Одна з найочікуваніших ігор Rise of the Ronin вже доступна в ERC, з першого дня світового релізу. Встигніть замовити першими!

Головна Новинки Одна з найочікуваніших ігор Rise of the Ronin вже доступна в ERC, з першого дня світового релізу. Встигніть замовити першими!
25.03.2024

Вирушайте в епічну подорож через зруйновану війною Японію XIX століття в цьому рольовому бойовику з відкритим світом досвідченої студії Team NINJA, яка створила Nioh 2 та NINJA GAIDEN.

Японія, 1863 рік. Після трьох століть деспотичного правління сьогунату Токугава Чорні кораблі Заходу наближаються до кордонів Японії, і в країні починається смута. Серед хаосу війни, хвороб і політичних заворушень безіменний воїн шукає власний шлях, беручи до своїх рук долю всієї Японії.

Створюйте власну історію

У ролі вільного самурая – роніна – гравець здатен творити свою долю. Історія розгортається по-різному залежно від рішень і персонажів, з якими вирішите об’єднатися. Наприклад, вбивати чи захищати важливих персонажів, – завдяки системі багатоваріантного вибору кожен гравець зможе впливати на хід подій.

Досліджуйте реалістичний світ

Період «Бакумацу» знаменує кінець сьогунату, початок нової ери та протистояння Сходу і Заходу. Пройдіть крізь цю культурну революцію у відкритому світі, де зустрінетеся з визначними історичними постатями та звичайними громадянами, які шукають провідника в темряві.

Опануйте складну, але зрозумілу систему боя

Rise of the Ronin визнаних розробників Nioh та NINJA GAIDEN пропонує зануритися у складні, але водночас зрозумілі бої з рівнями складності, розрахованими для будь-якого ігрового стилю. Бийтеся з ворогами, використовуючи зброю ближнього бою, або ж атакуйте здалеку завдяки автентичній вогнепальній зброї тих часів.

Товари з публікації
код товару: 1000042897
2599 грн*
є в наявності
Реліз гри: 22.03.2024. Вирушайте у епічну подорож через зруйновану війною Японію XIX століття у цьому рольовому бойовику з відкритим світом від досвідченої студії Team NINJA, яка створила Nioh 2 та NINJA GAIDEN.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів