goki Набір для ляльок Меблі для вітальні

код товару: 51716G

У кожному ляльковому будиночку обов’язково має бути вітальня. Німецький виробник іграшок goki пропонує набір меблів для вітальні – кімнати, де ляльки та їх гості будуть відпочивати та дивитись телевізор. Іграшкові меблі зроблять гру більш реалістичною, розширять світогляд дівчат, познайомлять із предметами побуту. Дівчата зможуть проявити свої дизайнерські здібності, розставляючи: диван, поличку, столики, телевізор, тумбочки та інше. Німецький бренд goki пропонує також різноманітні набори меблів для дитячої, кухні, ванної, садові меблі тощо. Для дітей від 3-х років.

609 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис goki Набір для ляльок Меблі для вітальні

Лялькові меблі, будиночки та їх жителі
Німецький бренд goki пропонує дівчатам різноманітні набори лялькових меблів, будиночків та їх жителів.
 
Комплекти відрізняються дизайном, багатим оснащенням, різноманіттям персонажів. Але всіх їх об’єднує радість та захоплення, які вони подарують своїм маленьким власницям. Лялькові будиночки мають такі функції:
 
1. Навчальна. Дівчинка дізнається, що таке будинок, як він може бути облаштований, познайомиться з елементами меблів та аксесуарами.
2. Виховна. Лялькові будинки чудово підходять для сюжетно-рольових ігор та казкотерапії. «Жителі» будиночка допоможуть у корекції поведінки дітлахів, позбутись страхів.
3. Розвиваюча. Гра з дрібними предметами меблів та аксесуарами розвиває дрібну моторику, мовлення, фантазію, творче мислення та комунікабельність.
 
Про набір
Набір «Меблі для вітальні» складається з 7 елементів, серед яких:
 • диван
 • великий стіл
 • 2 маленькі столики
 • 2 табуретки
 • телевізор
 • полиця
 • 2 лампи
 • 2 подушки
Усі дерев’яні деталі якісно оброблені і безпечні для дитини.
 
Використання
Поєднайте набір із ляльками та їхніми будиночками від goki – та створюйте захопливі сюжети. Діти дуже полюбляють, коли їх залучають у процес гри. Запропонуйте їм такі ігри:
 1. «Знайди пару». Необхідно співставляти елементи із набору з предметами на дачі або у дворі. Наприклад, візьміть ляльковий телевізор – і відшукайте вже справжній у себе вдома. Ляльковий диван приведе дівчат до справжнього дорослого. Таким чином діти швидше вивчатимуть нові слова і запам’ятають предмети.
 2. «Чарівний капелюх». Візьміть декілька елементів із набору, перерахуйте їх назви вголос і сховайте у капелюх. Попросіть дитину згадати і по черзі назвати ці предмети. Якщо вона правильно назве предмет – він «з’являється» із «магічного» капелюха, а дитина кладе елемент у відповідне місце ігрової зони. Починайте з 2-3 предметів, поступово ускладнюючи гру.
 3. Довільна гра. Простий процес гри з ляльковим будиночком та наборами меблів для нього чудово розвиває дрібну моторику. У процесі будь-якої гри дитина розставляє меблі, «годує» ляльок, «вмиває», «вкладає» спасти - тобто здійснює безліч маніпуляцій руками. 
Користь іграшки
Ляльковий будинок із меблями та різноманітними  деталями для облаштування подвір’я – це «навчальний посібник» для виховання дівчат дошкільного віку. Дівчата розвиваються і ростуть, вчаться бути охайними, слідкують за порядком та чистотою у своєму будинку, намагаються наслідувати своїх мам і бути такими ж хазяйновитими. Ляльковий будиночок допоможе дівчатам втілити свої фантазії та розвити творчі навички. Існує безліч сюжетів для ігор, тому діти можуть годинами грати із будиночком та ляльками.
 
Комплектація
Набір «Меблі для вітальні» постачається у фірмовій картонній упаковці, усі елементи обережно загорнуті у папір. Розміри найбільшого елемента (дивану): 11х7х7 см. Вироблено у Німеччині.

Технічні характеристики goki Набір для ляльок Меблі для вітальні
Основні
Тип Меблі для іграшок
Вид Меблі для вітальні
Стать дівчинка
Тема ігри з ляльками
Вікова група 3+
В комплекті інші аксесуари
тумбочка /3 шт.
столик
диван
пуф /2 шт.
Елементи живлення відсутні
Особливості натуральні матеріали
Кількість предметів 13 шт

Фізичні
Матеріал дерево
матерчатий
Колір натуральний
червоний
Вага 0.378 кг

Параметри упаковки
Ширина180 мм
Висота70 мм
Довжина230 мм
Вага0.40 кг
Об'єм0.0029 м3
Переглянути основні параметри ›
Вид Меблі для вітальні
Стать дівчинка
Тема ігри з ляльками
Вікова група 3+
Матеріал дерево
матерчатий
Колір натуральний
червоний
Вага 0.378 кг
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

pampik.com

Набор для кукол Goki Мебель для прихожей, 13 предметов (51716G)

Deshevshe

Мебель для гостиной 51716G

Moyo.ua

Набор для кукол goki Мебель для прихожей (51716G)

Ogoshka.ua

Мебель для прихожей, набор для кукол, Goki

F.ua — Тот самый магазин

Мебель для прихожей (51716G)

27.ua

Кукольный набор GoKi Мебель для прихожей 13 предметов 51716G

Переглянути всі пропозиції (10) ›


Фото goki Набір для ляльок Меблі для вітальні
Схожі моделі на goki Набір для ляльок Меблі для вітальні