Доступне передзамовлення гри Star Wars Outlaws – Limited Edition

Home News and reviews Доступне передзамовлення гри Star Wars Outlaws – Limited Edition
02.05.2024

Шанувальники всесвіту «Зоряних війн» мають привід для радості, оскільки стартувало передзамовлення на жадану гру Star Wars Outlaws – Limited Edition! Розробники обіцяють захопливий геймплей, цікаву історію та найкращі візуальні ефекти, які гідні легендарної франшизи.

Star Wars Outlaws – Limited Edition пропонує гравцям можливість подорожувати відкритим світом і керувати злодійкою Кей Весс, яка потрапляє в пригоди, наповнені небезпекою та інтригою. Досліджуйте різноманітні локації: від галасливих міст і кантін до безмежних просторів на спідері. Долучайтеся до запеклих битв з Імперією та іншими ворогами, використовуючи свої навички пілотування та хитрощі. Відкривайте нові пригоди, унікальні виклики та спокусливі винагороди.

Це супервидання включатиме ексклюзивний контент, як-от базову версію гри, сезонний пропуск, два набори косметичних предметів і цифровий артбук, а також дає можливість почати грати на три дні раніше дати виходу.

Зробіть попередню покупку зараз та отримайте бонусний набір «Кессельський перевізник», що включає косметичні предмети для спідера та космічного корабля «Першопроходець».

Дата релізу Star Wars Outlaws – Limited Edition запланована на 30 серпня 2024 року, тож прихильники «Зоряних війн» можуть почати готуватися до неймовірних пригод у Галактиці!

Не прогавте шанс забронювати свій екземпляр цієї гри! Долучайтеся до епічного світу «Зоряних війн»!

Products from publication
New
...
SKU: 3307216284345
3399 UAH*
pre-order
Release date: 30.08.2024. If you're willing to take a chance, the galaxy is full of opportunities. Experience the first ever open-world Star Wars™ game and explore different planets across the galaxy, both iconic and new. Risk everything as Kay Wess, a budding criminal looking for freedom and the means to start a new life. Fight, steal and outsmart your way through the galaxy's crime syndicates as you join the galaxy's most wanted.
Menu
Products catalog
Products catalog