Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Microsoft Surface Earbuds:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип бездротові
Призначення для мобільних пристроїв
Колір білий /Glacier
Вага 7.2 г навушник / 40 г бокс для зарядки (без навушників)
Основні
Тип бездротові
Призначення для мобільних пристроїв
Версія bluetooth 5.0
Технічні
Частотний діапазон 20-20000
Діаметр динаміка 13.6 мм
Мікрофон два на кожному навушнику
Додатково
Комплектація зйомні вкладиші /розміри M, L
кабель /USB-A to USB-C
Особливості ступінь захисту від води IPX4
Системні вимоги Windows /10
Android /4.4
iOS /9
iPhone /5
Акумулятор
Час роботи 24 год (включаючи бокс для зарядки, до восьми годин безперервного прослуховування без підзарядки)
Час зарядки 10 хв (для одного часу роботи)
Фізичні
Колір білий /Glacier
Вага 7.2 г навушник / 40 г бокс для зарядки (без навушників)
Розміри 25 x 19.9 мм навушник/ 75 х 33.2 х 25 (бокс для зарядки)
Гарантія
Гарантія 12 місяців
Параметри упаковки
Ширина 110 мм
Висота 50 мм
Довжина 110 мм
Вага 0.26 кг
Об'єм 0.0006 м3
Навушники Surface Earbuds від Microsoft займають унікальне місце на сьогоднішньому все більш насиченому ринку повністю бездротових навушників.
немає в наявності
Незважаючи на простоту на вигляд, в конструкції Surface Earbuds багато деталей. Хоча зовнішній вигляд і відчуття нагадують скло, це полікарбонат (пластик). Це добре, думаю, що ніхто не захоче, щоб навушник розбився, якщо він впаде на тротуар.

Футуристичний мінімалізм: огляд навушників Microsoft Surface Earbuds

«Наші вуха так само унікальні, як і відбитки пальців», - таке «повідомлення» Microsoft вирішив залишити для користувача у вигляді напису всередині коробки навушників. І справді, Surface Earbuds займають унікальне місце та вигідно вирізняються з-поміж широкого різноманіття схожих між собою бездротових навушників конкурентів.

Ця гарнітура має винятковий формфактор, дизайн і набір характеристик, що обов’язково приверне увагу поціновувача якісного звучання, який прагне вирізнятись у натовпі та не боїться експериментів. Детальніше – в огляді.

Головні особливості:

  • унікальний дизайн;
  • комфорт і надійна фіксація;
  • якісне та чисте звучання;
  • інтуїтивне керування дотиком;
  • вісім годин безперервного прослуховування без підзарядки.

Комплектація

Навушники Microsoft Surface Earbuds знаходяться у стильній білій коробці компактного розміру. У комплекті окрім навушників є достатньо великий бокс для зарядки Surface Earbuds, зарядний кабель Type-A на Type-C, два набори знімних вкладишів (маленького (S) та великого розміру (L), на додаток до середніх (M), які вже знаходяться на гарнітурі) і документація.

Дизайн

Найперше, що привертає увагу – це незвичний дизайн Surface Earbuds. Попри простоту та мінімалістський зовнішній вигляд, у конструкції Surface Earbuds багато деталей, на яких варто зупинитись.

Наприклад, кейс для підзарядки має подовжену овальну форму й оздоблений тонкою кришкою з логотипом Microsoft. Білий глянцевий бокс достатньо великих розмірів і важить 40 г (без навушників). Внизу корпусу розташовано кнопку для з’єднання Bluetooth, а ззаду вхід для заряджання Type-C.

Всередині знайдете безпосередньо самі навушники та світлодіод, який блимає під час заряджання або горить під час з’єднання.

Щодо самих навушників Surface Earbuds, то вони мають круглу форму, що нагадує своєрідні «тунелі» у вухах. Візуально, це досить незвичне рішення, проте цікаве й оригінальне.

Вага кожного з навушників становить 7,2 г, під час користування їх майже не відчуваєш. Вони з легкістю розміщуються у вухах та залишаються там без відчуття дискомфорту протягом тривалого часу. Оскільки в Surface Earbuds немає активного або пасивного шумопоглинання, ці навушники зовсім не торкаються вушного каналу. Завдяки чому можна чути, що відбувається навколо, що також, на мою думку, є перевагою.

Ще приємно вразило, що Surface Earbuds не ковзають і навіть не випадають. Вони дійсно надійно фіксуються у вухах. Ви можете без проблем бігати з ними або виконувати легкі спортивні вправи. Також тут присутній захист від вологи за стандартом IPX4.

У кейсі навушники також міцно тримаються за допомогою магніту. Тож навіть якщо бокс перевернути з відкритою кришкою (і добре потрусити), навушники не випадуть.

Програмне забезпечення Microsoft Surface Earbuds

Навушники Earbuds використовують стандартний Bluetooth 5.0 і працюють на iOS, Android і Windows 10. Тому без зайвих труднощів можна під’єднати смартфон або будь-який інший пристрій через Bluetooth і почати користуватися.

Для цього необхідно завантажити фірмовий додаток Surface Audio на смартфон, він дає змогу легко та зручно керувати гарнітурою, показує відсоток заряду кожного навушника та гучність. Крім того, у налаштуваннях можна змінювати еквалайзер, назву гарнітури, переглянути під’єднані пристрої, відключити сенсорне керування, переглянути відеоінструкції, змінити мову й оновити ПЗ.

Функціонал і звук

Головні елементи керування розташовано на сенсорній поверхні навушників Surface Earbuds і є інтуїтивно зрозумілими та простими в користуванні. Наприклад, доступні такі жести взаємодії:

  • «Подвійний дотик»: відтворення / пауза, відповідь на дзвінок / завершення виклику.
  • «Довгий дотик»: виклик асистента.
  • «Свайп вгору-вниз» на правому навушнику: регулювання гучності.
  • «Свайп вправо-вліво» на лівому навушнику: перемикання треків.

Загалом жести, за допомогою яких здійснюється керування Surface Earbuds, працюють добре, але необхідний деякий час для звикання.

Динамік Earbuds діаметром 13,6 мм, а частотний діапазон становить від 20 до 20 000 Гц. Для передавання сигналу використовують два кодека – SBC або aptX. Саме звучання чітке та яскраве, знаходиться в середньому діапазоні. Також у користувача є доступ до еквалайзера в додатку Surface Audio, тож звучання улюблених композицій можна налаштувати за власним смаком.

Як вже зазначалося, у Surface Earbuds немає шумопоглинання, а отже поїздка в метро з ними не подарує досконалого звучання. Проте Microsoft вважає, що гарнітура насамперед призначена для використання в приміщенні, наприклад, в офісі або вдома, де фоновий шум не є проблемою.

До слова, у Microsoft Surface Earbuds також встановлено два мікрофони, які чудово працюють – голос чути чітко, сторонній шум приглушується.

Автономність

Щодо автономності, то Earbuds забезпечують до восьми годин безперервного прослуховування без підзарядки. Із кейсом гарантують до 24 годин відтворення. Крім того, якщо покласти їх у кейс на десять хвилин, ви отримаєте додаткову годину використання.

Сигналом для підзарядки кейса є колір діоду під кришкою: якщо він горить білим кольором – заряд достатній, червоний – час під’єднати бокс до джерела живлення.

Висновок

Навушники Surface Earbuds завдяки сміливому, але функціональному дизайну вигідно вирізняються з-поміж маси однотипних бездротових гарнітур. Їхні головні переваги – комфорт, час автономної роботи та якість звучання. А інтуїтивне керування жестами дає змогу по-справжньому звільнити руки від смартфона й не відволікатися від важливих справ.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів