для роботи необхідно 12 батарейок типу ААА (не входять в комплект).
1 530 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Silverlit Lazer M.A.D Іграшкова зброя Lazer M.A.D. Подвійний набір:
Інтернет магазини
Papuas.ua
Двойной набор с 2 бластерами Lazer M.A.D. и 2 мишенями, Silverlit (LM-86845)
kvshop.com.ua
Lazer M.A.D. (LM-86845)
CDMarket
Детское игрушечное оружие Silverlit Lazer M.A.D. Двойной набор (2 бластера, 2 мишени) LM-86845
boyz.com.ua
Silverlit Lazer M.A.D Игрушечное оружие Lazer M.A.D. Двойной набор
besmart.ua
Іграшкова зброя Silverlit Lazer MAD Подвійний набір 2 бластера, 2 мішені (LM-86845)
Національні мережі
Moyo.ua
Игрушечное оружие Silverlit Lazer M.A.D. Двойной набор (2 бластера, 2 мишени) (LM-86845)
www.foxtrot.com.ua
Іграшкова зброя SILVERLIT Lazer M. A. D. Подвійний набір (LM-86845)
Особливості:

 • звукові і світлові ефекти;
 • 2 режими гри: змагання і тренування;
 • кнопка включення знаходиться біля рукоятки;
 • стріляє невидимими "лазерними" променями;
 • на бічній частині розташовані індикатори пострілів, що залишились;
 • бластер має автоматичну систему перезарядки;
 • зручна конструкція, легко лежать в руці;
 • дальність пострілу - 15 метрів.

Комплектація:

 • 2 бластера;
 • 2 мішені.

Розмір упаковки: 56х30х6 см.

Лазерні бої із Silverlit Lazer M.A.D.

Лазертаг або лазерний бій – захоплююча командна гра для двох і більше гравців, в яку можна грати практично будь-де (вдома, на вулиці, у великому приміщенні тощо). Мета гри полягає в ураженні безпечними «електронними» пострілами спеціальних інтерактивних мішеней. Потрапляння пострілу у ціль зараховується, якщо лазерний промінь зі зброї одного бійця потрапить на сенсори мішені, закріпленої на одязі або амуніції іншого бійця-супротивника.

Silverlit Lazer M.A.D. – очікувана новинка для багатьох, тому що нова технологія втілює високотехнологічну лазерну гру в реальному житті, створює справжню лазерну арену вдома. З бластерами Silverlit Lazer M.A.D. можна грати як всередині приміщень, так і зовні, вдень або вночі. Любителі гострих відчуттів можуть вразити супротивників на відстані понад 50 м, у той час як бронежилет захищатиме від ураження електронними набоями-променями.

Laser M.A.D. з успіхом замінює широко відомі ігри пейнтбол, страйкбол, але менш вимоглива до амуніції (жодних окулярів і масок, фарби) і досконаліша щодо імітації пострілу. Також завдяки універсальності бластерів Laser M.A.D. можна проводити ігри і тренування як на відкритій місцевості, так і в закритих приміщеннях.

Залежно від комплектації набору Бластери Lazer MAD мають різну дальність та спроможність вразити ціль: від 15 м; до 30 м та навіть до 50 м.

Завжди можна придбати додаткову частину для вдосконалення та підвищення бойових характеристик початкових моделей.

Бластери Lazer M.A.D. працюють у двох режимах: бойові дії та тренувальні операції.

Під час бою кілька гравців можуть використовувати різноманітні прискорювачі і аксесуари, а головна мета полягає в тому, аби поцілити всіх ворогів та врешті виграти.

У режимі навчання (тренування) гравці встановлюють мішені в узгоджене місце, фіксують їх для зручності, чи навпаки створюють умови їхнього руху (підвішують, розгойдують тощо), практикують навички та вдосконалюють точність пострілів.

Особливості Silverlit Lazer M.A.D.

 • Понад 10 видів тактичних комбінацій. Кожен із бластерів володіє унікальними звуковими ефектами і дальністю стрільби. Жодних збігів
 • Велика дальність ураження цілі (до 50 м)
 • Висока якість, міцні деталі
 • Максимальна безпека, для стрільби не потрібні патрони
 • Сумісний з іншими комплектами цього виробника
 • Немає обмеження за кількістю дійових осіб
 • Зручні розміри для ведення активного бою

Набір «Супербластер»

Набір «Супербластер» збільшує дальність пострілу на 15 м. А також вмикає режим автоматичної безперервної лазерної стрільби. Гра супроводжується реалістичними звуковими ефектами.

«Тренувальний набір»

Вдосконалюйте точність пострілів за допомогою «Тренувального набору». Бластер працює у двох ігрових режимах: битва і навчання. Мішені встановлюються за бажанням на стіні, інших предметах, фіксовано чи рухомо, високо чи низько, імітуючи таким чином різні умови бою та дальність. Навчання можливе з повною імітацією бою водночас з кількома гравцями. Для цього треба закріпити мішень на бійці й уникати ворожих пострілів інших бійців. Набір можна об’єднати з іншими аксесуарами Lazer M.A.D. аби надати додаткових можливостей, зокрема збільшити потужність і дальність пострілів, вдосконалити зовнішній вигляд, отримати більшу ергономічність зброї та вразити суперника потенційними можливостями лише зовнішнім виглядом власної зброї.

«Снайперський набір»

Вдосконалюйте основний бластер «Снайперським набором». З ним можна зробити більше комбінацій для гри з модулями для збільшення дальності стрільби та більшої потужності.

«Бронежилет»

З ним дитина відчуватиме себе одним із бійців спецпідрозділу. Спеціальними ремінцями можна налаштувати та закріпити на бронежилеті і носити із собою зброю.

«Стартовий набір»

Увійдіть на арену і киньте виклик друзям за допомогою стартового набору Lazer M.A.D. Пістолет має звуковий перемикач, тригер зі спеціальним ефектом, світлові ефекти, гучномовець і селекторний перемикач A/B. Дальність стрільби – 15 м. Бластер можна об’єднувати з іншими лінійними аксесуарами Lazer M.A.D, щоб створити супербластер, і збільшити дальність стрільби до 50 м.

«Делюкс набір»

За допомогою Silverlit Lazer M.A.D. «Делюкс набір» гравці отримають новий вищий рівень ведення бою. Головна перевага набору — модуль 15 м, який є у комплекті і відповідно збільшить дальність пострілів аж до 50 м.

«Подвійний набір»

«Подвійний набір» Laser M.A.D. з двома бластерами призначено для екіпіровки двох гравців. З двома бластерами можна влаштувати справжній бій. Діапазон стрільби – 15 м. Бластери мають автоматичну систему перезарядки та реалістичні звукові ефекти лазерної стрілянини. Два режими гри: битва або тренування.

«Набір мішеней»

«Набір мішеней» для поцілювання/ураження зі світловими та звуковими ефектами мішеней. Використовується як додатковий аксесуар для тренування або для потреб збільшення кількості учасників бою.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів