Digitus SC/UPC-SC/UPC,50/125, OM4,duplex [DK-2522-10-4]

код товару: DK-2522-10-4
527 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити Digitus SC/UPC-SC/UPC,50/125, OM4,duplex [DK-2522-10-4]: 
Оптический патч-корд Digitus SC/UPC-SC/UPC 50/125 OM4 duplex 10м DK-2522-10-4
Оптический патч-корд DIGITUS SC/UPC-SC/UPC, 50/125, OM4, duplex, 10m
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів