Програмне середовище fischertechnik

Головна Огляди Програмне середовище fischertechnik
15.11.2020

Мобільні додатки iOS і Android та повноцінна десктопна версія з максимальним функціоналом. Завдяки мобільним додаткам Bluetooth Control, ROBO Pro Smart та TXT Cam Control можна дистанційно керувати роботами, створювати власні програми в графічному сере­довищі й керувати камерою, підключеною до контролера.

FTScratch

Дає змогу ПК, що працюють під керуванням Windows, використовувати контролер fischertechnik ROBO LT у поєднанні з візуальною, легкою для засвоєння мовою програмування Scratch. Завдяки FTScratchBTSmart аналогічно можна програмувати контролер BT Smart. У цих середовищах можна миттєво створити невеликі програми для керування двигунами та індикаторами за допомогою мінівимикачів і фототранзисторів.

ROBO Pro

Середовище призначене для використання з лінійкою конструкторів Robotics із контролером TXT у середній і старшій школах, а також у ПТУ та вишах. Воно має п’ять рівнів складності, а за допомогою логічно побудованого візуального інтерфейсу допомагає легко працювати з великою кількістю пристроїв введення/виведення та швидко переходити на текстові мови.

Товари з публікації

код товару : FT-93296
1 499 грн*
є в наявності
ROBO Pro - це інструментарій для розробки керуючих програм для програмованих контролерів Kонтроллер TXT FT-522429, орієнтований на використання з роботами, зібраними з конструкторів FISCHERTECHNIK. Візуальна мова програмування, що входить до складу ROBO Pro, дозволяє писати прості програми школярам і початківцям ентузіастам. Режим симуляції полегшує тестування і налагодження, якщо з яких-небудь причин використовувати справжнього робота не можна. Готові керуючі програми можна завантажити в FLASH або RAM пам'ять контролерів через інтерфейс USB, WiFi або Bluetooth.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів