Digitus LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM4,duplex [DK-2532-05-4]

код товару: DK-2532-05-4
Технічні характеристики Digitus LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM4,duplex [DK-2532-05-4]:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип коннектора LC-SC
Тип волокна Багатомод
Тип шнура Дуплекс
Довжина
Основні параметри
Тип коннектора LC-SC
Тип волокна Багатомод
Тип шнура Дуплекс
Довжина
Оболонка LSOH
Клас волокна OM4
Колір кабелю рожевий
Діаметр волокна 50 мм /125
Діаметр кабеля 3 мм
Додаткові параметри
Особливості Роз'єм з кабельним кінцем
Гарантія
Гарантія180 місяців
Параметри упаковки
Ширина180 мм
Висота30 мм
Довжина180 мм
Вага0.10 кг
Об'єм0.0010 м3
364 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Digitus LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM4,duplex [DK-2532-05-4]:
ckapbu.com
Оптический патч-корд Digitus LC/UPC-SC/UPC 50/125 OM4 duplex 5м DK-2532-05-4
117.com.ua
Оптический патч-корд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC, 50/125, OM4, duplex, 5m
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів