Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Ігрові набори- Same Toy - Музичний інструмент - Електронне піаніно

Same Toy Музичний інструмент - Електронне піаніно

код товару: HY952Ut
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Same Toy Музичний інструмент - Електронне піаніно:
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид Електронне піаніно
Стать хлопчик
дівчинка
Тема музика
Вікова група 3+
Матеріал пластмаса
Колір червоний
Основні
Тип Музичний інструмент
Вид Електронне піаніно
Стать хлопчик
дівчинка
Тема музика
Вікова група 3+
Упаковка картонна коробка
Елементи живлення AA x 4 шт.
Особливості 32-клавішна музична клавіатура
Фізичні
Матеріал пластмаса
Колір червоний
Гарантія
Гарантія14 днів
Параметри упаковки
Ширина360 мм
Висота190 мм
Довжина50 мм
Вага0.55 кг
Об'єм0.0034 м3
Яскраве іграшкове піаніно виглядає як справжній синтезатор. Стильний дизайн, кольорові деталі, безліч інтерактивних функцій – такими особливостями вирізняється іграшка. Виготовлена з нетоксичного, безпечного пластику, що не здатен нашкодити здоров’ю. Іграшкове піаніно – чудова річ для дітей, які проявляють інтерес до музики та інших мистецтв. Розмір виробу – 35,5х18,3,5 см. рекомендований вік: 3+.
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Same Toy Музичний інструмент - Електронне піаніно:
boyz.com.ua
Same Toy Музыкальный инструмент - Электронное пианино
Про іграшку

  • Піаніно з безліччю додаткових кнопок та інтерактивних функцій. Можна регулювати темп звучання, обирати стиль програвання. Серед таких стилів – диско, марш, самба, блюз та ін.
  • Також можна змінити звучання піаніно, залежно від типу інструменту. Можна обрати, щоб піаніно звучало як скрипка, банджо, орган, гітара або труба.

Саме та іграшка Same Toy. Для дівчаток. Частина III

Особливість бренду Same Toy — безліч серій та лінійок дитячих іграшок для різних вікових категорій і типів гри. Іграшки Same Toy навчають, розвивають, веселять, організовують дозвілля та об’єднують родину через гру.

Творчі та спокійні ігри більше полюб­ляють дівчатка, тому з-поміж сили-силенної іграшок Same Toy їм особливо сподобаються музичні інструменти та чарівний пісок.

Електронне піаніно

Ця інтерактивна іграшка спрямована на розвиток моторики рук та пальців, сенсорики, слуху, творчих здібностей та фантазії. Електронні піаніно працюють у двох режимах: відтворення вбудованих мелодій з бібліотеки музичного інструменту і гра у довільному режимі. Піаніно компактні та не тяжкі, тому їх можна брати із собою на прогулянку чи в садочок.

Чарівний пісок

Це унікальна іграшка, на відчуття схожа на справжній мокрий морський пісок. Відмінність полягає в тому, що цей у рази краще ліпиться, не засихає та взагалі не розпадається.

Такі властивості дозволяють збудувати справжні архітектурні шедеври просто вдома! «Чарівний пісок» є популярною іграшкою для дитячої терапії, адже він заспокоює, розвиває сенсорику та моторику пальчиків і рук. Це саме та іграшка, яка захоплює дітей на довгі години.

Пупсики-ляльки

Дівчатка люблять бавитися ляльками: доглядати та піклуватися про них. Тому ляльки і пупсики — це № 1 серед іграшок для дівчаток. Пупсик-немовля бренда Same Toy невеликого розміру — довжиною 35 см. У комплект входять комбінезон, пляшечка, підгузок та горщик. Пупсик компактний, його можна брати всюди з собою.

Особливість цієї моделі — в інтерактиві: пупсика можна годувати, садити на горщик та переодягати, а ще купати, оскільки він виконаний з високоякісних полікарбонату та гуми і не зіпсується від води. Користь таких іграшок в тому, що вони вчать відповідальності.

 

Саме та іграшка Same Toy. Для всієї родини. Частина IV

Саме та іграшка Same Toy. Для хлопчиків. Частина II

Саме та іграшка Same Toy. Для найменших. Частина I

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів