Li`l Woodzeez Playset - Countryside Cottage

SKU: 6325Z
Previous
Next
Technical characteristics Li`l Woodzeez Playset - Countryside Cottage:
Main features
Full list of features
Type playset
Kind set
Age suitability 3 years and up
Key features
Type playset
Kind set
Age suitability 3 years and up
Piece Count 18 pc(s)
Features characters not included
Package Contents 1 cottage
1 toy bear
2 cups
2 plates
1 blanket
1 bed
1 kettle
1 pillow
1 chair
1 table
1 box
1 toy truck
1 toy elephant
1 toy top
1 letter
1 pack
Warranty
Warranty14 days
Package dimensions
Width210 mm
Height290 mm
Length290 mm
Weight1.05 kg
Volume0.0177 m3
Spend some quality time with your Li'l Woodzeez family in your brand new Li'l Woodzeez Sunny Acres Country House. Now anybody in Honeysuckle Hollow can come by and get to know their new neighbor! This house has two floors and can fit your favorite Li'l Woodzeez friends and activities. Package contains (1) Li'l Woodzeez Animal Figurine Playset and Accessories - Countryside Cottage - 18 Pieces. Includes cottage, bear child character, chair, pillow, side table, teapot, 2 tea cups, 2 tea plates, crate, truck toy, elephant toy, spinning top, letter, package, bed, and blanket.
2 148 UAH*
in stock
* Recommended retail price
Where to buy: Li`l Woodzeez Playset - Countryside Cottage:
Online stores
Papuas.ua
Игровой набор Загородный дом, Lil Woodzeez (6325Z)
pampik.com
Игровой набор Lil Woodzeez Загородный дом (6325Z)
expert24.com.ua
Ігровий набір Li`l Woodzeez - Заміський будинок
CDMarket
Игровой набор Li'l Woodzeez Загородный дом 6325Z
boyz.com.ua
Li`l Woodzeez Игровой набор - Загородный дом
National networks
bi.ua
Игровой набор Li'l Woodzeez Загородный дом (6325Z)
antoshka.ua
Игровой набор Li'l Woodzeez Загородный дом
www.foxtrot.com.ua
Ігровий набір li'l WOODZEEZ Заміський будинок (6325Z)
Весела компанія лісових мешканців Li'l Woodzeez

Канадській сімейній компанії Battat, яка подарувала світу іграшкову колекцію звіряток і аксесуарів до них Li'l Woodzeez, уже понад 120 років.

Маленькі фігурки лісових мешканців із серії Bobblehead — дуже популярні не тільки серед дітлахів, але й дорослих, які колекціонують їх наборами. Бавлячись із милими звірятами, дитина розвиває уяву, предметне та колірне сприйняття, дрібну моторику, а також відбувається знайомство з тонкощами домашнього побуту. Крім того, на прикладі різних персонажів можна вивчити назви тварин і продемонструвати їхні особливості.

Дай волю уяві разом з Li'l Woodzeez! Привабливі іграшки подарують цікаве та веселе дозвілля в сімейному колі. Серії постійно оновлюють, що тільки розпалює зацікавленість.

Bobblehead «Сюрприз»

Код товару: 64400GTZ

Цього разу повна колекція жолудів, що котяться з пагорба, складається з 28 фігурок лісових звірів. Як відомо, з них 23 — звичайні фігурки і 5 рідкісних. Є рідкісні, дуже рідкісні та суперрідкісні фігурки! Усі жолуді цієї серії мають яскраві барвисті кришки. Після того, як жолудь буде відкрито, його можна використовувати для зберігання фігурки або дрібних речей. Можна грати окремими фігурками чи створювати власний світ Li'l Woodzeez, де всі мешканці живуть дружно у своєму будиночку або весело подорожують світом. Голова кожної фігурки хитається.

 • Матеріал пластик
 • Розмір пакування (ш × в × г) 50 × 80 × 50 мм
 • Вага 0,05 кг

Набір «Кемпер» (блакитний)

Код товару: 6486Z

Подорожі люблять, мабуть, усі. Ось і настав час вирушити в дорогу. А цей веселий кемпер — саме те, що потрібно для невгамовної сімейки Li'l Woodzeez. У комплекті є повністю завантажений трейлер з усіма зручностями, а також автомобіль, на якому можна мандрувати куди завгодно. Щоб показати чудові аксесуари та полегшити доступ усередину, трейлер можна відкрити.

 • Матеріал пластик
 • Розмір пакування (ш × в × г) 170 × 340 × 330 мм
 • Вага 1,97 кг

Набір «Школа»

Код товару: 6326Z

Маленькі тваринки країни Li'l Woodzeez Bobbleez працюють, виховують дітей, піклуються й допомагають одне одному. Наразі в місті з’явилася нова двоповерхова школа, класні кімнати якої обладнано всім необхідним для веселих занять. На заняття звіряток покличе шкільний дзвінок. У комплекті є одна фігурка й аксесуари для багажу. Можна поєднувати набір з іграшками цієї серії й створювати власне місто.

 • Матеріал пластик
 • Розмір пакування (ш × в × г) 290 × 290 × 200 мм
 • Вага 1,15 кг

Bobblehead «Будинок-жолудь»

Код товару: 64701Z

Лісові мешканці добре почуватимуться в новому яскравому будиночку-жолуді. У ньому три поверхи: на першому розташовано вітальню, на другому — ліжко й вихід до пагорба, з якого можуть весело скотитися різнокольорові жолуді. Також на верхньому поверсі зручно ховатися. Якщо натиснути на поштову скриньку — вмикається світло біля дверей. Будинок прикрашено яскравими квітами та листям. Усі двері відкриваються, а меблі можна розташувати на свій розсуд. У цьому ошатному будиночку може оселитися будь-яка родина Li'l Woodzeez.

 • Матеріал пластик
 • Розмір пакування (ш × в × г) 270 × 270 × 260 мм
 • Тип живлення батарейки 3 × ААА 1,5 В (не входять до комплекту)

Набір «Заміський будинок»

Код товару: 6325Z

Провести веселе дозвілля зі своєю родиною Li'l Woodzeez можна в новому заміському будиночку. У ньому два поверхи, а на даху є таємна дитяча кімната. У комплекті є одна фігурка й аксесуари для відпочинку. Будиночок можна прикрасити на свій смак і заселити до нього будь-яке сімейство.

 • Матеріал пластик
 • Розмір пакування (ш × в × г) 210 × 290 × 290 мм
 • Вага 1,05 кг
Menu
Products catalog
Products catalog