Digitus LC/UPC-LC/UPC,50/125 OM4,duplex [DK-2533-10-4]

код товару: DK-2533-10-4
Технічні характеристики Digitus LC/UPC-LC/UPC,50/125 OM4,duplex [DK-2533-10-4]:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип коннектора LC-LC
Тип волокна Багатомод
Тип шнура Дуплекс
Довжина 10м
Основні параметри
Тип коннектора LC-LC
Тип волокна Багатомод
Тип шнура Дуплекс
Довжина 10м
Оболонка LSOH
Тип кабеля I-VH 2G50/125
Клас волокна OM4
Колір кабелю фіолетовий
Діаметр волокна 50 мм /125
Діаметр кабеля 3 мм
Додаткові параметри
Особливості Конекторами з керамічними наконечниками
Гарантія
Гарантія180 місяців
527 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Digitus LC/UPC-LC/UPC,50/125 OM4,duplex [DK-2533-10-4]:
ckapbu.com
Оптический патч-корд Digitus LC/UPC-LC/UPC 50/125 OM4 duplex 10м DK-2533-10-4
117.com.ua
Оптический патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM4, duplex, 10m
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів