Kingdom Come: Deliverance II доступна для передзамовлення!

Головна Новини та огляди Kingdom Come: Deliverance II доступна для передзамовлення!
02.05.2024

Пориньте у світ епічних битв і захопливих історій із довгоочікуваним продовженням культового рольового екшену! Kingdom Come: Deliverance II вийде на PlayStation 5 наприкінці 2024 року.

Kingdom Come: Deliverance II, розроблена студією Warhorse Studios, нарешті доступна для передзамовлення! Ця гра, що є прямим продовженням хіта 2018 року, обіцяє ще захопливішу подорож середньовічною Європою.

У Kingdom Come: Deliverance II гравець знову опиниться в ролі Генрі зі Скеліце, який втягнутий у вирішальну битву за майбутнє Богемії. Гра кидає до жорстокого та безжального світу 15 століття, де кожна дія матиме реальні наслідки. Гравцю доведеться вижити в жорстоких битвах, розгадувати складні інтриги та ухвалювати непрості моральні рішення, які вплинуть на хід історії.

Kingdom Come: Deliverance II вражає не тільки сюжетом та епічними битвами, але й неймовірно деталізованим світом, який відтворює атмосферу пізнього Середньовіччя з безпрецедентною точністю. Блукайте протяжними заплутаними вуличками міста, взаємодійте із селянами та спілкуйтеся зі шляхтою, досліджуючи велику та багату місцевість із тавернами, лазнями, замками та іншим.

Kingdom Come: Deliverance II – це гра для тих, хто бажає по справжньому зануритися в історію, цікаві розповіді та складний геймплей.

Передзамовляйте гру вже зараз і ставайте частиною легенди!

Товари з публікації
Новинка
...
код товару: 1143937
2999 грн*
передзамовлення
Дата релізу: 31.12.2024. Kingdom Come: Deliverance II — це захоплива динамічна рольова гра, у якій події відбуваються посеред хаосу громадянської війни у Богемії в 15 столітті. Ви гратимете за Генрі зі Скеліце — звичайного хлопця, який робить надзвичайні вчинки, потрапивши у насичену подіями історію про помсту. У пошуках свого призначення в цьому прекрасному, але жорстокому середньовічному світі він пройде епічний шлях від простого ковадла й до самого королівського двору. Мандруйте галасливими вулицями та пишними лісами у відкритому світі середньовічної Європи. Вас чекає незабутня пригода, сповнена подій, дивовиж і гострих відчуттів.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів