Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Іграшкова зброя - Nerf - Ігрова електронна мішень Jazwares Nerf Elite Hovering Target

Nerf Ігрова електронна мішень Jazwares Nerf Elite Hovering Target

код товару: 11510N
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Nerf Ігрова електронна мішень Jazwares Nerf Elite Hovering Target:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип електронна мішень
Рекомендований вік від 8 років
Елементи живлення AA x 4 шт. /(не включены в комплект)
Розміри (ВхШхГ) 33 x 15.9 x 30.5 см
Основні
Тип електронна мішень
Рекомендований вік від 8 років
Особливості відсік для зручного зберігання м'ячиків
Додатково
Комплектація сітка для ловлі дротиків і кульок
2 рамки
4 пінопластові кульки
Елементи живлення AA x 4 шт. /(не включены в комплект)
Колір синій
чорний
помаранчевий
Розміри (ВхШхГ) 33 x 15.9 x 30.5 см
Гарантія
Гарантія 14 місяців
Параметри упаковки
Ширина 350 мм
Висота 300 мм
Довжина 120 мм
Вага 0.68 кг
Об'єм 0.0126 м3
Покращуйте навик стрільби за допомогою мішені Nerf Elite Hovering Target. Будь то практика чи змагання з друзями, Hovering Target - це захоплююче випробування для гравців Nerf всіх рівнів кваліфікації. Target тренує точність за допомогою 4 кульок з пінопласту, які безперервно злітають і опускаються за допомогою повітряних форсунків і вентилятора. Окремі ручки управління повітряним потоком дозволяють регулювати висоту кожної кульки, створюючи різні ступені складності. Коли мішень не використовується, арена має передній відсік для зручного зберігання м'ячиків.
2099 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Nerf Ігрова електронна мішень Jazwares Nerf Elite Hovering Target:
Інтернет магазини
Comtrading
Игровая электронная мишень Nerf Elite Hovering Target
Iphouse.com.ua
Игровая электронная мишень Jazwares Nerf Elite Hovering Target
Itbox
Игрушечное оружие Jazwares Nerf Nerf Elite Hovering Target (11510N)
Mekka
Игровая электронная мишень Nerf Elite Hovering Target (11510N)
Moyo
Игровая электронная мишень Jazwares Nerf Elite Hovering Target (11510N)
Національні мережі
24 Moyo.ua
Игровая электронная мишень Jazwares Nerf Elite Hovering Target (11510N)
Власний полiгон? З Nerf легко!

Nerf – це відомий на весь світ бренд дитячих іграшок, заснований братами Паркер у далекому 1969 році. Компанія стала відомою завдяки виробництву настільних ігор і м’ячів для різних видів спорту та безпечної гри вдома. Але найбільшої популярності компанія досягла завдяки розробленню та втіленню в життя високоякісної і, найголовніше, безпечної іграшкової зброї, бластерів, мішеней та різних аксесуарів. Для стрільби з Nerf-зброї використовують набої з м’якої піни, тому вони набагато безпечніші за звичайні пластикові.

З-поміж розмаїття іграшкової зброї, що представлена на ринку України, продукція Nerf вирізняється якістю, широким асортиментом, безпечністю та можливістю комбінувати різні аксесуари задля збільшення ігрових можливостей.

Іграшкова зброя Nerf — не просто історія про «постріляти». Це бої, змагання та тренування, що є веселішими та більш активними, ніж віртуальні шутери. У кого не здригнеться рука? Хто буде найспритнішим? Хто поставить новий рекорд із влучності?

Можна влаштовувати змагання просто неба в теплу сонячну погоду або вдома, коли холодно чи дощить. Навіть тренування наодинці перетвориться на цікаву захопливу гру, якщо використовувати електронні мішені Nerf. Ці інтерактивні аксесуари під час занять будуть і тренером, і помічником, і цікавим суперником. Якщо регулярно вправлятися у влучності з їх допомогою, то незабаром усі із захватом називатимуть гравця «соколиним оком». Рекомендований вік 8+.

Ігрова електронна мішень Jazwares Nerf Elite Hovering Target

Код товару: 11510N

Особливості:

 • чотири ширяючі кульки для стрільби з максимальною точністю;
 • сітка для вловлювання снарядів і м’ячів;
 • безперервний регульований потік повітря.
 • розмір (ш × в × г) 33 × 15,9 × 30,5 cм

Захопливе випробування для гравців Nerf будь-якого рівня кваліфікації. Мішень сприяє тренуванню влучності за допомогою чотирьох кульок із пінопласту, що безперервно рухаються завдяки повітряним форсункам. Окремі ручки керування повітряним потоком дають змогу регулювати висоту кожної кульки, створюючи різні рівні складності. Аеродинамічна мішень має спеціальне відділення для зручного зберігання м’ячиків, коли мішень не використовують. Також набір оснащено сіткою, що не дає набоям розлітатися в різні боки.

Ліцензію на виготовлення різноманітних Nerf-аксесуарів має добре відома американська компанія з виробництва брендових та сучасних іграшок Jazwares.

 

Ігрова електронна мішень Jazwares Nerf Elite Bulls-Eye Digital Target

Код товару: NER0205

Особливості:

 • шість відкидних мішеней;
 • мішень «Яблучко» для додаткових балів;
 • одиночна та командна гра;
 • три режими гри;
 • РК-екран.
 • розмір (ш × в × г) 21,5 × 11,4 × 35,5 см

Хапай бластер і готуйся вражати цілі за допомогою цифрової мішені Nerf Bulls-Eye. Стріляй по шести відкидним мішеням, а також спробуй влучити в найскладнішу ціль — «Яблучко», щоб здобути додаткові бали. Можна грати сам на сам або змагатися з друзями. Мішень має три режими гри: «Підрахунок балів», «Уважність і влучність», «Точність попадання». Вона сама відстежує результати й відображає їх на РК-екрані, що дає змогу зосередитися виключно на вправі.

Треба влучити в шість цілей за певний часовий проміжок. Тоді спалахне «Яблучко» і, якщо вразити й цю ціль, гравець отримає максимум балів. Кожне влучання супроводжується світлодіодними спалахами та звуковим сигналом. Змагатися можна і на влучність, і на час. Наприкінці гри на екрані відобразиться результат кожного гравця.

 

Ігрова електронна мішень Jazwares Nerf Elite Strike and Score Digital Target

Код товару: NER0156

Особливості:

 • діаметр – 23,5 см;
 • звуковий та світловий супровід;
 • одиночна та командна гра;
 • цифрове табло;
 • три режими гри: «Підрахунок балів», «Встановлення рекордів» (за таймером), «Точність попадання»;
 • регульована підставка та настінне кріплення.
 • розмір (ш × в × г) 5 × 24 × 30 см

Встановлюйте нові рекорди разом із цифровою мішенню Nerf Elite. Інтерактивні режими дають змогу перевірити власну влучність і швидкість стрільби та змагатися з друзями. Завдяки регульованій підставці та настінному кріпленню мішень можна розмістити на будь-якій поверхні чи підвісити на потрібній висоті. Коло мішені розділено на 7 секторів: чотири зовнішні по 10 балів, два внутрішні по 20 балів і центр — 50 балів. Цифрове табло відображає таймер та вибиті бали, влучання й відлік часу озвучуються. Влучні та хибні постріли «звучать» по-різному. Можна вибрати один із трьох режимів гри: набрати максимальну кількість балів за сім влучань; 30 секунд на обстріл мішені; стрільба по підсвіченим секторам. Мішень сама підраховує бали й визначає переможця.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів