Дротова ігрова гарнітура Sony INZONE H3: кращий звук, більше перемог

Головна Новини та огляди Дротова ігрова гарнітура Sony INZONE H3: кращий звук, більше перемог
13.05.2024

Готуйтеся до місій із дротовою ігровою гарнітурою Sony INZONE H3. Вона підтримує просторове звучання 360 Spatial Sound, а тому стане в пригоді для гравців. Навіть вороги, що ховаються в темряві або за стінами чи перешкодами, не зможуть довго залишатися непоміченими.

Головні особливості

  • Просторове звучання 360 для ігор – точне виявлення, де перебуває суперник.
  • Дуга на голову з м’якою підкладкою та гладкі нейлонові амбушури забезпечують комфортне носіння.
  • Підвісний мікрофон для безперебійного спілкування з командою.
  • Проста робота завдяки кільком кнопкам керування.
  • Зміна налаштувань за допомогою комп’ютерного програмного забезпечення INZONE Hub.

Звукові канали на корпусі гарнітури INZONE H3 контролюють і оптимізують відтворення низьких частот, забезпечуючи потужні баси, завдяки чому вибухи та двигуни звучать неймовірно реалістично.

Гарнітуру INZONE H3 створено для оптимального комфорту під час тривалих ігор. Вона щільно прилягає та надійно фіксується з мінімальним тиском із боків, гарантуючи багатогодинне задоволення. А широка та м’яка підкладка наголовної дуги рівномірно розподіляє вагу, забезпечуючи комфорт.

Гнучкий відкидний підвісний мікрофон із функцією вимкнення дає змогу без зусиль спілкуватися зі своєю командою. Тож можна чітко та рішуче координувати будь-яку місію.

Навушники INZONE H3 обладнано ергономічними кнопками керування та кільцевими регуляторами, тому можна легко змінювати функції та налаштовувати параметри під час гри. Регулятор гучності виступає над корпусом для зручного керування, а з’єднання кабелів надзвичайно надійні, тож можна не хвилюватися.

Товари з публікації
код товару: MDRG300W.CE7
2999 грн*
є в наявності
Навушники SONY INZONE H3 Over-ear Gaming MDRG300W.CE7. Дійте першими завдяки точному меті. Насолоджуйтесь просторовим звучанням 360 для ігор. Ви почуєте суперників раніше, ніж вони вас побачать. Завдяки просторовому звуку 360 для гри та якісної технології апаратного забезпечення ви зможете визначати розташування своїх суперників та відстань до них. Навіть ті гравці, які ховаються в тіні чи за стінами та перешкодами, не зможуть залишатися довго непоміченими.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів