Legrand SC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, LSZH, LSC2, 3м

код товару: 032605
Технічні характеристики Legrand SC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, LSZH, LSC2, 3м:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип коннектора SC-LC
Тип волокна Одномод
Тип шнура Дуплекс
Довжина 3 м
Основні параметри
Тип коннектора SC-LC
Тип волокна Одномод
Тип шнура Дуплекс
Довжина 3 м
Оболонка LSZH
Тип кабеля I-VH 2E9/125
Клас волокна OS1
Колір кабелю жовтий
Додаткові параметри
Особливості Конекторами з керамічними наконечниками
Втрати не більше 0,3 дБ
Полірування UPC
Гарантія
Гарантія24 місяця
Параметри упаковки
Ширина160 мм
Висота10 мм
Довжина160 мм
Вага0.05 кг
Об'єм0.0003 м3
1 939 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Legrand SC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, LSZH, LSC2, 3м:
ckapbu.com
Оптический патч-корд Legrand SC/UPC-LC/UPC 9/125 OS1 duplex LSZH LSC2 3м 032605
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів