Головна - Іграшки та товари для дітей - Аксесуари для дітей - Дитячі окуляри - Koolsun - Дитячі сонцезахисні окуляри Wave, 3-10р, золотий

Koolsun Дитячі сонцезахисні окуляри Wave, 3-10р, золотий

код товару: KS-WAGR003
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Koolsun Дитячі сонцезахисні окуляри Wave, 3-10р, золотий:
Основні параметри
Повний список параметрів
Серія Wave
Рекомендований вік 3-10 років
Матеріал лінз полікарбонат
Матеріал оправи термопластичний еластомер (TPE)
Колір лінз сірі
Основні
Серія Wave
Рекомендований вік 3-10 років
Сертифікація лінз оптичний клас 1
категорію фільтрації 3
Комплектація мішечок із мікрофібри
Особливості зі 100% UV-A і UV-B захистом від шкідливого впливу сонячних променів
ударостійкі
модель великомірить, в разі сумнівів, рекомендується зробити вибір на користь виробів меншого розміру
Фізичні
Матеріал лінз полікарбонат
Матеріал оправи термопластичний еластомер (TPE)
Колір лінз сірі
Колір окулярів золотий /жовтий
Ширина лінзи 46 мм
Висота лінзи 37 мм
Ширина моста в переніссі 22 мм
Міжцентрова відстань 120 мм
Максимальна внутрішня ширина 120 мм
Параметри упаковки
Ширина 40 мм
Висота 50 мм
Довжина 50 мм
Вага 0.05 кг
Об'єм 0.0001 м3
Модні сонцезахисні окуляри KOOLSUN серії WAVE стильні, гнучкі та міцні. Завдяки продуманій формі дужок окуляри чудово тримаються та не спричинюють дискомфорт вушкам дитини. Матеріал – термопластичний еластомер DuPont, з якого вони виготовлені, абсолютно безпечний для дітей, навіть якщо дитина потягне окуляри до рота.
627 грн*
немає в наявності
Де купити: Koolsun Дитячі сонцезахисні окуляри Wave, 3-10р, золотий:
Інтернет магазини
Iphouse.com.ua
Детские солнцезащитные очки Koolsun KS-WAGR003 золотого цвета (Размер: 3+)
Mekka
Дитячі сонцезахисні окуляри Koolsun Wave, 3-10р, золотий (KS-WAGR003)
Скарби (ckapbu.com)
Окуляри сонцезахисні Koolsun KS-WAGR003
Національні мережі
Антошка(Antoshka.ua)
Солнцезащитные очки Koolsun Wave Empire Yellow, р. 3-10
Будинок іграшок(bi.ua)
Сонцезахисні окуляри Koolsun Wave жовті до 10 років (KS-WAGR003)
Дана модель має гнучку оправу золотого (жовтого) кольору та дзеркальні лінзи, виготовлені з ударостійкого незламного полікарбонату, мають сертифікацію 1 оптичного класу й 3 категорію затемнення/прозорості лінз (відповідно до європейських (EN 1836-1997), американських (ANSI Z80.3-1996) й австралійських (AS 1067.1-1990) стандартів) – інтенсивний 100% захист від шкідливого UV-A, UV-B і UV-C сонячного випромінення.
Модель може використовуватися на пляжі й в інших місцях, де очі дитини потребують захисту від шкідливих сонячних променів.
Всі сонцезахисні окуляри KOOLSUN доповнені мікрофібровим мішечком для зберігання.
KOOLSUN: безпека дитячих очей влітку

Характеристики, якими варто керуватися під час вибору сонцезахисних окулярів для дітей.

Літо — час відпусток, довгих і коротких поїздок за місто, до озера, річки чи моря.

Важливо нічого не забути й підготуватися майже до будь-яких ситуацій, особливо, коли планується подорож із дітьми. І якщо про необхідність використання сонцезахисного крему та обов’язковість одягання кепки або панами знають більшість батьків, то обрати правильні сонцезахисні окуляри вміють не всі. Тому варто запам’ятати основні характеристики та особливості маркування, щоби навчитися відрізняти якісні сонцезахисні окуляри від небезпечних дешевих аналогів.

Дитячі сонцезахисні окуляри нідерландського бренда KOOLSUN мають маркування, в якому зазначено основну важливу інформацію про лінзи, знак СЕ, який підтверджує відповідність європейським стандартам якості, країну виробництва тощо.

У маркуванні на лінзах окулярів KOOLSUN можна знайти дані про вік, для якого призначено модель, ступінь захисту від ультрафіо­летових променів (UV400), категорію затемнення (CAT. 3), інформацію про матеріал виготовлення лінз (Polycarbonate).

Ступінь захисту від УФ-променів

Ступінь захисту від УФ-променів — найважливіша характеристика, адже саме вона підтверджує той факт, що окуляри є сонцезахисними.

Залежно від довжини хвиль є такі різновиди ультрафіолетового випромінювання:

 • короткохвильове (тип UVC, довжина хвиль 100-280 нм) — найпотужніше та найнебезпечніше для людини, але через коротку хвилю майже повністю затримується озоновим шаром Землі й не впливає на шкіру та очі людини;
 • середньохвильове (тип UVB, 280-315 нм) — середньої потужності, становить приблизно 5 % сонячного світла, здебільшого затримується атмосферою, але частина досягає поверхні Землі та у разі потрапляння на шкіру може спричинити її пошкодження;
 • довгохвильове (тип UVA, 315-400 нм) — найнебезпечніше та найменш потужне, але становить 95 % сонячного світла, сягає поверхні Землі й проникає до внутрішніх шарів дерми, де активує утворення меланіну, саме тому шкіра вкривається загаром.

У разі потрапляння на незахищену сітківку ока, сонячні промені призводять до її пошкодження.

Саме через це небезпечні неякісні сонцезахисні окуляри, які зазвичай мають сильне затемнення лінз, яке призводить до розширення зіниць, але через відсутність УФ-фільтра такі окуляри не затримують ультрафіолету, через це око травмується.

Окуляри KOOLSUN захищають від усіх видів УФ-променів, про що інформує маркування UV400.

Категорія затемнення

Іншою важливою характеристикою є категорія затемнення. Важливо не плутати затемнення з УФ-фільтром. Дешеві пластикові окуляри можуть мати сильно затемнені лінзи, майже чорні, але водночас не мати жодного УФ-захисту.

Є п’ять категорій затемнення залежно від здатності лінзи захищати очі від видимого сонячного світла:

 • CAT. 0 — незначне затемнення, лінзи пропускають 80-100% сонячного світла. Майже безбарвні, ці лінзи дають покращений огляд під час туману, вночі або в сутінках;
 • CAT. 1 — низький ступінь затемнення, лінзи пропускають 43-80 % сонячного світла й забезпечують покращений огляд під час хмарної погоди;
 • CAT. 2 — середній ступінь, лінзи пропускають 18-43 % сонячного світла, їх використовують за неяскравого сонця;
 • CAT. 3 — сильний ступінь затемнення, лінзи пропускають 8-18 % світла, використовують при яскравому сонячному світлі;
 • CAT. 4 — екстремально темні лінзи (пропускають лише 3-8 % світла), необхідні в умовах високогір’я або під час занять водними видами спорту (якщо йдеться про сонцезахисні окуляри для дорослих, аксесуари з лінзами даної категорії не рекомендовано до використання за кермом).

Лінзи всіх окулярів KOOLSUN мають CAT. 3 — найпоширеніший і достатній ступінь затемнення для використання в місті та на пляжі.

Здатність захищати від сонячних відблисків

Під час використання сонцезахисних окулярів біля води, крім наявності УФ-фільтра та затемнення, важливою є також здатність лінз захищати дитячі очі від сонячних відблисків від поверхні води, світлих поверхонь.

Бірюзово-сірі та біло-бірюзові новинки KOOLSUN серії FLEX із ремінцем, що можна відстібнути, і новинки золотого та м’ятного кольору серії WAVE мають дзеркальне покриття, яке, на відміну від поляризаційного, не блокує, а відбиває відображені промені. Дзеркальна поверхня не поглинає сонячне світло, тому не нагрівається.

Водночас із тим, що обидва (дзеркальний і поляризаційний) фільтри збільшують контраст і відчуття глибини, поляризовані окуляри мають суттєві для дитячих сонцезахисних аксесуарів недоліки:

 • пропускають набагато менше світла;
 • знижують читабельність дорожніх знаків (бо послаблюють відображене світло);
 • зменшують видимість габаритних вогнів, стоп-сигналів, через що діти в місті можуть наражатися на небезпеку;
 • набагато дорожчі (суттєвий аргумент з огляду на те, як зазвичай діти ставляться до речей).

Дзеркальне покриття може бути кольоровим, причому колір дзеркала не залежить від кольору лінзи. Наприклад, у серіях WAVE та SPORT окулярів KOOLSUN є моделі із сірими лінзами й синім, блакитним та жовто­гарячим дзеркалом і коричневі лінзи з райдужним дзеркалом.

Варто звернути увагу, що саме коричневі та сірі лінзи вважають найкомфортнішими, адже найменше змінюють природне зображення та не спотворюють кольоросприйняття.

Полікарбонатні лінзи

Маркування Polycarbonate означає, що окуляри KOOLSUN мають полікарбонатні лінзи.

Окрім того, що полікарбонат — легкий, міцніший та безпечніший за скло, цей матеріал має властивість повністю поглинати ультрафіо­лет, тому самі лінзи і є фільт­ром. Навіть у разі незначних подряпин, вони продовжать виконувати захисну функцію. Полікарбонатні лінзи практичні, адже, на відміну від скла, не травмують очі дитини в разі пошкодження.

Крім відповідності всім критеріям, окуляри KOOLSUN можуть похизуватися розмаїт­тям форм і кольорів оправ, а тому є можливість обрати аксесуар саме того кольору, який є улюбленим у дитини. У такому разі і малеча буде задоволеною, і батьки спокійними за безпеку очей малюка.

Серія FLEX із ремінцем, який відстібається

 

KS-FLAG000

KS-FLAG003

KS-FLWA000

KS-FLWA003

Колір

бірюзово-сірий

бірюзово-сірий

біло-бірюзовий

біло-бірюзовий

Розмір

0+

3+

0+

3+

Вік

0-3 роки

3-6 років

0-3 роки

3-6 років

Новинки золотого та м’ятного кольору серії WAVE

 

KS-WAGR001

KS-WAGR003

KS-WABA00 1

KS-WABA003

Колір

золотий

золотий

м'ятний

м'ятний

Розмір

1+

3+

1+

3+

Вік

1-5 років

3-10 років

1-5 років

3-10 років

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів