Розумні сушарки Candy

Розумні сушарки Candy

Candy – один із лідерів із виготовлення побутової техніки, яка є високоефективною за технічними характеристиками та вирізняється дбайливим ставленням до довкілля.

Початок історії Candy поклав Еден Фумагалі, власник механічної майстерні Officine Meccaniche у Монце, який разом із трьома синами створив у 1945 році першу пральну машину «Модель 50», яку наступного року вже було презентовано на Міланському ярмарку.

Нову лінійку побутової техніки, керованої через Simply-Fi, який розроблено Candy, створено для того, щоби полегшити життя користувачів. Інноваційний додаток дає змогу керувати приладом із будь-якої точки, зберігаючи час на інші корисні та улюблені речі.

Керувати пристроєм можна за допомогою смартфона або планшета завдяки протоколам Wi-Fi і NFC. Користувач завжди буде в курсі статусу побутової техніки, зможе віддалено давати команди, а також отримувати корисні рекомендації щодо її використання (за винятком варильних поверхонь).

Інноваційний помічник

З-поміж пристроїв, якими можна керувати з допомогою Simply-Fi, – сушарки серії Bianca. Вони інтуїтивно зрозумілі у використанні, адаптуються до звичок користувачів і доповнюють інтер’єр оселі стильним італійським дизайном.

Сушіння вовни без ризику

Сушарки сертифіковано Woolmark Apparel Care (аналог «мішленівського» гіда, що обирає пристрої, «дружні» до вовняних виробів) і відтепер можна не хвилюватися про ризик псування або деформації речей із вовни й делікатних тканин. Завдяки спеціальним рухам барабана та точному температурному контролю сушарка «знає», як їх висушити без розпушування й псування.

Клас енергоспоживання А++

Нагрівання сушарок серії Bianca здійсню­ється за допомогою теплового насоса Heat Pump System, що забезпечує надзвичайно низьке споживання електроенергії. Це можливо завдяки замкненому робочому контуру, що дає змогу уникнути розсіювання тепла під час роботи з меншими температурами. Завдяки цьому сушарку можна одночасно використовувати з пральною машиною або іншими пристроями.

Запатентована технологія EasyCase

Сушильну машину Candy з технологією EasyCase обладнано унікальним аксесуаром – знімним контейнером ергономічної форми, розташованим на люці. У ньому збирається конденсат, що утворився під час циклу сушіння. Дистильовану у такий спосіб воду можна частково використати і з іншою метою, наприклад, залити до резервуару праски чи полити кімнатні рослини.

Придбати продукцію