Серія Predator Helios 500 nVidia

Серія Predator Helios 500 nVidia

У яких би умовах ви не опинилися на ігровому полі бою, суперник має знати – з ноутбуком Helios 500 ви озброєні найновішими технологіями та дуже небезпечні! Не вірите? Дивіться самі!

 • Процесор до Intel Core i9-8950HK 8-го покоління •

 • Екран із частотою оновлення 144 Гц і підтримкою технології NVIDIA G-SYNC •

 • Відеокарта NVIDIA GeForce GTX 1070 із 8 ГБ відеопам’яті DDR5 •

 • Два вентилятори AeroBlade 3D •

FULL HD ІЗ ЧАСТОТОЮ 144 ГЦ

Роздільна здатність Full HD та висока частота оновлення монітора забезпечують плавне та динамічне відтворення сюжету – без переривань, спотворень і затримок.

ШВИДКИЙ ЗАПУСК СКЛАДНИХ ІГОР

Завантажуйте найскладніші сучасні ігри з багатою й насиченою графікою! Вони без затримок запустяться на пристрої завдяки вбудованій відеокарті GeForce GTX 1070 з інноваційною архітектурою NVIDIA Pascal.

ПОТУЖНИЙ РОЗГІН

Під час розгону процесор Intel Core i9-8950HK 8-го покоління перевершить ваші найсміливіші очікування, бо використає повною мірою всі 6 ядер і 12 потоків.

КЛАВІАТУРА З RGB-ПІДСВІТКОЮ

Кольорова підсвітка, яку ви самі налаштовуєте для чотирьох зон, вибираючи улюблені кольори з багатої палітри на 16,8 млн відтінків, а також п’ять спеціальних «гарячих» клавіш, яким можна призначати потрібні функції.

NVIDIA G-SYNC

Технологія NVIDIA G-SYNC усуває розрив і зсув картинки на екрані, які часто виникають у динамічних іграх, де часто змінюються сцени. На ноутбуку з підтримкою NVIDIA G-SYNC ви можете грати, не знижуючи темпу!

МАКСИМАЛЬНО АКТИВНА ГРА БЕЗ ПЕРЕГРІВУ

Два надійних металевих вентилятори AeroBlade з ультратонкими лопатями підтримують стабільну робочу температуру процесора й відеокарти. Їх ледве чутний шум не нервує, а ніби підбадьорює під час гри та надихає на нові звершення.

ПІДТРИМКА ТРЬОХ МОНІТОРІВ

Один монітор – добре, а три – набагато краще! Підключайте додаткові дисплеї до роз’ємів HDMI 2.0, DisplayPort і USB Type C, щоб забезпечити повний огляд.

БАГАТОЦІЛЬОВІ РОЗ’ЄМИ

Універсальні порти Thunderbolt 3 можна використовувати для підключення периферійних пристроїв, швидкісної передачі даних (40 Гбіт/с) і подачі живлення потужністю до 100 Вт. І це далеко не повний перелік!

АУДІОСИСТЕМА 2.1

Налаштовуйте звук відповідно до своїх уподобань за допомогою утиліт із набору MAXXAudio, щоб у повній мірі використовувати можливості аудіосистеми 2.1. Звикли до скрипу й завад? Дізнайтеся, що таке дійсно прекрасне звучання!

PREDATORSENSE

Завдяки технології PredatorSense усі процеси під вашим контролем! Задавайте розгін, налаштовуйте ігрові профілі та регулюйте всі параметри пристрою! Головне – на захоплюйтеся занадто, адже там стільки цікавих налаштувань!

Придбати продукцію