ARDESTO Irrigation nozzle POI-MD300W-PPT paradonthic

SKU: POI-MD300W-PPT
Technical characteristics ARDESTO Irrigation nozzle POI-MD300W-PPT paradonthic:
Main features
Full list of features
A type irrigation nozzle
Dental center gum massager
Main characteristics
A type irrigation nozzle
By age adult
Number of nozzles 1
Functional
Dental center gum massager
Warranty
Warranty 1 month
Package dimensions
Width 90 mm
Height 20 mm
Length 20 mm
Weight 0.00 kg
Volume 0.0000 m3
Tip is designed for gum massage, prevention of periodontitis, inflammation, as well as reducing the thickness of the teeth pocket.
132 UAH*
in stock
* Recommended retail price
Where to buy: ARDESTO Irrigation nozzle POI-MD300W-PPT paradonthic:
Online stores
Comtrading
Насадка ирригатора Ardesto POI-MD300W-PPT парадонтологическая
Exe.ua
Насадка іригатора Ardesto POI-MD300W-PPT парадонтологічна
I-posud.com.ua
ARDESTO Насадка ирригатора POI-MD300W-PPT парадонтологическая
Itbox
Насадка для ирригатора Ardesto POI-MD300W-PPT парадонтологічна (POI-MD300W-PPT)
Mekka
Насадка ирригатора Ardesto парадонтологическая (POI-MD300W-PPT)
National networks
24 Moyo.ua
Насадка парадонтологическая для ирригатора Ardesto POI-MD300W-PPT
Epicentr
Насадка Ardesto для ирригатора POI-MD300W-PPT пародонтологическакя, массажер для десен
Іригатор Ardesto на сторожі сяючих посмішок

Дантисти рекомендують іригатори для майже щоденного використання. При цьому, кажуть, що, навіть зубною щіткою не всі вміють правильно користуватися, тому про іригатори корисно дізнатися більше і швидше почати використовувати!

1. Як він чистить?
Основний принцип роботи іригаторів полягає в створенні водяного струменю малого діаметру під  регульованим тиском і з пульсацією. Завдяки пульсації зубна поверхня очищається якісніше.
Водяний струмінь вимиває наліт, залишки їжі і бактерії з місць, куди зубна щітка не дістане.

2. Як часто користуватися іригатором?
Іригатор - предмет гігієни, він повинен бути в кожному домі. Користуватися ним рекомендують щодня. Іригатор - надійний засіб профілактики карієсу і пародонтозу. Їм можна користуватися  дорослим і дітям. Особливу увагу варто звернути курцям, вагітним, тим, хто носить брекети або коронки чи має імпланти - для них він вкрай корисний.  В ідеалі іригацію потрібно проводити щодня кілька разів - після кожного прийому їжі. Але практика свідчить, що, на жаль, не завжди вистачає терпіння на це. Тому бажано  робити санацію двічі в день - вранці і ввечері. Але ввечері - обов`язково.

3. Чи  має бути у кожного члена сім'ї персональна власна насадка для іригатора?
Бажано, щоб у кожного була персональна насадка. Іригатор - це прилад для особистої гігієни. Це як зубна щітка - має бути власна у кожного.

4. Як та який вибрати іригатор?
Якість іригаторів у різних виробників та брендів приблизно однакова. При покупці будь-якого іригатора  зверніть увагу на серйозність організації, яка постачає продукцію в Україну (має бути зазначено на стікері на  упаковці)  і продає, на наявність інструкції та написи на коробці рідною мовою, фіскального чека, гарантії. Ми радимо іригатори бренду Ardesto. Для сім'ї краще обрати стаціонарний іригатор з набором насадок, наприклад, модель Ardesto OI-MD600W. Якщо часто подорожуєте - обирайте зручний та компактний портативний пристрій з акумулятором і зарядкою від USB з резервуаром для води ємністю понад 300мл, щоб не зупиняти процедуру, добираючи води. Гарний варіант - компактний портативний іригатор Ardesto POI-MD300W 320мл з підзарядженням через USB  та зручним зняттям та наповненням ємності для води (ємність знімається, що значно полегшує процес  миття ємності). Зверніть увагу, часом пропонуються цікаві дизайнерські рішення виконання портативних іригаторів, проте почистити/помити резервуар для води в таких іригаторах неможливо - доступ у ємність є лише у вигляді малесенького вічка для заповнення водою. Такі іригатори гарні на вигляд, проте швидко будуть негігієнічними у використанні, як мінімум. Інша вада - малий об'єм резервуару, через що процес чищення зубів та ясен треба декілька разів переривати аби вимкнути іригатор, зняти/відкрутити резервуар, наповнити/повернути його на місце й знов ввімкнути іригатор. Часом, використовують занадто маленьке вічко для наповнення, воно до того ще й незручне, швидко втрачає герметичність чи ламається й дошкуляє користувачу непотрібним витіканням води. Шланг, який під`єднано до насадки має бути досить м`яким та еластичним аби запобігти зламуванню. За кольором іригатори переважно виконано у білому корпусі та голубому, зеленуватому чи сірому кольорі ємності. Якихось переваг це не надає, можливо біло-сіра гама найбільш пасуватиме до дизайну приміщень ванних кімнат - це вже геть інше питання. Більшість досвідчених користувачів іригаторів врешті мають і стаціонарний, і портативний іригатор та дві-три насадки, вирішуючи всі базові потреби буття. 

5. Яку потужність струменю води слід вмикати регулятором іригатора ?
Головне правило при використанні іригатору - «Не зашкодьте». Не слід одразу вмикати регулятор на максимум, через це можна ненавмисно травмувати ясна. Почніть з менших і середніх значень. Починайте обробляти ротову порожнину, за необхідності підвищувати тиск до рівня, який здаватиметься лагідним та зручними. Не перебільшуйте його, ясна ще не підготовлені до цієї процедури. Після того, як ясна пристосуються (5-7 днів) до процедур, можна поступово збільшувати тиск струменя. Є користувачі, які отримують задоволення від вмикання тиску на максимум, спостерігаючи скільки лахміття від решток їжі вимиває струмінь, полегшуючи стан користувача. 

6. Коли краще використовувати іригатор: до чи після чищення зубів, вночі або вранці?
До чи після чищення є різні думки. Це не досить критично, робіть як Вам здається зручніше. Проте все частіше стоматологи радять робити це після чищення зубною щіткою та пастою. Тим, хто має брекети, мости, імплантати та інші стоматологічні конструкції, дошкуляють рештки їжі, яка застрягає більше ніж зазвичай, тому у цих випадках рекомендується використовувати іригатор одразу після їжі перед чищенням зубною щіткою. Можна використовувати іригатор двічі на день: до або після ранкового чищення зубів і до або після вечірньої чистки. Якщо використовуєте його лише раз на день, то краще перенести цю процедуру на вечір, щоб ретельно почистити зуби і рот перед сном від зубного нальоту і залишків їжі в міжзубному просторі і не дати жодного шансу на розвиток інфекцій, карієсу і пародонтозу. Майже 2-3 хвилин вистачить для ретельних процедур з іригатором.
Ми всі прислухаємось до стоматологів, навіть якщо деякі з них підносять чищення зубів неначе священний культ. В ідеалі такий культовий процес складається з етапів. Починається він з процедур з регулярними зубною щіткою і пастою. Чистити зуби потрібно протягом 3-4 хвилин. Після цього, етап чистки з електричною ультразвуковою щіткою (типу Philips Sonicare) та зубною пастою ще протягом 2 хвилин. Втім починається чистка за допомогою Іригатору. Цю процедуру потрібно повторювати двічі на день хвилини по дві. У той же час, як до, так і після їжі слід застосовувати окремо Іригатор. Звичайно, такий комплексний догляд забезпечить абсолютний результат. Проте це культовий підхід. Бажано чистити хоча б, щонайменше за правилом 2+2 ( 2 хв щітка + 2 хв іригатор).

7. Чи можна використовувати іригатор, коли кровоточать ясна?
Кровотеча ясен не є протипоказанням застосуванню іригатора, але бажана консультація лікаря. За допомогою іригатору ясна легше масажувати, а чищення ротової  порожнини  сприяє їх загоєнню. Відмовитися від використання іригатора або використовувати його з обережністю слід тим, хто має гостру форму пародонтиту, нещодавно встановив імпланти або зазнав якусь операцію в роті. Завжди краще консультуватися з лікарем коли є сумніви. Невчасне використання іригатора з сильним тиском для слабких ясен здатне погіршити ситуацію. Якщо після першого тижню процедур біль чи кровотеча ясен не зменшується, слід зробити перерву і звернутися за порадою до стоматолога.

8. Чи можна воду в іригаторі замінити на лікарські розчини ?
Звичайно. Хоча зазвичай заливають звичайну воду, якою чистять зуби щіткою, не додаючи нічого. Настої відповідних лікарських трав, ополіскувачі, спеціальні розчини нададуть ще кращої профілактики захворювань зубів та ясен. Важливо, щоб такі розчини не містили ефірні масла, які осідатимуть на внутрішніх частинах механізмів пристрою і можуть викликати його вихід з  ладу. Після використання лікувальних і профілактичних розчинів, іригатор слід промити (прогнати крізь систему) чистою водою.

9. Як часто слід  міняти насадку іригатора?
Якщо все гаразд, не слід взагалі її міняти тривалий час. У комплекті іригатору Ardesto OI-MD600W має бути  8 насадок для щоденного догляду: проста, ортодонтична (з крихітними щетинками), пародонтологічна (для чищення зубних кишень), насадка очищення язика (з ложечкою) та інші.

10. Тож як саме чистити іригатором
Все зручно, приємно та просто. Часом коли про чищення каже фахівець, то воно здається складним. Хоча все напрочуд просто:  елементарно нахилитися вперед, аби не розплескати воду навкруги, струмінь скерувати перпендикулярно спереду, а потім  і ззаду поверхні зубів. Для чищення ясен насадку та струмінь води треба скерувати під кутом 45° до поверхні ясен. Спочатку слід прополоскати внутрішню поверхню верхньої щелепи, а потім – зовнішню. Далі можна почистити зуби нижньої щелепи, просуваючись уздовж лінії ясен. Навколо міжзубних зазорів, рух слід ледве уповільнити аби ретельніше вимити цю критичну ділянку, приділяючи особливу увагу бічним поверхням зубів. Тиск води має бути таким, щоб під час чищення не виникало неприємного відчуття. Температура води має бути приблизно 35-45°С (приємне тепло). Для чищення зубних кишень краще використовувати пародонтологічні насадки. Для очищення ортодонтичного обладнання, брекетів, імплантатів передбачено  спеціальні насадки для цих процедур. Проте можна використовувати й базову звичайну насадку.

Важливо пам'ятати, що іригатор жодним чином не замінить чищення зубів зубною щіткою і пастою. Чистка іригатором надасть переваг чищенню зубною щіткою, а не замінить її. Використання іригатора дасть масу переваг. Іригатор видалить наліт з важкодоступних місць, де зубна щітка не впорається, виконає необхідний масаж ясен, впорається з міжзубними щілинами, покращить загальне відчуття, надасть свіже дихання й підвищить якість життя користувача.

Menu
Products catalog
Products catalog