Dragon’s Dogma II: великі пригоди чекають на тебе, Повсталий!

Головна Новинки Dragon’s Dogma II: великі пригоди чекають на тебе, Повсталий!
09.02.2024

Dragon’s Dogma є сюжетно-рольовою екшн-грою для одного гравця, яку можна персоналізувати за власними вподобаннями: від зовнішності Повсталого, його роду діяльності, партії щодо підходів до різних ситуацій тощо.

Відкриті передзамовлення на гру Dragon’s Dogma II. Світовий реліз очікується 22 березня 2024 року. В ERC чекаємо диски у перший день релізу.

У довгоочікуваному продовженні Dragon’s Dogma 2 чекає глибокий фентезійний світ, де можна обстежувати кожен куточок.

Супутниками в подорожі стануть пішаки – загадкові потойбічні створіння. Вони настільки унікальні, що виникатиме відчуття, наче супроводжують справжні живі гравці.

Усі ці елементи стали можливими завдяки реалістичній фізиці, штучному інтелекту (AI) і найсучаснішій графіці, які разом утворюють захопливий та надзвичайний фентезійний світ Dragon’s Dogma 2.

Киньте виклик власній фантазії. Опануйте мечі, луки та магію.

Виберіть своє покликання та відповідний стиль бою в грі Dragon’s Dogma 2.

Dragon's Dogma 2 - Main Trailer | PS5 Games (youtube.com)

Товари з публікації
Новинка
код товару: 5055060954645
2999 грн*
передзамовлення
Реліз видання 22 березня 2024 року. Dragon’s Dogma — це сюжетна рольова екшн-гра для одного гравця, яку можна персоналізувати за власними вподобаннями: від зовнішності Повсталого, його роду діяльності, партії до підходів до різних ситуацій тощо. У довгоочікуваному продовженні Dragon's Dogma 2 на вас чекає глибокий фентезійний світ, де можна обстежувати кожен куточок.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів