Philips TAR7606: радіогодинник, який підкорює серця меломанів!

Головна Новини Philips TAR7606: радіогодинник, який підкорює серця меломанів!
18.03.2024

Philips TAR7606 гарантує не лише позитивний аудіодосвід, а й функціональні можливості, що перетворюють щоденні ритуали на чудову пригоду. Цей пристрій не просто розважає музикою, а стане надійним компаньйоном за будь-яких ситуацій.

Однією з ключових функцій Philips TAR7606 є бездротовий зарядний пристрій Qi, що значно спрощує взаємодію зі смартфоном. Більше немає потреби в кабелі або навіть у пошуку розетки – просто покладіть смартфон або інший пристрій, сумісний з Qi, на поверхню годинника, і він автоматично почне заряджатися. До того ж для старіших моделей смартфонів є рознім для заряджання USB.

Крім того, приймач DAB+ забезпечує чітке приймання сигналу, і власник може налаштувати до 20 вибраних радіостанцій, а також передавати музику, подкасти тощо.

Із Philips TAR7606 користувач може поринути в спокійний сон під звуки радіостанції на фоні. Можна налаштувати таймер сну годинника на відтворення радіосигналу впродовж двох годин. Після закінчення попередньо встановленого часу радіоприймач вимикається автоматично.

Функція двох будильників дає можливість налаштувати два різні будильники, які пробуджують під мелодії радіостанції чи звуковий сигнал. Цей будильник автоматично синхронізує час, а також має резервну батарею. У разі збою в електропостачанні не потрібно буде скидати налаштування годинника, адже їх буде збережено.

Технічні характеристики:

  • Модель: TAR7606/10
  • Тип: радіоприймач
  • Діапазони тюнера: FM, DAB/DAB+
  • DAB: інформаційний дисплей, меню, розумне сканування
  • Запрограмовані станції: 20 (FM), 20 (DAB)
  • Вихідна потужність (RMS): 2 × 2 Вт
  • Bluetooth: 5.0
  • Бездротова зарядка Qi

Товари з публікації
код товару: TAR7606/10
3499 грн*
є в наявності
Тепер, коли ви прокидатиметеся від звуку улюбленого радіо або будильника, Ваш телефон вже буде повністю заряджений. Цей Bluetooth-радіоприймач із годинником обладнаний бездротовим зарядним пристроєм Qi, а також підтримує заряджання через USB. Крім радіо із кришталево чистим звуком, Ви можете транслювати музику просто зі свого мобільного пристрою
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів