Same Toy Музичний інструмент - Електронне піаніно

код товару: HY952Ut

Яскраве іграшкове піаніно виглядає як справжній синтезатор. Стильний дизайн, кольорові деталі, безліч інтерактивних функцій – такими особливостями вирізняється іграшка. Виготовлена з нетоксичного, безпечного пластику, що не здатен нашкодити здоров’ю. Іграшкове піаніно – чудова річ для дітей, які проявляють інтерес до музики та інших мистецтв. Розмір виробу – 35,5х18,3,5 см. рекомендований вік: 3+.

300 грн*
Немає в наявності

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис Same Toy Музичний інструмент - Електронне піаніно

Про іграшку

  • Піаніно з безліччю додаткових кнопок та інтерактивних функцій. Можна регулювати темп звучання, обирати стиль програвання. Серед таких стилів – диско, марш, самба, блюз та ін.
  • Також можна змінити звучання піаніно, залежно від типу інструменту. Можна обрати, щоб піаніно звучало як скрипка, банджо, орган, гітара або труба.
  • Іграшка має функцію запису. Для цього потрібно натиснути кнопку «Rec» та заграти мелодію. Потім запис можна послухати, натиснувши кнопку «Play». 
  • Особливість іграшки – наявність ручки. Завдяки такій деталі піаніно легко транспортувати. 
  • Цікава функція іграшки – звучання тварин. Натиснувши на кнопки, можна почути гавкіт собаки, спів пташки та інші звуки тварин.

Навчання і гра: користь музичних іграшок для гармонійного розвитку дитини
Музичні іграшки – незмінна складова гармонійного розвитку когнітивних здібностей дитини. Щоб дитина зростала впевненою, сміливою, потрібно заохочувати різноманітні бажання дітей проявляти талант. Електронне піаніно – чудова іграшка, з якою діти не лише вивчать ноти, октави та інші музичні поняття, а й зможуть проявити весь спектр емоцій. Крім того, інструмент із клавішами корисний та ефективний для розвитку координації, спритності рухів, моторних навичок.

Технічні характеристики Same Toy Музичний інструмент - Електронне піаніно
Основні
Тип Музичний інструмент
Вид Електронне піаніно
Стать хлопчик
дівчинка
Тема музика
Вікова група 3+
Упаковка картонна коробка
Елементи живлення AA x 4 шт.
Особливості 32-клавішна музична клавіатура

Фізичні
Матеріал пластмаса
Колір червоний

Гарантія
Гарантія14 днів
Параметри упаковки
Ширина360 мм
Висота190 мм
Довжина50 мм
Вага0.55 кг
Об'єм0.0034 м3
Переглянути основні параметри ›
Вид Електронне піаніно
Стать хлопчик
дівчинка
Тема музика
Вікова група 3+
Матеріал пластмаса
Колір червоний
Переглянути повний список параметрів ›

Фото Same Toy Музичний інструмент - Електронне піаніно
Огляд Same Toy Музичний інструмент - Електронне піаніно
Саме та іграшка Same Toy. Для дівчаток. Частина III

Особливість бренду Same Toy — безліч серій та лінійок дитячих іграшок для різних вікових категорій і типів гри. Іграшки Same Toy навчають, розвивають, веселять, організовують дозвілля та об’єднують родину через гру.

Творчі та спокійні ігри більше полюб­ляють дівчатка, тому з-поміж сили-силенної іграшок Same Toy їм особливо сподобаються музичні інструменти та чарівний пісок.

Електронне піаніно

Ця інтерактивна іграшка спрямована на розвиток моторики рук та пальців, сенсорики, слуху, творчих здібностей та фантазії. Електронні піаніно працюють у двох режимах: відтворення вбудованих мелодій з бібліотеки музичного інструменту і гра у довільному режимі. Піаніно компактні та не тяжкі, тому їх можна брати із собою на прогулянку чи в садочок.

Чарівний пісок

Це унікальна іграшка, на відчуття схожа на справжній мокрий морський пісок. Відмінність полягає в тому, що цей у рази краще ліпиться, не засихає та взагалі не розпадається.

Такі властивості дозволяють збудувати справжні архітектурні шедеври просто вдома! «Чарівний пісок» є популярною іграшкою для дитячої терапії, адже він заспокоює, розвиває сенсорику та моторику пальчиків і рук. Це саме та іграшка, яка захоплює дітей на довгі години.

Пупсики-ляльки

Дівчатка люблять бавитися ляльками: доглядати та піклуватися про них. Тому ляльки і пупсики — це № 1 серед іграшок для дівчаток. Пупсик-немовля бренда Same Toy невеликого розміру — довжиною 35 см. У комплект входять комбінезон, пляшечка, підгузок та горщик. Пупсик компактний, його можна брати всюди з собою.

Особливість цієї моделі — в інтерактиві: пупсика можна годувати, садити на горщик та переодягати, а ще купати, оскільки він виконаний з високоякісних полікарбонату та гуми і не зіпсується від води. Користь таких іграшок в тому, що вони вчать відповідальності.

 

Саме та іграшка Same Toy. Для всієї родини. Частина IV

Саме та іграшка Same Toy. Для хлопчиків. Частина II

Саме та іграшка Same Toy. Для найменших. Частина I

Схожі моделі на Same Toy Музичний інструмент - Електронне піаніно