Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Ігрові набори - Gazillion - Мильні бульбашки Gazillion Гігант розчин 1л

Мильні бульбашки Gazillion Гігант розчин 1л

код товару: GZ36393
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Мильні бульбашки Gazillion Гігант розчин 1л:
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид Мильні бульбашки
Стать хлопчик
дівчинка
Вікова група 3+
Основні
Тип Мильні бульбашки
Вид Мильні бульбашки
Стать хлопчик
дівчинка
Вікова група 3+
В комплекті ємність із мильними бульбашками
Об'єм 1000 мл
Параметри упаковки
Ширина 90 мм
Висота 280 мм
Довжина 90 мм
Вага 1.06 кг
Об'єм 0.0023 м3
Рішення Giant Gazillion Bubble Solution створено для створення більших міхурів, ніж будь-коли раніше! Це особливе рішення було розроблено в лабораторії для створення більших і еластичних бульбашок, ніж будь-яка інша формула, тому ви можете створювати воістину ГІГАНТСЬКІ бульбашки. Кожна 1-літрова пляшка Giant Gazillion Bubble Solution поставляється зі спеціально розробленою бульбашкового паличкою і сумісна з будь-яким продуктом Giant Gazillion Bubbles. Це рішення преміум-класу екологічно, безпечно, нетоксичний і не залишає плям на одязі або меблів. З Giant Gazillion Bubbles у вас перехопить подих, перш ніж у вас закінчаться бульбашки! Підходить для дітей від 3 років.
189 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Мильні бульбашки Gazillion Гігант розчин 1л:
Інтернет магазини
AMoyo
Мильні бульбашки Gazillion Гігант розчин 1л GZ36393
Comtrading
Мыльные пузыри Gazillion Гигант раствор 1л GZ36393
Iphouse.com.ua
Gazillion Мыльные пузыри Gazillion раствор 1л
Itbox
Мыльные пузыри Gazillion Мыльные пузыри Гигант раствор 1л (GZ36393)
Mekka
Мыльные пузыри Gazillion Гигант, 1л (GZ36393)
Національні мережі
24 Moyo.ua
Мильні бульбашки Gazillion Гігант розчин 1л GZ36393
Антошка(Antoshka.ua)
Мыльные пузыри Gazillion Bubbles Гигант раствор 1 л
Будинок іграшок(bi.ua)
Мильні бульбашки Gazillion Bubbles Гігант сині 1 л (GZ36393)
Фокстрот (Foxtrot.com.ua)
Мильні бульбашки GAZILLION Гігант 1 л (GZ36393)
Терапевтичнi мильнi бульбашки Gazillion

Навчальний рік 2022-2023 видався надзвичайно стресовим і для дітей, і для дорослих, адже до емоційних навантажень, пов’язаних із навчанням, додався щоденний стрес, спричинений війною. Тож варто подбати про засоби розвантаження нервової системи. Gazillion допоможе переключитися на позитивні емоції й знизити рівень стресу.

Життя українців наразі сповнене тривожних і болісних подій. Не встигли оговтатися від епідемії COVID-19, і ­почалася повно­масштабна війна. Щодня і дорослі, і діти переживають стрес – реакцію на життєві ситуації, новини, історії рідних і знайомих.

Коли людина відчуває страх, гнів чи хвилювання, в організмі виробляється велика кількість гормонів стресу – кортизолу чи адреналіну. Їхня значна концентрація в крові прискорює серцебиття, спричиняє звуження судин і розширення зіниць; людина відчуває зростання паніки та посилення агресії. Головне завдання за такої ситуації – якомога швидше знизити рівень адреналіну в крові.

На думку психологів, одним із методів, аби заспокоїтися, є виконання дихальних вправ, де видих довший за вдих. Із-поміж них: свист, гра на духових інструментах або видування мильних бульбашок.

У «Посібнику для доброго самопочуття», розробленому Довідковим центром психо­соціальної підтримки Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста й Червоного Півмісяця, рекомендовано видувати мильні бульбашки, якщо доросла людина чи дитина хвилюється або нервує. На думку авторів посібника, «Глибоке дихання є ефективним способом, аби заспокоїтися, який дасть змогу покращити контроль над ситуацією для ухвалення рішення, як діяти далі».

Видувайте мильні бульбашки

Коли відчуваєте страждання, проста дихальна вправа може розвантажити розум і допомогти заспокоїтися. Потрібно уявити, як ви пускаєте мильні бульбашки, – це найпростіший і найлегший спосіб навчитися глибокому диханню для дорослих і дітей різного віку. Легені без зусиль спорожняються й наповнюються повітрям, коли хочуть видути велику бульбашку.

Видуйте пару справжніх або уявних мильних бульбашок. Для дітей видування бульбашок асоціюєть­ся з веселощами, і це утримує їхню увагу на чомусь іншому, крім турбот і невпевненості.

Gazillion «Гігант»

Коди товарів: GZ35383, GZ35003, GZ35409, GZ36182, GZ36393

Об’єм: 1л та 2л

Gazillion «Веселун»

Коди товарів: GZ36569, GZ36567, GZ36570, GZ36568

Кольори: червоний, синій, рожевий,

Об’єм: 59 мл

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів