Нове покоління Galaxy Buds

Нове покоління Galaxy Buds

На складі ERC чергова новинка - бездротові навушники Samsung Galaxy Buds. Вони чудові не тільки для прослуховування, вони дивовижні тим, що дозволяють почути.

Швидке підключення з коробки

Просто відкрийте і підключіть. Galaxy Buds готові відразу надати ритму вашому життю, миттєво під’єднавшись до пристроїв Galaxy через Bluetooth.

Насиченіший звук, який змусить вас рухатися

Фахівці AKG ретельно спроектували Galaxy Buds, щоб подарувати неймовірно насичений, деталізований «живий» звук – котрий занурює вас на першу лінію концертного майднчику, де б ви не знаходилися.

Надлегкий портативний дизайн, що створений для руху

Покладіть їх у кишеню та йдіть. Вишуканий дизайн робить їх настільки компактними, що вони легко доповнять ваші аксесуари. Вони також доступні у різних кольорах, що доповнять ваше повсякдення.

Зробіть свій голос чітким

Наша адаптивна технологія подвійного мікрофона нового покоління робить фоновий шум відлунням минулого. Galaxy Buds розпізнають навколишні звуки, перемикаючись між внутрішнім і зовнішнім мікрофонами, щоб вилучити зайвий шум з вашої розмови.

Налаштовані на те, що пасує вашому оточенню

Залишайтеся в гармонії зі світом навколо вас. Galaxy Buds дозволяють швидко змінювати увагу на оточення, не знімаючи їх, так що ви ніколи не пропустите те, що відбувається.

Створенний, щоб не відставати від вашого ритму

Galaxy Buds мають дійсно інноваційний дизайн ергономіки, створений з неймовірно легких матеріалів для 24/7 функціонування. Цей революційний тонкий вигляд допомагає їм залишатися у ваших вухах під час усіх видів діяльності.

Бездротове з'єднання для розваг

Дайте собі свободу дивитися і слухати той екран, який ви хочете. Galaxy Buds дозволяють легко поєднувати і перемикатися між пристроями Galaxy, ви не пропустите жодної події.

Заряджайте і насолоджуйтесь

Весь час високоефективна мікробатарея Buds буде тримати вас зануреними у ваші улюблені мелодії до 6 годин за один повний заряд Galaxy Buds . А коли він закінчуеться, Galaxy Buds можа підключити до бездротового зарядного пристрою на всіх сумісних пристроях Galaxy. Отже, ваші Buds завжди готові до роботи.

Придбати продукцію