FINAL FANTASY VII REBIRTH

Головна Новинки FINAL FANTASY VII REBIRTH
09.02.2024

FINAL FANTASY VII REBIRTH – довгоочікувана нова історія в ремейку FINAL FANTASY VII, переосмислення її творцями культової оригінальної гри в трьох окремих іграх. Гравці насолоджуватимуться різноманітними новими елементами, коли розгортатиметься історія, кульмінацією якої стане подорож групи до «Забутої столиці» з FINAL FANTASY VII.

Стартують передзамовлення на фізичне видання Final Fantasy VII Rebirth. Гра з'явиться 29 лютого лише для PlayStation 5. Диски очікуємо в ERC у перший день світового релізу.

Невідома подорож триває...

Втікши з антиутопічного міста Мідгар, Клауд і його друзі вирушають у подорож планетою. Нові пригоди чекають у яскравому та величезному світі – мчіть трав’янистими рівнинами на Чокобо та досліджуйте величезні простори.

Розширений світ

Поки група шукає Сефірота, досліджуйте просторі регіони світу та відкривайте нові території. Пориньте глибше у світ FINAL FANTASY VII із корисним додатковим вмістом і мінііграми, а також різними унікальними видами транспорту для переміщення світом.

Удосконалена система бою

Поєднайте стратегічне мислення із захопливими бойовими діями разом зі своїми друзями. Зміцнюйте стосунки та створюйте потужні командні комбо.

За стінами долі

У цій окремій пригоді для фанатів і новачків Клауд та його друзі подорожують планетою. Їхні долі ще ненаписані, а кожен крок поза межами антиутопічного міста Мідгар несподіваний і загадковий.

FINAL FANTASY VII REBIRTH - Theme Song Announcement Trailer (youtube.com)

Товари з публікації
Новинка
код товару: 5021290098404
3099 грн*
передзамовлення
 
Реліз видання 5 березня 2024 року. FINAL FANTASY VII REBIRTH — це довгоочікувана нова історія в проекті ремейку FINAL FANTASY VII, переосмисленні культової оригінальної гри в трьох окремих іграх її оригінальними творцями. У цій грі гравці насолоджуватимуться різноманітними новими елементами, коли розгортатиметься історія, кульмінацією якої стане подорож групи до «Забутої столиці» з оригінальної FINAL FANTASY VII.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів