Промо від HTC VIVE

Промо від HTC VIVE

В період з 2 по 30 квітня при придбанні VR-пристрою бренду HTC VIVE у офіційного реселлера покупець отримає подарунок - рік безкоштовної підписки Viveport Infinity в магазині додатків VIVEPORT*.

Це необмежений доступ до 600+ VR ігор та додатків, які поповнюються щонеділі. Для підключення підписки потрібно активувати промокод до 15 травня 2019 року, який входить до складу упаковки.

Пристрої які беруть участь в акції:

99HALN007-00

Система виртуальной реальности HTC VIVE (1.0) Black

99HANW006-00

Система виртуальной реальности HTC VIVE PRO KIT (2.0) Blue-Black

99HANW020-00

Шлем виртуальной реальности HTC VIVE PRO HMD (2.0) Blue-Black

99HAPY010-00

Система виртуальной реальности HTC VIVE PRO Starter Kit Combo (система VIVE + шлем VIVE PRO)

Правила та умови акції «Підписка VIVEPORT Infinity на 12 місяців в подарунок при купівлі VIVE»

 1. Дана акція діє на території України для громадян України, за винятком працівників Організатора акції, їх сім'ї, агентів або будь-яких інших осіб, професійно пов'язаних з цим просуванням.
 2. Щоб взяти участь: придбайте продукт HTC VIVE, який бере участь в акції (див. п3. Даних Правил) у офіційного реселлера і отримаєте подарунок - безкоштовну передплату Viveport Infinity на 12 місяців в магазині додатків VIVEPORT.
 3. Продукти, які беруть участь в акції: Vive 1.5, Vive Pro HMD, Vive Pro Full Kit и Vive Pro Starter Kit.
 4. Період проведення акції на території України: з 2 квітня 2019 7:00 (GMT+2) по 30 квітня 2019 23:59 (GMT+2).
 5. Клієнти, які придбали продукт, що бере участь в акції, в період проведення акції, повинні активувати промо-код який входить до складу упаковки до 23:59 15 травня 2019.
 6. Організатор акції та будь-які затверджені незалежні постачальники повинні використовувати тільки персональну інформацію, отриману в зв'язку з участю в даній акції і її адмініструванням. Перед участю в даній акції учасники повинні будуть ввести певну персональну інформацію, таку як дата народження виключно для того, щоб Організатор акції міг перевірити вік учасників відповідно до чинних законів. Така персональна інформація, отримана для перевірки віку, буде видалена після завершення перевірки. Використання будь-якої персональної інформації повинно відповідати Політиці конфіденційності Організатора акції.
 7. Пропозиція дійсна в магазині додатків www.VIVEPORT.com для користувачів у віці не молодше 14 років.
 8. Для отримання подарунка необхідно активувати промокод, дотримуючись інструкції всередині коробки з продуктом, які беруть участь в акції. Для активації коду потрібен обліковий запис HTC, наявність ПК, сумісного з VR-гарнітурою і доступ в Інтернет (купуються окремо).
 9. Акція не діє на продукти, придбані до початку акції.
 10. Подарунок, отриманий в рамках акції, не може бути переданий або іншим чином викуплений за готівку чи бути змінений на інші промо-коди.
 11. Якщо користувач не скасує протягом 12-місячного промо-періоду підписку, активовану в рамках акції, через місяць після закінчення промо-періоду автоматично почне стягуватися щомісячна абонентська плата відповідно до діючих тарифів (в даний час 370 грн (плюс податки, якщо є)) і кожний наступний місяць, аж до скасування підписки.

Якщо користувач скасує підписку, в кінці промо-періоду буде припинений доступ до всього контенту VIVEPORT Infinity.

Скасувати підписку можна увійшовши в меню "Налаштування облікового запису".

 

*У промо можуть прийняти участь користувачі у віці не молодше 14 років. Акція не діє на продукти, придбані до початку акції, а також не поширюється на VIVE FOCUS.

Придбати продукцію