Дитячий телефон-годинник з GPS трекером від GOGPSME

Дитячий телефон-годинник з GPS трекером від GOGPSME

З радістю повідомляємо про поповнення портфеля ERC новим продуктом: дитячим телефон-годинником з GPS трекером від компанії GOGPSME.

GOGPSME – це український стартап!

Компанія розробила онлайн систему моніторингу персональних GPS пристроїв, як-от дитячий годинник-телефон з GPS трекером.

Дитячий GPS-годинник - це сучасний гаджет для дитини, за допомогою якого батьки завжди зможуть залишатись на зв'язку і в будь-який момент дізнатися, де і з ким знаходиться дитина навіть без дзвінків і смс!

GOGPSME вже зарекомендував себе на ринку, отримавши підтримку мобільного оператора Київстар, кожен дитячий годинник вже комплектується сім-карткою Київстар (але працюють і з іншими операторами).

А асортимент моделей за функціоналом і дизайном задовольнить навіть найвибагливіші запити.

Нехай дитина відчує себе героєм у ваших очах. Функція дозволяє виставляти в додатку і відправляти на пристрій «сердечка» для заохочення дитини за ті чи інші вчинки.

Функція створена для мотивації дитини. Батьки вирішуватимуть, коли і за що нагородити малюка, в той час як на головному екрані годинників спеціальний лічильник відображає кількість зароблених "лайків".

Придбати продукцію